Millal sina esimest korda jõid?

Discussion in 'Jutud' started by joss13, Märts 19, 2013.

  1. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Lugesin siis mina täna postimeest, kus oli väike joomiseteemaline küsitlus. Tekkis siis endalgi mõte siia väike uurimus püstitada, et kui vanalt te siis esimest korda jõite ja umbes mida? Ei mõtle ns vanemate juures proovimist, vaid ikka sõprade vms seltsis ja suuremas koguses. Ise rikkusin ennast juba 10 aastaselt, kui Saaremaal sai sõpradega rummi ja siidrit võetud.
     
  2. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
  3. Alligator

    Alligator Member

    564
    0
    16
    Ise olen sitaks joonud.......

    Esimest korda oli sõbra sünnal - olime metsas grilliplatsil (olin tol ajal 14. aastane) oli ss kaasa toodud tohhuja "Jack Danielsi" ühesõnaga oli väga kõvva pidu, kõik olid sitaks purjus ja ei suutnud mitte ühtegi liigutust teha :lol:

    praegu paarkorda kuus käime sõpradega joomas - kui kõikidel rahaga probleeme pole ss viina või midagi sama kangemat; kuid kui mõnel vennal rahaga probla ss võtame FIZZ-i või mingit taolist paska :roll:
     
  4. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Saatke nüüd vanemad aga siia teemasse lugema. Avastavad, et nende kukku-nunnud nii vara juba alkoholi pruukinud :lol:
    Kes neid 4-6 aasta taguseid patte ikka mäletab. Vaheapeal palju huvitavamaid asju toimunud :p :lol:

    To Joss13: Tee parem küsitlus siia teemasse 8)
     
  5. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36

    lasteaed,fizz.....
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Noh see oli mingi 8või9 aastaselt
     
  7. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    peris noorelt sai igast värki paugutatud.
     
  8. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    12 or 13 olin esimest korda ropsimas :oops: :lol:
     
  9. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Hmm... Suht esimest korda sai joodud mingi 13 aastaselt. Üldiselt joon mega harva ja vähe, näiteks klaas veini, natuke õlut vms. Suitsu ka ei tee, ei meeldi suitsetamine. :)
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    siin ikka ränk rahvas koos.
    ise seadust ei riku ja esimese õlle avasin 18 aata sünnipäeval.
     
  11. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Ma ei tea miks, aga naersin 5 minutit selle lause üle. :lol:


    Mmm... 2012 aasta alguses sai sõbraga igat viskit sisse aetud, aga esimene mõnus jooma oli päev enne Jaanipäeva ja siis oli ka esimene pohmakas. Sügisel sai ühe õunapuu all joodud, oksendasin mingi VW peale ja nüüd viimane jooma oli vist sõbra juures.
     
  12. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    8-9 aastaselt , sain proovida salaja oma onnis 1 alecoq premiumi , mis tõmbas mul kohe katuse sõitma :D
     
  13. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    12 aastaselt kui sõber oma kodust virsikuviina rotti pani ja pirita jõe ääres jõime, mingi ime läbi ei hakanud isegi pähe :D
     
  14. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    ime ka pole . miks sa nii loll oled
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mida sa tölpar paugud koguaeg? ainuke asi mida sina saad on meestelt peerukasse.. homo
     
  16. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Mida sa siin nii agaralt karjud. Tra neeger sa pole vast elu jooksul keelega ka viina limpsinud. Sa oled ikka korralik retard. Tõsiselt mine kuhugile lego või jalgratta klubile needuseks. Liiga vara teed nii suuri samme, mine hälli tagasi.
     
  17. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Dvj teeme võistlust kes esimesena laua all on. ma juba tean et olen võitja. tra tatikas peaksid vait olema. Tõsiselt mine barbie või naiste foorumisse needuseks. Sa ei ole oma elus nii palju viina joonud kui mina 2kuuga.
     
  18. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Oi milline isa. Milline tard teeb laua alla ronimis võistlust? Tatikas? Trulla kurat mine osta oma roxi asjad mis oled juba kuid ostnud. Ma ei hakka sinuga siin mingit kuramuse võrdlemist ka tegema et kumb rohkem joonud. Eks rollu4ever vms teab millest räägin. Ühesõnaga täis sitt oled. Kunagi võiks tutvuda irl, saaks teada kui isa sa tegelikult oled.
     
  19. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Teie juttu vaadates pakuks et te mõlemad üle 14-ne ei ole, seegi vist liialdus juba-
     
  20. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Kymco Sup . Ma küll EI TAHA sinusuguse pedega tutvuda.
     

Jaga seda lehte