Motonäitus MOMA 2011 2.-3. aprill - Tallinn

Discussion in 'Üritused' started by sYnc, Veebr 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Täitsaõigus , inimesi oli suht minimaalselt seal keldris ja pime oli ka ikka.
    Väljas telgis oleks parem ikke ;)
     
  2. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Vunka ruunne asemel toodi s6 rox
    Aga stenku mis masinaid sa veel oleks taht n2ha? Pole ju erilist potensiaali. M6ne v6rri oleks veel v6ind panna, aga k6igil laiali jne... Minuarust t2itsa edulas. 7 voi 8 v6rri 8leeesti pole ju paha tulemus...
     
  3. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    mtea mida te virisete et vähe masinaid, vähemalt rohkem kui mingeid choppereid vms... Ja üleüldse Rk boks pidi algusest peale olema seal kus kardid olid(mtea kes käis seal vb nägi, no see oli ikka nii jube et ma ei oleks tahtnud selle eest maksta krt...) Aga jan mida sa virised kui me kohale jõudsime sinna õigesse kohta, kutid ütlesid et noh seal projektide ruumis palju vabu kohti osa jäi tulemata jne, sis saimegi sinna... Ja see koht on ikka näituste jaoks ülispets kõik see kujundus jne, mtea mulle meeldib. Aga üldises kokkuvõttes see tasuline ala on ülimõtetu peale osa bike'si ja rollusi.
     
  4. TheThiff

    TheThiff New Member

    197
    0
    0
    Aga homme oleks juu pmst üks vaba koht või mis ? aga kas kelligeil pilte kah juba on w?
     
  5. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    ega seal midagi muud tõesti polnud näitusealal aga 1.50 maksis sissepääs kah niiet poleviga :D
    muidu 8 võrri oli,kuidas siis vähe,tavaliselt kui kuskil näitusel kui rollerid üleval on mingi maks 5 tükki,ega see mingi hooaja avamine ple või rollerinäitus,piisavalt oli rollereid.
    muidu sync'i võrr oli vist suurim üllataja,maitea,mulle piltidelt ka alati meeldinud aga see meeldis lives kuidagi eriti :D harrixi rox oli ka ülikena.esituli oli vägakõva ikka :)
    xox'i võrr muidugi oli igatepidi perfektne aga see lihtsalt ei üllatanud väga kuna ma täpselt seda ootasingi,perfektsust :) aga need ülaltoodud roxid üllatasid väga ikka, positiivselt muidugi :)
    Mihkli võrr polnud midagi erilist aga see lihtsalt sellepärast et minujaoks nähtud värk juba ,streetbuzzi oma oli kena aga ootasin natuke rohkemat,exoticu vanaga sama lugu,
    Raks'i oma oli ka vägakena aga siiski ei tõmmanud mu pilku nagu sync'i rox seal kõrval :D
    muidu võib enamvähem rahule jääda,ainult seal oli päris külm näitusealal :D
     
  6. Rico-

    Rico- New Member

    129
    0
    0
    Rolleriklubi kleepsud oleks võind müügil olla seal :)
    Oleks kindlasti ostnud.
     
  7. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Selles ruumis oleks jap üli jama olnud. algul kui kohale viisin masina mõtlesinigi et ongi seal aga sellesuhtes et korraldajad oleksid võinud rohkem rääkida et näituse maja on ka olemas. Usun et 2/3 inimestest ei teadnudgi et seal midagi on:/

    Need kes pilte tegid võiksid panna pildid üles :)
     
  8. stenku

    stenku New Member

    341
    0
    0
    kui täpsemalt loed siis see postitus oli kirjutatud astoni poolt ;)
     
  9. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    minupoolt veidi hiljem :)
     
  10. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    aa ei pand seda tähele :p
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    aiplää karro laadijaga sai ka nalja tehtud, tüübil oli see lühises juhtmete juures, keegi ei teadnud, jms, litid laadima, ja lööb pmst poolele momal elektri välja :D:D, suht palju sellega nalja tehtud :D
     
  12. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    haha, see on see tartu, krt vend paneb laadija taha, tervel majal korgid väljas :D
     
  13. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    ja siis kõlab see mida fittu :D?
     
  14. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Pilte palun :p Vabandan, et tulla ei saanud.
     
  15. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    varsti-varsti hakkan sinnapoole liikuma kodust ja siis võtan digika kaasa ja viskan õhtul pilte kh :p
     
  16. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Tegin stunt show-st videot ja opsti vend pani rahvasse , käppelt video kinni ja pärast tsekkisin videot enam pole:S
    Korralikult pani rahvasse igastahes.
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    ma tegin ka stunti seal :D
     
  18. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    kuule stundi vend tule msni nüüd muidu räägin kõigile mida ma täna momal nägin :lol:
     
  19. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    käisin ka kohal, mu arust oli küll kordaläind üritus, võrrid olid panod ja asukohal polnud küll midagi viga, see, kus võrrid olid oli küll kordi parem koht, kui see, kus need kardid olid. Ja selle stunteri pauk oli ja päris norm, aga muidu oli tasemel vend, lasi päris hästi ikka, aga se plats oli märg, sellepärast pani välja ka ilmselt. :|
     
  20. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte