Mis nutitelefoni kasutate ??

Discussion in 'Jutud' started by offroad42, Jan 28, 2014.

  1. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    Teeme üheskoos ühe hea ülevaate nutitelefonides, et kõik saaksid endale parima välja valida, kui ostuks peaks minema :p
    et mis nutitelefoni kasutate, lisage pilte, kirjeldage telefoni, infot aku kohta, nimetage head ja vead jne :p :p
     
  2. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Sony xperia L
    [​IMG]
    Mugav käes, kiire. Aku peab ilusti vastu isegi kui nett pidevalt seest kuna palju seadistamis võimalusi. Lihtne telefon.
    Miinuseks nagu neil kõigil on külm, ekraan külmaga mõtleb gramm kauem. Tihtipeale tahab ilusti näpuga puudutust, mitte külmas ninaga navigeerimist või õrna viibutust.
    Muu materjaliga kui näpuga unusta ära kasutamine.
     
  3. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    Ise kasutan Sony xperia z´i (hetkel garantiis) telefonil midagi väga viga pole ilus,mugav, kiire, suure ekraan 5", hea kaamera. Minu jaoks miinuseks on see, et kuumusest hakkavad tekkima igasugused praod ja kaante lahti tulemised mida kohe tähele vb ei pane ja sellega kaob ka veekindlus, mis võib teile 500eurot miinust teha :| :|
    rohkem nagu midagi lisada vist pole :p


    [​IMG]
     
  4. Mihhailov

    Mihhailov Member

    260
    0
    16
    Kasutana Sony GO
    [​IMG]
    Head küljed: väga mugav ja kerge kasutamisel.
    Halvad küljed: kirjas, et veekindel telefon, käisin ujumas ja tulemus, et ekraan ei hakanud tööle ja kustus ära. Õnneks sai tööle. Ei soovita vette minna sellega :D:D. Lukustus nupp läks suht kiiresti perse ja näiteks praegu ei tööta.
    Ise väga ei soovita. Kaamera sitt, vahest võtab kaua aega kui kohale jõuab mida tegema peab ja avad mis katavad kõrvaklapi- ja usbava kinni tulevad ruttu ära.
     
  5. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Lg Optimus G
    [​IMG]
    Minu silmis parim telefon inimesele kellele meeldib teha kvaliteetseid pilte ning inimesele, kes soovib hea aku ja mahuka mäluga telefoni. Ise naudin seda telefoni ja ei leia mingit põhjust, miks ma peaks eeldama näiteks Iföön 5S soetama. See on odav ja kvaliteetne telefon. Soovitan.
    Aaa lisaks veel. Ainus asi mis häirib on quickmemo. Pildile joonistamis programm. Selle saab väga lihtsalt uninstallida. Segas mind vaid selle pärast, et selle teavitused tulevad päeva või kahe jooksul korra. Olen nõudlik, kuid muud ei saa selle telefoni kohal kurta.
     
  6. St2mp

    St2mp New Member

    62
    0
    0
    LG L9
    [​IMG]

    Head: Ekraan suur, mugav hoida, aku peab väga hästi isegi korraga netti kasutades ja muusikat kuulates, kinni ei kiilu nagu mõned telefonid(kuigi poole aasta jooksul korra pani ikka nii kokku, et muusika jäi kinni ühe sekundi peale ja telo ei responsinud enam absull)
    Vead: Vahepeal väga harva vahetab ise helinat kui restart teha. Eelmise telefonina Samsungit kasutanud inimestel(kaasaarvatud mina) LG-le üleminek võib võtta aega juba sellep, et alumised puutetundlikud nupud on teistpidi. Mälu võiks rohkem olla. Telos seesolev interneti brauser paneb vahepeal näkku nii, et tagasi eelmisele lehele ei saa, viskab neti kinni ja kui uuesti avad, oled avalehel, aga kui uus tab lahti teha iga asja jaoks või chromi kasuada, siis on kõik norm.
     
  7. offroad42

    offroad42 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    977
    9
    18
    Mul endal tekkis selline mõtte, et kui Z´ist asja ei saa, siis osta endale samsung galexy mega. kui kellegil on selline telo siis paluks teada anda plussid ja miinused :p

    [​IMG]
     
  8. certain

    certain New Member

    80
    0
    0
    Sain siis nädal aega tagasi Lg G2 maha müüdud ja Ja onu tõi ameerikast LG G-flex (ei tea millal eesti turgu jõuab)!!,
    Telefon nagu telefon ikka Head küljed : kriimuvaba korpus terveks eluks( 20-26 kraadi soojuse juures kaovad kriimud iseenesest), 6" ekraan, 13mp kaamera, kauakestev aku, kerge mingi 150- 200 g kui ei eksi, 2G rami.
    Halvad küljed: Minujaoks liiiiga kallis, külmaga ei ole kõige töökindlam! ei meeldi eriti see poolkumerus vms!
    [​IMG]
     
