Mehis - Yamaha DT Tpr 75cc

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Mehis, Veebr 2, 2016.

  1. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
    Kasuta upload.ee ja ss lae lingina. Siis näitab pilti suurelt ka. :)
     
  2. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
  3. Marko.l

    Marko.l Member

    107
    2
    18
  4. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Nonii sain hakkama sellega nyyd :D
     
  5. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    [​IMG]
    Olin täna asjalik ja lihvisin sumpa ära
     
  6. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Nonii nyyd silku tellitud kõil athenad olid läinud ja tellisin top performance 70cc (tegelikult 75cc vist) olen saanud head tagasisidet, aga jah see sissesõit pole minu teema aga peab see 500 ära tegema rahulikult, järgmine nädal saan ehk kätte ja siis on minu masin ka lõpuks 70cc upgrade, 21mm peaks hästi käristama :D
    Loodan et sidur peab stock, kui ei ss peab ostama hiljem selle, aga andke nõu mis värvi tosooli võiks kasutada?
     
    Last edited: Aug 13, 2016
  7. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Ma panin punast talve oma, siis saab talvel ka tööle panna jne :D
     
  8. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    ma valan punast auto jahutusvedelikku võrrile,rohelist ei saa panna,see tekitab jahutussüsteemi rohelise tarretise
     
  9. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Siiamaani roheline olnud ja kõikbok aga kuna 70cc siis tahan kindel olla et jahutus maksimaalne, aga tänud tagasiside eest :)
     
  10. pHp

    pHp Member

    34
    3
    8
    Punane on longlife, ehk pika vahetusvälbaga ja sobib alumiinium mootoritele/silindritele.
    Roheline on enamlevinud ja sobib pmst igale mootorile.
    Sinine ehk tosool, seda kasutavad siksivennad :D
    Segada neid omavahel ei tohiks, kuna erinevad keemiaelemendid reageerivad.
     
  11. Katana lc

    Katana lc Member

    125
    5
    18
    Mulle räägiti fixuses, et värvi valik ei muuda midagi
     
  12. pHp

    pHp Member

    34
    3
    8
    Päris nii ei ole. Osad tihendid ei kannata näiteks punast vedelikku. Segada neid omavahel väga ei soovitata, kuna VÕIB tekkida keemiline reaktsioon. See tuleb siis kui etüleenglükool puutub kokku teise ainega (sorry ei tule meelde mis teine oli). Lõdvikud hakkavad paisuma ja tekib päris ränk ülesurve rolleri mootoris.
     
  13. Trave01

    Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    847
    86
    28
    Tundub väga viisakas pill, minu arvamus sind vast ei huvita aga gripid võiks ära vaheta, mitte ei sobi need sinna aga las see pisiasi olla :D Silindri saad 21mm-ga hästi kerima, Jammurideri omaga oli vahe sees küll kas 19 või 21, 21-st suuremat pole mõtet panna :) Sissesõitu antud silinder nõuab head :D :D :D Mis ülekanne jääb muidu uue silindriga?
     
  14. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Täitsa nõus et gripid ei sobi, aga jah see selline pisiasi, talvel vahetan ära muretaen omale koso jne, tänud. Ülekannet pole plaan esialgu muuta 12-52, kui sissesõit tehtud siis katsetab 49 taha ja ostan ehk lähiaeg 14 ette :D
     
  15. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Nonii nyyd plaan omale koso ligi võtta järgmine nädal, kellegil kogemusi kuidas yhendada?
     
  16. #122

    #122 Member

    446
    7
    18
    Kosol manual kaasas kui ostad :D
     
  17. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    [​IMG] Silinder käes, panin täna peale ka silindri ja karpa, esimesed 20km sõidetud, 480 veel sissesõittu, madalatel pööretel ikka kõvasti rohkem jõudu kui 50cc.
     
  18. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Sa võid peeneks ka anda, lihtsalt ei tohi pikka aega pöördeid üleval hoida.
     
  19. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Õli vahetasin ka uuesti ära, läks meelest mainida
     
  20. MehisSS

    MehisSS New Member

    24
    1
    3
    Nonii, sissesõitu tegin 700 km ja sellega yhelpool, pole korralikult timmi veel saanud, eilr timmisin, täna tundus juba, et enamvähem. Täna yritan ära timmida, jõudu korralikult, tippu 100 kanti. Vahepeal vahetasin ylekande ära 14-51, aga panen ette 12ikka, see hea. Siduri tross otsustas otsad anda, paarinkiuga veel on kinni, uus sugulase käes, lähiaeg saan kätte jne.., mõni pilt ka.., nagu ikka läheb mul palju asju meelest ära mis vahepeal muunud :D
     

Jaga seda lehte