Mis meeldib, mis aga mitte?

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 17, 2006.

  1. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Rauncc, saavad :D.

    Kõik openproxid kinni ja viimane MuscleMan Bugfix peale, vot tak.!
     
  2. tdk.

    tdk. New Member

    4
    0
    0

    Ühesõnaga, mina ütlen seda, et üks teine foorum kus ma kasutaja olen, sellel on selline turvasüsteem olemas, et neid bote lihtsalt ei ole ja ei tule ka.
    Seega, te lihtsalt ei viitsi midagi ette võtta või lihtsalt te ju tegelikult ei ole spetsialiseerunud foorumi peale ja selle pärast on siin ka mõningad probleemid :)
     
  3. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Sorrivaan kuid palju selle foorumis külastatavus on või kui levinud see on?
    Samas mismoodi saab siuke süstreem (kustutab kasutaja mis pole postitanud kuu aega) uute botide vastu aidata? See ju mõtekas ainult siis kui vaja vabaneda vanadest kasutajatest/botidest mis enam ei postita. Uusi bote tuleb ju pidevalt juurde mis ka postitavad, seda küll ühe päeva kuid ikkagi. Uute botide vastu see ju ei aita.

    Mis mõttes ei viitsi midagi ette võtta? Nagu vähe oleks tehtud või? Lihtsalt botidega pole varem niipalju jama olnud kui nüüd viimaselajal.
    Spetsialiseerunud foorumi peale? Kamoon ega see arvuti elu polegi klubi eesmärk. Eesmärk on rolleritega kõik koos sõita.
     
  4. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    äkki saate panna selle peale,et kasutajategemise ajal mingi koodi vaata mis tuleb kirjutada, seda botid ei oska ju, :)
     
  5. Jõunääś

    Jõunääś Bännitud Bännitud

    21
    0
    0
    :D :D sellest nad koguaeg ongi ju rääkinud
     
  6. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Võib ma ütlen sulle, et tegemist on portaaliga TDR.ee?
    Ütleb see sulle midagi, ei? Noo, vaata seal nüüd ringi ja mõtle ;)
     
  7. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Lõpetaks äkki selle muu jutu rääkimise, kordan veel, et meeskond tegeleb sellega juba pikemat aega!!!
     
  8. tdk.

    tdk. New Member

    4
    0
    0

    Andke andeks kuid mõnele ei jõua siiani kohale et teistes foorumite reklaamimine on keelatud.
    Igal juhul, see turvakasti süsteem peaks aitama :)

    Peace!
     
  9. Hawkair

    Hawkair New Member

    46
    0
    0
    Liiga palju alafoorumeid minuaarust . Piraatlust ei tohiks ka olla .
     
  10. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Alamfoorumitele lisakategooriad ;)
     
  11. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Sa ikka naljavend - ma olen 52 ja liitusin äsja, roller on ka üsna uus!
    MIs nüüd, kolin välja või :-x
     
  12. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    ta mõtles vist seda naljane. minu teada pole enam potidega olnud probleeme uues foorumis ja eelmises jäid kah need probleemid lõpuks kõrvale, kui enam ei saanud ükski inimene vanasse foorumis regada :lol: .
     
  13. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Nali-naljaks,ku*i kaljaks,aga selline variant nagu streetraces?Et kui regada tahad,siis pead ametiks panema Eesti iseseisvumisaasta.??
     
  14. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Ämn, mul oli eelmine aasta ajalugu 3 :/
     
  15. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Ning minul kõik aastad olnud 3ed ja Eesti iseseisvumisaastat .... ee, ei kujuta ettegi :p
    Parem mingi presidendi nimi vms :p
     
  16. MRT

    MRT New Member

    125
    0
    0
    1918, need kes sellest sittagi ei tea, on minu silmis ******* 8)
     
  17. Ergi

    Ergi New Member

    128
    0
    0
    Foorumis võibolla vahepeal ei meeldi see , kui keegi algaja lihtsalt üritab mängida teadjat aga läheb midagi valesti. Siis tuleb keegi tarkpea hakkab kohe paukuma.
     
  18. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    ... ******* , ning mida me nendest tärnidest välja lugema peaksime siis ? Ütle nüüd välja mida sa nende tärnide all mõtled, õige mees vastutab oma sõnade eest .

    Ja miks nad sis sinuarust on ******* ?
    Ma ütlen sellepeale, et mu pea pole prügikast, mul targemaidki asju/teadmisi sinna sisse ''tampida'' .. kui mingeid aastaarve ..
     
  19. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    tegelikult võiks olla viimane iseseisvumine ehk siis 1991 :| ja ongi hea kui mõned inimesed seda ei tea(saab ära hoida dumbode ülevoolu foorumisse)
    Ja sf sinu suhtumisest Eesti Vabariiki võib küll välja lugeda,et sinu dp on igati õigustatud sulle :wink:
     
  20. TompZzZ

    TompZzZ New Member

    40
    0
    0
    Meeldib see, et rolleriklubis tegelt (vähemalt minu teemadele) vastatakse nii, et sellest saab vastuse välja lugeda.

    Biker.ee-s on ntx rolleri teemade all tavaliselt olukorrad, kus vanemad kasutajad hakkavad uuemaid ''tervitama'' otsinguga, sõimuga ja sarkasmiga.

    Meeldib teema Lugejate Rollerid. Saab väga palju infot ning silmailu
     

Jaga seda lehte