Mis meeldib, mis aga mitte?

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 17, 2006.

  1. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Viimasel ajal on põhiline mis ei meeldi foorumi kujundus-kuigi nüüdseks olen aru saanud,et see varsti muutub kobedamaks :wink:
    Ja teine asi veel mis viimasel ajal on segama hakkand on see härra dannnu(sorry,aga piiderdamine).....
    Kui sulle ei meeldi kuidas Massu sinusse suhtub,siis ei ole sul vaja sellest kohe suurt kisa ajada ja pool foorumit täis solkida,et mida sa teeks nii ja mida sa muudaks selliseks jne!!!
    KUI SULLE EI MEELDI SIIN FOORUMIS JA SA EI AUSTA SELLE FOORUMI MODESI/ADMINNE,SIIS LIHTSALT TEE OMA FOORUM JA ASI KORRAS!
    Muidugi see on minu arvamus asjast ainult :roll:
     
  2. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Ei meeldi Dannnu vaidlused teiste inimestega foorumis . :p
     
  3. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Ooou, sorri, eile sai natukene tarbitud, palju isegi. Kõik nimed olid peas sassis, isegi imestan, et arvutisse sain sisselogitud :(
     
  4. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Korja oma tekitatud saast siis siit foorumist ära ka palun.
     
  5. kymcovitality

    kymcovitality Member

    107
    0
    16
    Ei meeldi kasutaja dannu sugused nolgid kes end kõiketeadjateks peavad ja kelle ego on nii suur.
     
  6. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Oma nolgi jutu võid toppida endale sinna, kus päike ei paista, never ever. Ego? Kui jutt on minu egost, siis võin öelda, et see on tegelikult minu positsioonis oleva inimese kohta olematu. Siiski siiski, pean tõdema, et seegi mis ta on, ei pruugi teile meeldida. Nüüd ma egotsen tõsiselt: selline ma olen, kui ei meeldi, ära söö. Kui saada aru minu nõuetest, olla natukenegi leplikum ning aegajalt tunnistada minu üleolekut KA teadmiste suhtes, siis elaksime me siin mandril kõik palju lõbusamalt. Näiteks isegi Kruuda poeg teab, et ma olen temast üle. Ta tunnistab seda. Me oleme sõbrad. TEGU ON KA TEIE EGOGA :).

    Nii kurb kui see ka ei ole, siis minul puuduvad vastavad õigused, selle "saasta" koristamiseks. Her. K-1, kas te suudaksite seda lauset lugeda nii, et teil jõuab kohale ka sisu, või te ei pane tähele, et tegelikult olid segamini "ainult" nimed :D?


    aa, btw, 1395 vms muu summa see ei olnud on hostingu eest vähe. RK PEAB hakkama liikmemaksu korjama, sest varsti ei rahulda ka see 90GiB vajadust. Lisaks ei saa olla võimalik, et andmebaasid kasvavad, tulevad peale uued süsteemid, ning SP ei vingu. Kood tuleks parseda HTML'i vältimaks nii suurt SQL koormust. Öelge palun, et selleks ei ole vaja FTP'd. Lisaks, soovitaks GZip ära parandada ning sisselülitada :)
     
  7. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Ja nüüd boldiga märgitud sõnad eesti keeles ? :D
     
  8. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    ¤ see parsemine, mul oleks lihtsam öelda teile define: sõna, aga olen viisakam.
    Parsemine, noh, ütleme, et kood oleks rohkem HTML'is, ning seega staatiline: koormaks vähem serverit/servereid.
    ¤ SP ehk service provider. hetkel siis hostingu pakkuja ;)
    ¤ GZip vähendab andmete mahtu :). nagu ZIP põmst, aga seda kasutatakse veebinduses :).
    ¤ SQL on andmebaaside liik. Meie puhul siis MySQL.

