Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    OLGEM AUSAD, MIDA ASJALIKKU OLEKS TEIL SEAL ÖELDA..? MITTE SITTAGI!!
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    uued moded tekitada kiirelt, või foorum maha lasta üldse :roll:
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mina enam ei kandideeri, mõttetu üritus, maailma parandada ei suuda ka viiekümnekesi
     
  4. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    no viiekümnekesi suudaks juba, aga no ilmselgelt ei huvita kedagi selle foorumi korda tegemine :roll: :lol:
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Pigem ei huvita neid kes suudaks teha korda.
     
  6. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Ma olen vist ainuke keda kotib selle foorumi saatus, siis tehke mind adminiks ja hakkan korrastamisega vaikselt peale, teeks ka sellise reegli et kui moded siit foorumist lahkuvad annaks adminnile teada ja too määrab tema asemele siis uue mode. Sammuti kui mina lahkun määraks uue kasutaja adminiks.
     
  7. Fred

    Fred Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    559
    0
    16
    Me oleme ammu välja pakkunud, et võiks kellegi, kes foorumeid tunneb, roosaks teha ning saaks vähegi korrastada. Aga nagu näha, siis kedagi ei huvita see. Paar kuud tagasi küsiti meilt, et kes meie arust võiks olla uued moded, pakuti päris mitu silmajäänud tüüpi välja, aga jällegi jäi see lambist kuhugi taha seisma.
     
  8. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    kuna teil on nendega ühendust, siis öelge et nad kellegi adminiks teevad kui nad ise ei viici modesid määrata... Minu 3 kirjale mis olen massule psi, maili ja fbse kirjutanud pole siiamaani vastust saanud.....
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kahjuks on meil massuga sama hea ühendus kui kellelgi teisel. Keegi otsige massu üles, ning rääkigu näost näkku sellisest teemast, kuna nagu näha siis läbi interneti ei saa asja aetud.
     
  10. Ludwig

    Ludwig Member

    143
    0
    16
    Need kasutajate poolt foorumi müügiteemadesse ilma hindateta pandud asjad, up, upsi, üles, gdgfdh, jne võiks ära keelata!
    Jube nõme on mõnda varuosateemat lugeda, kui on esimeses postis kirjas müüdava tavaari list ilma hindadeta,
    siis järgneb kolm lehekülge hinnapäringuid ja ülejäänud 4 lehte on neid igapäevaseid up`e täis!
    Näiteid tooma ei hakka, ei taha kedagi solvata.

    Minu 12 senti.
    Ludwig
     
  11. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Müügi teemas võiks saada masinaid aasta, hinna, margi ja kubatuuri järgi otsida nagu mototehnikas või motors24-s. Sest igakord kui kirjutad otsingu lahtrisse näiteks aprilia või yamaha siis ütleb et otsigusõna ignoreeriti sest see liiga tavaline suht ebard on neid masinaid ka otsida teiste hiinakate seast.
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Saab ka võtta lahti müügi rubriigi ning siis kasutada brauseri otsingumootorit, mis aitab leida apriliad ja yamahad, kui sul miski muu ei sobi persealla :p
     
  13. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Adminiks teha tundmatud inimest võib lõppeda väga halvast, tean seda alguaastatest kus noored purjutamise käigus hakkasid enda õigusi foorumis kuritarvitama.
    Paar kuud tagasi välja pakutud kasutajad said ju kõik moderaatoriteks, pole miskit õhku jäänud.
     
  14. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Ei no aga kui tahad aasta või hinna järgi otsida siis ei saa ju kõiki otsida sest paljudel pole ju hindu ... :p
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Paraku nii ta on. Siis tuleks alustada sellest, et müügikuulutuses peab pealkirjas olema hind
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ametlikud ürituste korraldajad jäid.
     
  17. kuri

    kuri New Member

    38
    0
    0
    Süsteem on pehmelt öeldes sitt! PS-e saata ei saa, foorum ütleb, et pean rohkem postitama. Mis mõttes? Inimene tunneb müüdava ratta vastu huvi ja ma ei saa talle tagasi kirjutada. Haige teema!! :-x
    Mis ma pean spämmima omale mingi postcounti, et saaks privas kirjutada või? Ime ka, et foorum nii kräppi täis on. :roll:
     
  18. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Vaata selle teemaga ma nõustun. Uuele tulijale see foorum kergelt imeb, kuna puuduvad teatud funktsioonid, mis võiksid siiski olla kasutatavad. Okei, see on praegu ajutine viis, kuidas botid ära hoida, aga selle asemel võiks esitada mingisuguse küsimuse registreerimisel.
     
  19. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    see lausm6tetu, milleks on vaja kedagi määrata ? Nkn keegi korraldab, mida see "tituleerimine" annab?
     
  20. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Et sinusugused ei korraldaks 3 korda kokkutulekut, kuhu ise kohale ei tuleks.
     

Jaga seda lehte