Motoexotika 2011 18.-20. märts Tartu

Discussion in 'Üritused' started by M1hk3l, Veebr 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ainuke pinget pakkuv asi oli su street ja wildridersi boks
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    :lol: ss hästi !
     
  3. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    kusjuures alati on need motoexoticad väga mõttetud olnud ,eriti rollerid seal suht koguaeg vahivad ühed samad võrrid vastu seekord on ja väike vaheldus,aga ise küll ei kavatse seeaasta exotikale minna,vunka masin kõige ilusam ka muidu seal :d
     
  4. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Mis sõnumiga rolleriklubi siis Motoexotikal on?
     
  5. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    huh, ei näinud mõtet minnagi, et 4000 EUR'ist sr'i vaadata
     
  6. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Huh jah,hakkame siis otsast peale.Tulin algul oma rolleriga kohale,et teeks vähe stunti ja showd ,rahvast oli vahest päris palju vaatamas kuid lõpuks sõitsin ikka kas supermotoga või trialiga.Rollerid on nüüd vist juba minevikuteema kuna nendega liiga lihtne sõita ning pole eriti huvitav.
    Mulle ei meeldinud rolluklubi boxi juures see,et seinad olid valged mingi paar pilti oli ainult ,oleks võinud siis aega võtta ja teha üks suur bänner sinna või mingi projektoriga seina peale lasta kas või netist võetud videoid stundist ja mingitest sõitudest ja pilte ka.
    Ja seda ka et kui sõita selle matt musta sriga edasi tagasi ning lärmab kõvemini kui see supermoto millega sõitsin,vot see ei aja kellegil seal viibijatel kõvaks peale teie endi,võid niimoodi pinistada kuskil kokkutulekul mingi tattide juures kellele see meeldib.Kindlasti olete nüüd rämedalt tegijad et käisite motoexotical ja värki kuid oleks pidanud sisse tooma ka midagi huvitavamat.
    Ja oma tibisid peale võttes ja tagal sõites oleks võinud neile kiivri pähe panna ja ise ilma kiivrita sõita :eek: :eek:
    Mulle exotica küll meeldis.Ja rolleriklubi box oli ausalt öeldes pask :D ärge solvuge,tehke järgmine kord paremini.
    Igatahes ma lähen nüüd sööma. Ja hakake nüüd oma stunt püsse tuunima tahaks juba näha rohkemaid inimesi suvel ringe tegemas.
    Boosteril oli muidu 70 malossi silinder ise tehtud leegikas originaal sumpale,12mm karpa,originaal õhupunasti, punane survekas ,valged sidurivedrud.Vahest jäi jõudu puudu kuna sumpa lasi täiega läbi.
     
  7. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    sorry paps, eks tee järgmine kord ss ise ja paremini..
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kõss, kuri onu, kõik ei ole nii head kui sina.

    Aga plastmassi lõigatud aukudest, tohututest ebapraktilistest lisalampidest, ropus koguses tuuningfirmade kleepsudest ja muudest kulinatest võiks kutid üle saada küll. Ja tehke rohkem ainulaadseid asju ning makske vähem raha.
     
  9. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Ei olnud nagu näha küll, et liiga lihtne oleks olnud. Show jaoks oleks pidanud ilmselt mõni teine vend selle boostri lenksus olema, kes oleks reaalselt stunti näidanud.

    Videosid oli plaan jah projektori või telekaga näidata, kuid selleks näituseks veel ei jõudnud. Edaspidi kindlasti.
    Streediga sõitmine ei meeldinud ka mulle endale, kuid enamus sõitudest toimus siiski ajal, mil külastajaid väga palju polnud.

    Ja tibisid võib 5 meetrit ilma kiivrita ka vedada;)
     
  10. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    Niipalju kui mina seda boostat nägin siis see koguaeg seisis,aga jh see supermoto ikka hullult möörgas 8)
    Ei mulle küll see Rolleri boks meeldis eriti strobod 8)
     
  11. alfalk4

    alfalk4 New Member

    327
    0
    0
    aga kelle oma see aerox oli seal mis seisis ka seal stunt ruumis?
     
  12. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Rait-
     
  13. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Räägi mis sa räägid :D. Sõitke siis trialiga või supermotoga vot to on elamus mitte mingi mõttetu rolleriga tinistamine.Ausalt ka,JA mihkel kelle sa sinna oleks pulti pannud ,,,enda või feikeri või kelle,oskate ainult tagal sõita ja mitte midagi muud,saan aru et olete kõvad rahabossid ja ülbed vennad aga no tõesti.Ei tee ennast tähtsaks ja ma ei ütle et ma nüüd ülihästi oskan sõita kuid selle rolleriga on tõesti lihtne sõita,,,oleks olnud erksam masin oleksin teinud selle massinaga ringe palju rohkem,,,...Tõesti ei viitsi vaielda siin,oleksin ise selle boksi paremini teinud .


    Ok vabandage kirjavigade pärast. Sellesuhtes ärge pikka viha pidage ja olge edaspidi tublimad.Hevi ;)
     
  14. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Stevu pulti ja ringid värgid pole probleem
     
  15. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    ära nüüd rollerit süüdista !
     
  16. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    ja nii ongi !
    jama et kokku ei jõudnud panna ta sliderit . :S
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    okei mitte midagi isiklikku aga mulle tundub et sa just suht ära tõusnud nagu. Oskad ringe jms teha, sõidad supermotoga stunti. On kõva, ausalt, ma ei oska veel ringi teha, sõidan ka tagarattal ainult ja respekt selle eest sulle :p , aga praegu jäi küll su postitusest selline mulje et sa oled siin kõige kõvem vend :roll:

    sorry, ära ära tapa :)
     
  18. silvar122

    silvar122 New Member

    212
    0
    0
    tra te olete mingil oinad või? jut pmt sellest ju et see sr seal lõugas ja pinistas , ning see ei meeldinud inimestele kes seal olid. ja mida te nahhui vingute nende ringide ja värkidega , tulnud küsind rollerit ja teind paremini. mõni vend ei tahtis sellel boostril lenksu küljest kiskuda aga ikka tagale ei saanud( :lol: )
    ning minu arvamus sellest rolleri poksist see ,et raha on siis miks mitte neid võrre vuntsida aga mina võtaksin juba sel juhul migi võimsama mootoriga asja ette.
     
  19. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Kivi sellepeale :D. Ma ei süüdistagi masinat vaid ennast et ma ei tuunind teda paremaks et kõik oleks korras,(mootori pool just).Masin lihtsalt ei jõudnud minna,,,stevu sõitis selle buusteriga ning ka temal oli selle rolliga raske sõita küsige tema käest kui ei usu.Tean et tartukad hoiavad kokku ,aga noh jah,ärge arvake et te nüüd nii bossid olete ja kõike kõige paremini oskate .




    Ma ei oska tõesti paljusid asju kuid siiski pean ennast paljudest paremaks.Eks siis hooaja avamisel näeme,Vaatame mida keegi oskab. :D:D väike Võistlus või nii äkki ??? sobib teile.
     
  20. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Oleks mul mõni väike masin nagu booster v slider teeks kindalt ringe võidu, sriga võin aind otse tagal lasta. Aga stevu tahaks kindlasti võistelda;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte