matu piaggio diesis 2003

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by matu003, Jan 22, 2010.

  1. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    njaah ühesõnaga kottis silku ostsid endale, parandatud oli see kindlasti sellega millega parandatakse nn portimisel tekkinud vigu.
    Äkki annab silku üle puurida vms.Mis kolb sees ringi rändab siis?
     
  2. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    njaaaa....ei tea jamh mis saab,suht masendav jama jälle:(
    aaa tore avastus mis täna tehtud asi et mootoris veepump sees :p :p
     
  3. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36


    seest poolt ple parandatud.
    alu silkut puurida????kolv stock
     
  4. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    tee silkust paar pilti, tahaks kah näha seda, ime pole ka ju sport silku stock kolviga vb kunagi krt ülepuuritud või hoonitud isegi siis pole sealt midagi tahta, oma eluea on see silku sul juba ammu ära elanud :lol:
     
  5. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    alu silkusi pst ei puurita vb aint soomes siis kah aint hoonitakse aga sellise odava silku puhul see jama motetu see lobu l2heks yle tuhande maksma kui seda teha.
     
  6. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    just, niiet annan soovituse nt osta siis kasvõi nõrgemapoolne 70cc ja kenaks rahulkikuks masinaks teha see, teed ilusti sissesõidu ära ja sõidad niikaua kui hing ihkab ja kui ostad osta siis nüüd uus silku tutikas soovitatavalt. 8)
     
  7. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    ei sa said valesti aru,mitte stock kolv vaid see airsali originaal kolv
     
  8. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36


    njaaa,kui peaks tulema järgmine siis uus kindlasti.
    aga oskab keegi öelda kas vöib äkki röngaste viga olla?vb vajab uusi röngaid.
    muidu müüja täiesti normall vana,räägib rahulikult ,särki-värki,hetkel arutame asja :p
     
  9. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    no ma sain herko jutust aru, et seda oli seest lihvitud ve?suht kahtlane värk, arvatavasti sain licalt jälle sita ostu muud ei midagi, ega nii ei saa ju õeldagi, et kas rõngaste viga, kui pole silkut ega kolvi näinud, sellesuhtes kui herko peale pani, ja ta enne kah neid peale pannud siis peaks ta ka teadma mida ta paigaldab jms, loodan, et enne vaatasite kah ikka mida külge panite.nojah, kui põlveotsas mootori kokkupanite siis võis küll rõngas õnnelikult valesti minna ju.
     
  10. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    mis mottes rongad valesti minna?
    ega see vorr pole millel saab rongad panna nii nagu tahad.
    rolleril ikka stopperid ja v2rgid vahel jne.
    ma panin korrlaikult kokku ma pole syvendunud kah sellele et see korralik jne.
    ma pidin ainult selle peale panema ja koik.
    nii palju ma vaatasin et kolvi pea oli t2kkeid t2is jne.
     
  11. stcb08

    stcb08 New Member

    758
    0
    0
    ma soovitasin talle et osta tutikas aga jah lootsime et saame odavamalt võtke silku maha ja kolvirõngad pange silindri sisse vaata ega silinder ovaalne pole ja niisaab ka kolvirõngaid vaatada et kui suur vahe sisse jääb jne
     
  12. Kevinsaar1

    Kevinsaar1 New Member

    363
    0
    0
    kohe üldse ei vea tal, aga vb ikkagi saab tagasi anda , kasvõi ütled et ei sobinud sinu masinale vms
    anna see kasvõi natuke odavama raha eest tagasi , nt ostsid 2,000.- aga tagasi tahad saada 1,800.-(see lihtsalt näide)
    mingi 150kr odavamalt äkki võtab tagasi , siis sa ei jää eriti kahjumisse ka, ja paned natuke raha juurde ja saad 70cc silku
     
  13. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    mkm,70cc eriti ei taha,mötlesin nüüd et tutikas airsal 50cc?
    maksab 1300.-
     
  14. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    enne osta ikka jah uus kui mingi kasutatud.. ,
    muidu kui ostad mingi kasutatud silku siis kurat seda teab kust karupersest see läbi käinud on ..
     
  15. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    einjaah mõnikord võib täitsa asjaliku elemendi saada veel.Aga ma poleks teieasemel seda peale pannudki siis kui see nii p...s on.Krt see kellelt ostsid las maksab peale veel, et sellist paska müüb üldse.
     
  16. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36


    ei noo tglt välja paistab täitsa kobe :p
     
  17. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Ei vea sul ikka :roll:
     
  18. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36


    sellest olen isegi aru saand :lol:
    aga tglt mönes möttes hea et käima ei läind,kuna üks simmer oli ikka niiperses et see vedru mis seal simmeri sees käib see oli juba väntvölli laagri vahel.aga muidu olid simmerid läbi nagunii.aga ikkagi jama et ei tööta:(
     
  19. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    üle pika aja kirjutan jälle miskit :lol:
    klapi lehed läbi :|
    millalgi panen uued lehed sisse
     
  20. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    nii...asjalood siis sellised et masin liigub:D
    airsalil lihtsalt röngad läbi,hetkel viskasin stock kolvi sisse,töötab kenasti.
    klapid sain siis ka harrilt odavalt.korralikud!
    eile jöudsin istme luku ära löhkuda,kuid täna sai see juba korda tehtud,lihtsalt lukk jamas veitsa :lol:
    siis jöudsin eile veel masinaga teele ka jääda,paak sai tühjaks,tglt kodus panin suht vähe bena sisse,mötlesin et testin aint,aga test ring läks üle söidu peale ehk söitsin ringi päris palju ja kütus saigi otsa.täna regullisin veitsa tagupidurit kah.
    nii et asjad edenevad :p
    ootan teie komentaare ja varsti tulevad pildid komplektsest masinast(ma loodan :p )
     

Jaga seda lehte