  9. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Minu Telefon Htc Desire C. MInu arvates on ta väga hea telefon kuni 200euroste seas. Ma ei näe mõtet 201-1000eurost telefoni osta. Kuna ma liigun väga palju ringi see võib vabalt puruks minna. Aga selle telefoni plussid on hea mugav, kompaktne . Mul on sellel telol korra ekraani klaas katki läind kuna telefon kukkus maha. Kui katki oli siis töötas ka väga ilusasti . Miinused üks väike miinus ma ei hakka põdema vahel on ta aeglane. Aga mis ma ikka kuni 200eurosest telefonist loodan.

     
  10. henx12

    henx12 Member

    247
    0
    16
    endal on 2 telefoni aga ainult 1 kasutan.
    sony ericsson xperia arc s
    6gb mälu,2.3.4 android jne
    väga hea mugav telefon eriti käes hoida. igalt poolt mõnus ümar jne
    head: mugav käes hoida,8mp kaamera mis teeb hd videosid ja 3d panorami. minujaoks piisavalt kiire, hdmi port, aku kestab piisavalt sest põhiliselt on terve kuu aega andmeside järel jne
    vead: laadia ja kõrvaklapi pordid külje peal, on/off nupp liiga väike ebamugav vajutada.

    [​IMG]

    muidu hea telefon tavakasutajale. mugav käsitleda ja ei kiilu et saab kiiresti netis käia jne

    teine telefon. lg optimus l5
    väliselt suht tavaline ja käes hoida ebamugav kuna väga kandiline .
    head: kiirlaadimisega aku et laeb tunniga täis, piisavalt suur ekraan, pordid on otstes, on/off nupp hea suur mugav käsitleda,
    vead: puutepaneel tuhmub kiiresti, kroom vms triip kulub kiiresti, home nupp streigib vahel, kiilub päris tihti kinni.
    ehk telefon on suht ebamugav käsitleda ja kiilub päris kõvasti :D aga kui otsite tugevat telefoni mis kannataks põrutusi vms siis ostke see sama telefon kuna to on läbi elanud peaaegu kõik mis üldse võimalik auto alt läbi käinud, suvel ujumas käidud telefoniga ja kukkumisi üle päeva :D tulemus see et puutepaneel on täiesti terve selle aasta jooksul ja on ühe korra vahetatud displei mis purunes kui auto alt läbi käis. aga tõõtab siiani. huvi korral ka müügis 40€ kuna sain eile parandusest kätte kus vahetati displei.

    [​IMG]
     
  11. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    Sony ARC
    [​IMG]
    Head küljed: väga mugav ja suur
    Halvad küljed: kukus natukene ja ekraan mõrrane :roll:eek:n/off nupp liiga väike ebamugav vajutada.
     
  12. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Nokia Lumia 520

    Minujaoks plussid:
    *suht suur ekraan
    *puuteekraan väga puutetundlik, töötab ka tavaliste kinnastega
    *kiire
    *hinna ja kvaliteedi suhe paigas
    *hea kaamera
    *korralik disain

    Minujaoks miinused:
    *Alumistel puutetundlikutel nuppudel pole valgustust, aga peale mõneajalist kasutamist jäävad nuppude asukohad pähe muidugi
    *kaameral pole välku, mida saaks taskulambina kasutada
    *aku kestvus väga väike (samas laeb ka väga kiiresti täis)

    Tavahind EMT's 190€ kanti, püsiklient vms sai vist 145€'ga kätte.
    E: Enamused räägivad et Android kõvasti parem. Pole küll ise androidi omanud, aga olen lühemat aega kasutanud ja selle põhjal ütleks küll et WindowsPhone parem, aga maitse asi..
    [​IMG]
     
  13. -kristo

    -kristo New Member

    42
    0
    0
    LG P350 [​IMG] Soovitan hea telefon :p kuid kahjuks seda enam ei toodeta :| endal paar korda maha kukkund kuid pole ühtegi kriimu peal. Aku kestab suht hästi
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Samsung Galaxy S3

    Pärast pea aastast omamist ning igapäevast kasutamist toon välja oma arvamuse.

    Head:
    Kiire, kuni 1gb rami jätkub.
    Ühegi hetkelise mänguga probleeme ei teki.
    Hea kaamera välk.
    Isegi peale ekraani pea täielikku hävinemist, töötab ekraan perfektselt.
    Aku kestab minu kasutuses(garaazis 3-4 tundi jutti taskulambina) 6-9 tundi, ilma taskulampi kasutamata kestab ilusti päeva + osa ööst ära.
    Ekraan tunneb ka õrna puudutuse, isegi külmas. Saab kasutada ekraani metallist puutepulgaga.

    Vead:
    Ekraan nõrk, mõraneb ja praguneb juba väikestest kukkumistest. Osaliselt disaini viga, nurgaga kukkudes läheb kogu löök otse klaasi.
    Kaamera kate on klaasist(mitte nagu S2'l plastik), võib kildudeks puruneda kõrgemalt kukkudes.

    [​IMG]
     
  15. SirElar

    SirElar Member

    187
    0
    16
    Kasutan NOKIA KUMIA 820..
    võin öelda, et parem kui mingi iphone või ma ei tea mis.. proovige see ikka väga hea .. ( lumiaid)
     
  16. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    HTC One X 32 GB

    Väga hea telefon, suheliselt kaua juba kasutanud ja korra maha kukkunud ja puute klaas läks osaliselt mõrasse kuid töötab siiani laitmatul.

    Head:
    Kaamera (8mp) ja väga head HD pildid + videod.
    4 tuumaline protsessor mis tagab sujuva liikumise ja endal pole veel kordagi kokku jooksnud.
    Tel mälu 32GB.
    Hea suur ekraan 4,7".

    Vead:
    Väga vigu polegi, suuremate miinus kraadidega vahest harva nagu ikka ei taha korralikult tööd teha aga muud nagu väga ei oska välja tuua.
    Üheks miinuseks võib olla ka mõnele hind, EMT hind 559€

    [​IMG]
     
  17. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
    [​IMG]
    LG L7
    Head:
    Disain
    Peab hästi vastu, väga palju kukkunud ja töötab ikka edasi.
    Keskmises suuruses
    Vead:
    Väga aeglane on, RAM saab suhteliselt alati täis. Kuigi kui kõik mõtetud protsessid kohe kinni panna siis ajab asja ära. Vahepeal ka jookseb mälu puudusest kokku(st ütleb rakendus ei vasta jne iga asja kohta) ja peab restardi tegema telefonile.
    Kokkuvõte: Ei soovita
     
  18. gsxr711

    gsxr711 New Member

    8
    0
    0
    kui telefonipoodi peaksin eksima, siis järgmiseks õun, niikaua kasutan lolltelefoni edasi kuni saba annab.
    jah, raha maksab, aga ma ei taha olla nagu enamik, seda enam et tegelikult ma nagunii seda nutinussi ei fänna, kahjuks poes enam muud ei ole... :|
    android igatahes pole muljet avaldanud, igapäevatoiminguteks (milleks on helistamine) tundus windowsitelefon lihtsam.
     
  19. holley

    holley Member

    370
    0
    16
    Sony Xperia V

    Ainus viga mis telefonil on on aku, kestab julmalt vähe (enamus nutikatel).
    Aga muidu on telefon väga korralik...
    Kui hoiad telefoni, siis ta ka kestab.
    Kasutused olnud paar kuud ning vaatame mis edasi saab.
    [​IMG]

    Samsung Galaxy S (Eelmine telefon)

    Soovitan VÄGA, ta on küll vana, kuid ta kestab.
    Kui ei taha sellist väga nutikat jne, siis on see telefon väga sobilik.
    Mul kestis telefon pm 4 a. kuni lõin lühkade taskus vastu kraanikaussi ja ekraan mõradeks.
    Välja vahetasin, kuna lihtsalt ajaga kaasa käia ja vähe uuemat androidi süsteemi saada ning paremat kaamerat.
    [​IMG]
     
  20. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    [​IMG]
    LG L7 II
    Head küljed:
    Suhteliselt vastupidav. 2 korda kukkunud jõusaali ülemisest kapist välja ja tagakorpus ainult minema lennanud.
    Aku kestvus. Põhimõtteliselt koolis olles peab 2 päeva aku(praegu koolipäev läbi ja 60% alles).
    Suhteliselt hea kaamera- 8mp.
    Kerge kah. Mingi 120g.

    Vead/miinused:
    Taskulamp võiks vähe rohkem näidata.
    Mälu suhteliselt vähe. Võiks mingi 8gb mälukaardi osta.

    Paar pilti ka, mis telefoniga teinud:http://www.upload.ee/image/3856207/11.jpg http://www.upload.ee/image/3856219/12.jpg

    Muidu ise ostuga rahul, sest sellise hinna klassis polnud lihtsalt paremat saada. Praegu soodushind Elisas 156€.
    Ise arvan, et pole mõtet osta väga kallist telefoni. Telefon põhifunktsioon on ju helistamine.
     

Jaga seda lehte