Matsu, Nikon D40.

Discussion in 'Fotograafia' started by Matsu, Mai 18, 2010.

  1. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    kui tal oleks seebikas sis ma saaks sinust aru, muidu mitte :D

    selline tunne nagu sa ei teaks kuidas võib peegelkaamerat seadistada...
     
  2. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Tean väga hästi
     
  3. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    no siis sa kirjutad lampi, muud varianti pole :D
     
  4. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Mida seal nii hullu seadistada on siis? Kõike on võimalik foorumitest ja mujalt välja lugeda.
     
  5. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Tule tee mu roxist ka mõni pilt :D
     
  6. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Traa, mai viitsi vaielda teiega, ühesõnaga kui teil "oskusi" on siis tulge ma annan oma kaamera kätte ja ma tahan näha et te saate näiteks kristiine kesuke parklas sellised pildid nagu ma sain!! peded

    Ja jan, võin teha küll roxist pilte, tahaks laivis näha küll seda, kui huvi on siis PS!
     
  7. Sannnder

    Sannnder New Member

    306
    0
    0
    uiuiui :D:D:D::DD:

    a ilusad pildid jah
     
  8. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Ära siis üldse alusta kui sa ei viitsi, aga kahjuks samat pilti ei usu et saan, sest ei oska PS'i käsitleda.
     
  9. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    PS PS'iks, jätame selle mängust välja, kuna ega ma ise ka seal suurt tee - veidi pilti erksamaks ja teravust. Algne pilt peab juba hea ole,a et seda töödelda üldse saaks!
     
  10. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    No nahhuj kui ei meeldi,et matsu pildistab,siis hakake ise tegema,nahuj see teie ahtrit nokib,idiootide kari.
     
  11. Kopamees

    Kopamees New Member

    53
    0
    0
    fotograafina võin öelda et tõesti ei pea just suurem asi fotograaf olema, et selliste piltidega fotovõõrastel inimestel kõvaks ajada. enamus pildid on kas ülesäritatud või siis lihtsalt auto-seadistustega pilt + sharpenit ja contrasti rõvedalt peale, selleks ei pea just suurem asi fotograaf olema. kuid see polegi siin mingi fotofoorum.ee/minaolengifotograaf, seega kiidan heaks, rolleriklubi jaoks käivad väga hästi . ära nüüd mind palun pedeks sõimama hakka.
     
  12. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Pedeks sõimama ei hakka, aga automaatseadistustest ja pelgalt sharpi ja kontrasti lisamisest on asi kaugel.
     
  13. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Keegi pole meeldimisest rääkinud, ära tule ärplema, kui ise aru ei saagi millest jutt käib ja tõesti arvan, et sa pole õige inimene teisi idioodiks sõimama.
    Aga minu mõte on selles, et neid pilte teha pole mingi kunst.
     
  14. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    No kui ei ole siis palun hakka tegema ja näita mulle ka tulemusi, case closed
     
  15. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Ma ei saa aru , mis toimps ? Kõik halvustate Matsut ja ütlete et pmt see mida ta teeb on teie jaoks lebos jne... pole näinud ühtegi teie pilti ..
     
  16. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Täpselt, võtke kaamerad kätte ja pildistage ja näidake mulle kah tulemusi siis.
    Tarjo jutust saan nii aru, et põhimõtteliselt siis profifotograafid teevad ka ainult selleprast häid pilte, et neil hea ja kallis varustus ning fototöötlusoskused?
    Peegelkaameraga ei ole nii, et valid omal sealt ekraanilt Auto/Loodus/Sport vms reziimi ja hakkad aga pildistama, muidugi peegll saab nii ka, aga parima tulemuse saavutamiseks tuleb kõik setingud ise paika panna mida ma taas usun et Tarjo sa teha ei oska.
     
  17. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    No selge see, et seting loeb aga kui sul mingi tavaline algaja kaamera kaasasaadud objektiiviga siis nende seadete näppimisega ei tule sul mingit leet pilti.
    Ma tõesti soovin siiralt õnne sulle, et sa usud millesegi. Miks puutub üldse minu oskamine või minu tulemused praegu siia? Teema on sinu kaamerast ja sinu piltidest.
     
  18. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Tuled ja kritiseerid,tee ise paremaid pilte?Vaevalt,et teed.
     
  19. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Täpselt niipalju puutuvadki sinu oskused siia, et kui sa ütlesid et kõik on nii lebo jnejne siis peaksid ju vabalt toime tulema kaamera seadistamisega ja muude asjadega?
     
  20. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    tra mis vahet sel on, kuidas need pildid on tehtud või kui raske on neid teha. tähtis on tulemus ja kui te jutu järgi oskate samahäid pilte teha, siis ostke omale kaamera ja hakake ise selliseid pilte tegema :-x :lol:

    8)
     

Jaga seda lehte