Mehis - Yamaha DT Tpr 75cc

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Mehis, Veebr 2, 2016.

  1. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Väike täpsustus siis veel, et otsustasin mitte stunt bari teha, sest mõtlema hakates ei tundunud just ilus ja kasulik.
    Kuna kuhugile pole panna suvel tankimis õli siis mõtlesin, et teeks vanast õli paagist omale miski hoiu laeka.
     
  2. Soaryn

    Soaryn Member

    35
    2
    8
    Mis sellest laekast teed? Pane asjad seljakotti, ma sõidan koguaeg seljakotiga.
     
  3. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Mõte hea, enda derbile tegin ka vanast õlipaagist ja mõndasid asju jumala hea seal hoida. Edu masinaga!! :)
     
  4. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    vaidlen vastu, selja kotis on väga tüütu tassida asju, ega ma ei tahagi seda kauba vedamiseks :D pigem ikka tahaks hoida seal 250ml õli potsikut koguaeg ja ka rahakotti :)
    Nõustun Janar, tänud.
     
  5. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Tegid tegid... pigem nagu mina tegin :D
     
  6. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Janar, ehid siin ennast võõraste sulgedega :D :D
     
    1aprilia1 likes this.
  7. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Hahaha xdd :D oke, hannes tegi peamise osa, ma tegin viimistluse xd :D
     
  8. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Sa tegid/hannes tegi hingedega lahti käivaks või miskit muud? hah, selge see :D
     
  9. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Lihtsalt augu tegin. Rxile samamoodi, ainult et sellele sai sigareti süütaja ka pandud yhte äärde :)
    Sp ei teinud hingedega kuna ei mahtunud väga sisse midagi ja muidu tüütu koguaeg avada seda :D
     
  10. Soaryn

    Soaryn Member

    35
    2
    8
    Mõte isegi hea vb aga ma jään seljakoti juuede, kaku seda istet koguaeg maha. :D Ootan pilt, kui see peaks valmis saama.
     
  11. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Õlipaak ei asu istme all :D No eks auk ole lihtne variant kyll, aga vesi sajab sisse ju Hannes :D
     
  12. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Dt'l ma ei tea kus õlipaak asub :D Mul rx'il jäi küll kuivaks.
     
  13. Soaryn

    Soaryn Member

    35
    2
    8
    Mul asub istme alla. Kus sul asub? Aku juures on väike panipaik olemas ju?
     
  14. endryy

    endryy Active Member

    216
    46
    28
    Dtl ees, seal kus radikas, ainukt teisel pool raami. Mõte iseenesest tegelt täitsa hea:)
     
  15. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Maxist tuli pakk ära, ostsin lolli peaga ainult 1 leksukõrgenduse, seega pean soomest ostma nyyd 2 yhesugust, sest sellist ei myyda kuski. portisin kergelt klapikolmnurkka ka ja ladusin kütsi süsteemi kokku. värvisin delorto 21 black edisioni ka mustaga üle, nyyd uuesti nagu black edision olema peab :D tellisin 2 kuud tagasi ebayst spoked, ilmselt läksid kuskil kaduma ja pean need ka ostma veel. Kraamiga olen enamvähem rahul Yasuni R2-helt eemaldasin ka piirajad ära (seibi väljalaske algusest ja silencerist). Nädalalõpus soome, värvin osad jupid ära ja ostan paar puudu olevat detaili.
     
  16. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
  17. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Velgedel ka rehvid peal, lähiajal spoken ära ka, motost ka pilt.
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Sai ostetud viimased vajalikud jupid ja proovisin ka kätt pystoliga värvimisel, täitsa hästi kukkus välja, veljed ka spokesin ära. Pikka juttu teha ei viitsi, õhtuks laon masina täiesti kokku.[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Mustaga lasin üle: tagumise raami, heeblid, lenksu detailid, amordid.
    [​IMG] [​IMG]
    Sinisega värvisin: maski, porilaua, tagumis "porilaua", külje plastiku ja piduri supordi.
    [​IMG]
    Piduri õhutamisel oli raskusi ja kahjuks kahjustasin pumba ja suppordi värvi, krdi dot 4 :( aga elab üle
     
    Mürk01 likes this.
  19. Mehis

    Mehis Member

    102
    5
    18
    Pildid siiski telefoniga tehtud ja hämaras, nii et kvaliteeti ärge taga ajage.
    Sai siis kokku asi laotud, peale panna veel vaja kett, selle panin paariks päevaks nafta likku, tõmbab puhtaks vähe. Tahaksin veel kondlitele paari yamaha kleepsu ja ideaalis ka uut nr märki.
    Minu arust käib kah :D
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    1aprilia1 likes this.
  20. 1aprilia1

    1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

    849
    150
    43
    Haigelt maasikas asi! :eek:
    Tagatule võiksid ka ära toonida :D
     

Jaga seda lehte