Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    minu arvates kõik toimib hetkel ideaalselt ja pika aja peale on ka normaalne meeskond kokku saadud kes oma tööd hästi teeb.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Need spämmerid käivad siiski närvidele..
    Ma leidsin kasutajate hulgas umb 12 spämmeri kontot kes pole veel spämmima hakanud. Üks just spämmis ka siin jälle.
    Kui saaks kuidagi kodulehe filtri lisada saaks nad kohe ja kergelt kätte.
     
  3. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Nii võib igat kasutajat kahtlustada kes liitub,et äkki on bott.
     
  4. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    No, siis tehke nii, et admin kontrollib tema esimesed postid ära... või siis, et peab saatma mingi 60-70 sendise smsi ja siis saab alles kasutajat teha . Siis väga ei hakka neid botte siia tulema.
     
  5. raska

    raska Member

    249
    0
    16
    enam keerulisemalt ei anna mõelda...
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Asi on lihtsalt selles, miks ma neid kahtlustan, neil on kodulehekülg selliseks seatud.


    See läheb väga vastikuks ära, pigem kasutada mõnda bottide vastast programmi ntx ReCaptcha vms. See võiks nõuda küll ainult registreerides ja esimest posti tehes, muidu läheb teistele tüütuks ära.
     
  7. raska

    raska Member

    249
    0
    16
    "Vaata enda postitusi" alt võiks saada neid teemasi ka eemaldada. Osad teemad on väga vanad või üldse nullitud, siis võiks saada neid sealt eemaldada. Mitte et TEEMAT ennast kustutada vaid et sa ei näeks selle teema uuendust vms. Ei oska seletada eriti :lol: Loodan et keegi ikka aru sai
     
  8. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    Sellist funktsiooni sooviks foorumis näha -> http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=691145

    Nimelt väga mugav oleks panna teemades ja üleüldse postitustes suuremad pildid spoilerisse, et vähendada kerimist ja saaks valikuliselt otsustada ise, millist pilti vaadata ja millist mitte. Firefoxi ja Chrome kasutajad samuti võidavad ka kiiruses, kuna spoileris olevad pildi laetakse alles siis, kui spoiler on avatud ehket esialgne laadimine on välkkiire, kui spoilerites on peidus n+1 pilti.
     
  9. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Suur palve, oleks, et tehkse see OTSINGU süsteem korda. Kui ma tahan otsida näiteks PIAGGIOT, siis ma tahan näha vasteid sellele, mitteerrorit, et see liiga tavalinesõna , ning kui tahan 2-3 tähelisi asju otsida, siis võiks ju ka neid otsida, mitte erroreid visata..+ kui tühiku panen, siis hakkab 1 sõna ignoreerima..
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kui sul 10000 ebamäärast vastet tuleb ei ole nagu ka sellest kasu ju. Sama hea nagu lappaks CHATi läbi. PIAGGIO on lihtsalt nii levinud sõna siin foorumis, et kui midagi konkreetset tahad leida, siis pead otsingusse veidike paremini sõnastama.
     
  11. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Võiks tulla like nupp :D:D:D Ja võiks saadaka oma postityste alt teemasi kustutada. Närvi ajab, kui mingi 150 lehte päevas sinna teemasse spämmitakse :D
    Mingi mõte oli mul veel, aga ei tule hetkel pähe :D

    Ärge näkku lööge ;D
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Like nupp minu arust mõtetu, niigi lihtne on panna "Tsiteeri" ja sinna alla panna kolm-neli naervat smailit või lihtsalt kirjutad midagi ja kõik.
    Ma mõtleks rohkem selle Like'ga et saad kasutajale panna, siis on väiksem võimalus ülelaskja või probleemse inimese otsa sattuda.
     
  13. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    No, siis võiks tulla ka dislike
     
  14. rrobi

    rrobi Member

    648
    0
    16
    Haha, naljamehed, siis hakkab mingi ps'i tulema kirju et umbes: "Pane mulle like, ma panen vastu" vms :|
     
  15. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0

    Dislike saad ka tsitseerida panna nutumärgid või kuri nägu :-x :,( vms

    Lööge Näkku!! :p
     
  16. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Need Liked nüüd nii tähtsad ka pole.
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Jah, ma mõtlen selle jutu all kasutajate hindamis süsteemi. Ülelaskjale paned halvad et teised teaks ning kui äri läks hästi siis paned head.
     
  18. raunsoz

    raunsoz New Member

    189
    0
    0
    Vaadake HinnaVaatluse foorumit, seltsimehed. Samal baasil ehitatud foorum ja seal on kasutajate negatiivselt-positiivselt hindamise võimalus olemas. Samuti on seal spoiler funktsioon ja üleüldse vähe laialdasem kogu funktsioonivalik.
     
  19. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Seal olevad adminid on nagu IT vennad ka ju. Mina muuta ei oska võibolla Kevin oskab teha seda. :roll:
     
  20. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    ja kevin meil päris kiire elusviisiga inimene, eitea kas ta viitsib jageleda ..
     

Jaga seda lehte