Mis meeldib, mis aga mitte?

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 17, 2006.

  1. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Uus foorum on äärmiselt sitasti loetav.
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    siis soovitan monitori vahetada ;) mina loen kõik ilusasti välja ;)
     
  3. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Kui raha sitaauguni on siis jh ... Äkki mõnel ei ole niipalju papppi kui sul. Olen ka nõus et jube halb kujundus ja see foorumi pildi laiendus.
    Endal mingi 17dolli vms ekraan vist ei tea ka täpselt. JUbe halb seda lugeda. Poolt pilti peab koguaeg paremale kerima et lugeda. RÕVE :lol:
     
  4. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    Mulle väga meeldib,et foorum on jälle endine :lol:
     
  5. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Foorum on tõesti väga super, 5 + :wink:
     
  6. ValgeSS

    ValgeSS New Member

    23
    0
    0
    mulle meeldib koguteema , , vägahea
     
  7. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    muidu teemad on kenast jaotatud jne, aga taustra värvid jne võiks teised olla, tumedamad vms
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei tea, endale meeldivad need heledad toonid, ei hakka silmadele kui kaua olla.
     
  9. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    Klubil pole endal viga midagi, aga just foorumi kohta tahaks kurta veits. Postituse atribuutide süsteem on jama. Piltide ja URLi lisamine käib uutele kasutajatele üle jõu. Eriti noortematele. Pildi peab ise ennem parajaks suuruseks lõikama. Enamus kasutajatel see võimalus puudub. Need on minu jaoks ühed peamised ja ainukesed miinused (saan ja oskan neid kõiki asju teha). Tüütu on mingi kasutaja rolleri teemas mingi 10 linki ükshaaval läbi klikkida ja eriti siis kui need on suure mahuga pildid, mis avavad eriti kaua.
    Jõudu ja jaksu!
     
  10. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Pilte võib ju täiesti vabalt linkidena panna. Ei koorma foorumit ja pole ju raske lingil klikkida, et pilti näha.
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Foorumis isegi õpetus kusagil olemas selle kohta kuidas pilte lisada. Ehk siis need inimesed kes ei oska lisada pilte, siis veidike otsingut kasutada leiab siit õpetuse või siis vana hea abimees Google.
     
  12. Yaroxxx

    Yaroxxx New Member

    399
    0
    0
    Minu arust võiks varuosade müügi teema jaguneda alateemadeks. Mõtlen naq erinevateks mootori tüüpideks nt: minarelli, piaggio, morini, universaalsed jupid jne.
    Kõigil oleks palju kergem oma masinale juppe otsida vms?
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Jubedalt sobib roksile vana SR-i tagagondel või lenks, et varuosi mootorte järgi jaotada. bullshit.
     
  14. Yaroxxx

    Yaroxxx New Member

    399
    0
    0
    Ei selgitanud täiesti ennem ära aga mõtlesin mootorijuppe mitte keredetaile jne. :p
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Siis on ikka sama halb neil kes otsivad keredetaile.
     
  16. city

    city New Member

    214
    0
    0
    adminid vöiksid PS-idele vastata......
     
  17. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    sõnumid võiks kiiremini kohale jõuda nt täna vaatasin et sõnum mulle saadetud 8.45 ja kohale jõudis alles 11aegu .käisin ise 9 aegu sees ja ei näidanud kirja.
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Imelik, minul tuleb koheselt üle sõnum.
     
  19. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    mul ikka mingi jama näitab et kiri saadetud 17.55 aga kohale jõudis alles kell 20,03 või siis paneb rk kell või midagi näkku:)
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    eri kasutajatel võibolla erinevad kellaseaded peal.
     

Jaga seda lehte