Minu film 2 - Õpime tagal laskma 21.10.14 Muljed

Discussion in 'Muljed' started by minim2gnus, Okt 21, 2014.

 1. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Minu arvates, oli tegelt selle vähese seltskonnaga ülikõva päev. Oli ülepanekuid ja muidu äpardusi, laiali jooksmist ja muidu nalja - kõik mida üheks heaks sõiduks vaja. Arvan, et järgmine aasta võiks sama teha, et tagarattal sõidu huvilised saavad jälle kokku ja näitavad siis teistele oma skille + õpitut ning aitavad ka teisi! 8) Naljakas oli see, et peale üritust oli mitu telefoni kõne ja nii umbes 5-6 rollerit tahtis just liituda meiega. :roll: Teinekord teeme nädalavahetusel 8)

  Nalja niipalju, et ise panin üle kasutaja M6nx- roxiga, läks tagumine suunatuleklaas ja küljejalg veits kõveraks, lenksu keerasime tagasi sirgeks, üle sai käidud leebelt 50ne pealt kahekesi kraadi lastes, kuigi pidur oli täiesti põhjas :lol:
  Ning kasutaja hrjuhan lasi üle paari esimese korraga Raadile minnes ja seda koos gondlitega, kuigi ütlesime hetke enne seda, et ta need maha võtaks :oops: :lol:

  Igatahes, uus kogemus jälle olemas 8)
   
 2. m6nx-

  m6nx- Member

  219
  0
  16
  No hommik algas räige sissemagamisega :D
  A no lõpuks raadil,littis kondleid maha kui juba Hr. Juhan lasi üle,kuna mummukinnastega oli kaas kuidagimoodi peale jäänud....see selleks,pm isegi sai natukene kogemust juurde ja paar trikki avastasin ka.
  Muidu võtaks asja kokku nii et Gregori Apriliaga tinistasin,väga hakkas meeldima see pill...ja krdi külm oli kaa :D
  Ps,Minimagnuss lasi ka üle,a õnneks õigele küljele ja suurt midagi ei juhtunud :) kickivända kõveraks veits ja tagasuuna klaasi lõhkus ära...
  Aga seda et nooh teinekordki :)
   
 3. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
 4. panic

  panic Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

  338
  0
  16
  See kül nüüd 1.3 kilomeetrit polnud :roll: :roll:
   
 5. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Käidi pärast ekstra sxi digitaalspidoga maad mõõtmas :lol:
   

Jaga seda lehte