    Kuna ma olen kindel, et keegi tarkpea hakkab vinguma, et a'la valesti tõlkisin, siis talle lisaks :):

    *Compress A UNIX utility for reducing the size of data files. Distributed under the GNU General Public License.
    Kompressiv UNIX utiil vähendamaks andme failide suurust. GNU litsentsi all tasuta :).
    *(I)SP - (Internet) Service Provider
    (Interneti) teenuse pakkuja
    *Analysis of the grammar and structure of a computer language (like SQL).
    Seda ma ei hakka tõlkimagi. Tarkpea üritagu ise aru saada :).
    *The standardized query language for requesting information from a database.
    Standartiseeritud päringu keel informatsiooni pärimiseks andmebaasist :D.
     
  9. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Okei, tänud, :D
     
  10. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    Meeldib seltskond ja kõik sellega kaasnev.
    Aga Vähem spämmereid võiks olla :D
    Nagu ma olen tähele pannud kui pandud postitus pilte siis 4 venda veel järgi pilte pilte ning siis ei oska ka eesti keeles ka kirjutavad nagu mingi maalt tulnud inimesed kella 7-se liinibussiga.
     
  11. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    kõik meeldib minuarust kõik ideaalne
     
  12. phpbb

    phpbb Bännitud Bännitud

    3
    0
    0
    Ei meeldi, et rolleriklubi meeskond ei talu kriitikat.

     
  13. -Man-Of-War-

    -Man-Of-War- New Member

    57
    0
    0
    Eino tõesti, jälle kustutati ta post ära.
    Mul pole midagi rolleriklubi vastu.
    Aga jah nagu näha kriitikat ei talu kohe üldse, kõik mis klubi vastu räägib kustutatakse.

    Aga üldiselt positiivne ja igati meeldiv koht, saab häid teadmisi ja pea igale küsimusele vastuse mis tekib. Väga asjalik koht. :)
     
  14. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Täpselt samad sõnad .
     
  15. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Jh, mis te "kiusate" Dannu't? Mees räägib õigust, ainult väga harva viskab üle.
     
  16. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Ega ei kiusagi .. Tal on koguaeg sisutihedad postitused, kus on midagi arukat kirjas... lihtsalt tihti ma ei saa aru mdia ta oma postitustega öelda tahab :D noh erinevatest lühendustest ja ''tarkadest'' sõnadest ei saa aru :D
     
  17. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Ei kiusa jah, lihtsalt sai bänni ja siis iga tema postitus kustutatakse ära, mkm üldse ei kiusata. Need lühendid tema postitustes on ta alati vajaduse/soovi korral lahti seletanud. Mõned üksikud postitused on arusaamatud jh. Muu on klubi juures OK! Kriitikat peab alati olema tglt.
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Vaadake kes RK sünnipäeval ei käinud see ka Dannut ei näinud...
    Püütke aru saada tema tekstitst ning palju sellest vastab tõele, tüüp paneb tarka uurimata eelnevalt infot.
    Dannu sinu suur annetus oli juuli kuus, mis läks rollerilubi.net arve alla.
     
  19. phpbb

    phpbb Bännitud Bännitud

    3
    0
    0
    Miks mind annetajate all ei ole?
    Püüdke*. aa, ja muide, loomulikult ei näinud. See mis RK sünnipäeval toimus, oli tegelikult üks suur segadus. Lõpudelõpuks pani TNT oma naisele hambasse ja värki. See ei ole õige viis, kuidas pidada RK sünnipäeva ;). Loomulikult panen tarka. Ma räägin selle info põhjal, mis te meile annate, ning sean hüpoteese arvestades tõenäosus teooriat.

    aa, ja kus kurat mu bänni põhjus on? Ma tahan oma kontot tagasi btw - see on minu nimi, ja kui seda ei vabastada, siis ma soovin selle kustutamist :),.
     
  20. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Kerge varikonto, täpselt nii nagu arvasin!
    Dannnu lõpeta oma möla sa ise ei tea pooli asju!
     

Jaga seda lehte