Mis meeldib, mis aga mitte?

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 17, 2006.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Nime ei ole teiste hulgas põhjusel, et ise ei ole oma andmeid saatnud.
    Banni põhjus ilusti kenasti konto all olemas.
    Ja kui nüüd ka küsid miks see konto banni alla läheb siis põhjus kerge, varikonto!
     
  2. phpbb2

    phpbb2 Bännitud Bännitud

    1
    0
    0
    See ei ole varikonto ;). Sest minu preagune konto oli blokeeritud. pwnt,

    aa, ja põhjust pole seal mitte *unnigi.
     
  3. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Kindel lax,et sellepärast,et lp.massu ei kannata kriitikat...
    Muideks miks sai ostetud domeen rolleriklubi.net kui me seda ei kasuta?
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Sest me ei saa andmebaasi netpoindist kätte kuna pole arve makstud!!!
    On veel küsimus?
    Helistage nahhui! ma ei viitsi tõesti halavaid pubekaid siin lugeda, et annetasin 25 kuhu see kadus, miks te tegite nii kui oleks saanud teha naa...
    Kriitika kriitikaks, aga laimu ma ei talu ja kui oled saanud banni siis asja eest, ning äta topi oma nina enam siia.
     
  5. Sakunne

    Sakunne New Member

    27
    0
    0
    Nupud 'Uus teema', 'Vasta teemale', 'Muuda', 'Vasta' jne.. ning kirjad nendel on kahvatud - läpakaga, vähe tugevama valguse käes töötades ei näe lugeda :roll:
     
  6. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    See pole foorumi viga, vaid on su läppari viga...
     
  7. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Ohoo misteema leidsin.
    Muidu meeldib KaidiK Aga mulle ei meeldi sabaks... :roll:


    Ttegelt ei meeldi moderaatorite õigused ja reeglid kuna need vajaks täpsustamis.
    Ntx barbus ei tohiks kaugeltki mite moderaator olla kuna ta ei süvenegi lihc kustutab ja ega käitumine parem pole .!
     
  8. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    minu arust k6ik un h2sti hetkel 8)
     
  9. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Postcounti pealt olevad staatused - Foorumi kõigesuurem miinus, kõige õigem oleks see teha registreerimise kuupäevast. Mitte, et ma teen endale mingi POLINI VANJA kasutaja ja hakkan igas topicus "oo lahe" , "vägev", "sitaks kõva , jälgin hoolega" "OMG" selliseid poste tegema. Võtan asja kokku siis : Foorumis toimub postcounti kogumine "laheda" staatuse saamiseks.
     
  10. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Väga hea mõte. (Y)
    Võtame arvesse! :wink:
     
  11. motoisa

    motoisa New Member

    9
    0
    0
    Tervist! Milleks on vaja siia mure foorumit? Milleks naljakohta?kõik mahutada sinna juttude alla. Kui need asjad ära kaotate siis äkki saab sellest foorumist veel asja kah, eriti ei loodaks muidugi. Teine asi veel, et puhtalt südamlik soovitus oleks kleepida tehnika abi alafoorumisse "Palu Motopiibel" mis hoiaks nii mõnegi võrri piirajate eemaldamise ära. Jumal see tuleb ikka enne mootori ise tuunimist läbi lugeda!!
    Aga maru pull foorum on küll, nagu meelelahutus foorum ja siis nö tehnika foorum maru hästi kokku sobitatud. Näiteks sellised kohad veel nagu: "Mängud", "Kaebused" on päris meelt lahutavad. Kas Rolleriklubil on oma inkasso ka? Ütlen:"näed to vend jättis maksmata" Ja Rolleriklubi kapid lendavad peale? Kui mitte siis pigem oleks vajalik selline teema nagu "võlglased" näiteks kus on halba äri teinud kodanike nimekiri. Palju edu muidu!
     
  12. crazyfists

    crazyfists Bännitud Bännitud

    13
    0
    0
    Muidu minu arust on jumala normaalne et k2igil juttudel on omad kohad, kui k2ik oleks puntras oleks rakse neid j2lgida ja arusaada neist.
    Siin valid yhealaalakrupi ja seal k2ik olemas:)
    Hmmm olen seda klubi väga vähe külastand niiet ei oska palju sõna sekka öelda, ainuke mis võin öelda et uute vastu väiks natuke viisakam olla :oops:
     
  13. Fez

    Fez New Member

    95
    0
    0
    TEIL POLE MUUD TEHA KUI REEGLEID RIKKUDA?
    õigusega sulges selle teema.

    RK@CHAT võiks postcounti mitte suurendada, siis kurat ei oleks seal seda rikkumist ka nii palju.
     
  14. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    1/7. Foorumis ei tohi reklaamida teisi kodulehti/foorumeid (v.a. administraatori loal).

    Ilmselt see reegel siis põhjendab teema sulgemist.
     
  15. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Mulle meeldib väga see, et iga asja peale ei ole mingi warn või bann. Näiteks kui keegi läbustab teemat vms, siis lihtsalt kustutatakse postitus ära. Osades foorumites on kohe warn sellise asja eest.

    Super (Y)
     
  16. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    See uus kujundus jääbki nüüd ? Minu arust see suht nõme, harjumatu. Vana oli palju parem.
     
  17. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    minumeelest võiks selle valge tausta asemel olla süsimust ja kiri lumivalge (loetav ) kuna praegane skinn koormab silmi (liiga ere on see valge taust
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Korraliku monitoriga vaadates ei ole mitte midagi häirivat.
    Must oleks liiga sünge.
     
  19. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    nu eks ma harju ;) ma sülearvutis hetkel :D a tsekkan pärast kuida lauakas on ;) a kas seda foorumi skinni kh laiendatakse ?
     
  20. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    Minuarust on ka praegu liiga lage kõik,midagi oleks nagu puudu.
    Miks see skinn üldse ära vahetati?
     

Jaga seda lehte