Motonäitus MOMA 2011 2.-3. aprill - Tallinn

Discussion in 'Üritused' started by sYnc, Veebr 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    kirjaas juu :D, muidu võib sellne asi olla et ühte masinat läheb klubiboksi vaja, tallinnast midagi mis korras jne ja koos on? 20€ on koht. Asi selles et Härra Ducatil kondlid värvis ja vb ei jõua selleks ajaks valmis, kui ei siis varuks on Kukimuki Rox, aga see kutt lendab päevitama minema krt, pleet :D
     
  2. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Nojaa,aga Kukil ka ju see jama,et kui ta ei saa silkut kätte ssiis hellad pepu kellad :lol:
     
  3. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    mingi normal aftekas v:D
     
  4. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Kui ma gondlid värvitud saan võin tulla 8)
     
  5. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    Hei Tartu tegijad, kes lähevad näitusele ega teil juhuslikult käru peal ruumi pole..? mulle saadeti MOMA tiimi poolt meil, et projekti rataste alale on minu masin oodatud selle X ajakirja poolt. Suhteliselt kiiresti on vaja vastata, seega andke teada palun vastavalt sellele otsustan mineku osas..
     
  6. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Kuidas kõige lihtsamini ja kiiremini saab Bussijaamast sinna kus MOMA toimub ? Bussi / Tramm / Troll ? :p
     
  7. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    buss 23 või 17, estonia peatuses maha lähed viru poole siis seal plaza poole ja seal peaks olema
     
  8. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Mis kellani reedel tuua saab masinaid?

    Metsas mul ei kuiva kondel vb selleks ajaks ära:D Pmst mingi laup hommikul 9 saaks ka tuua veel? v mingi reede 18.00 paiku?
     
  9. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    reedel saab kuni 22.00 ja laup tund enne avamist või midagi taolist. Aga käige kindlasti sealt infopunktist vms läbi, antakse paelad ja värgid teile
     
  10. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    kus see infopunkt on?
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
  12. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Kuidas muidu selepaigutusega jääb? Rollerid mis näituse ruumi lähevad.mis kellast keegi läheb viima oma masinat?ma ise mingi 5-6 olen seal.et pmst võiks tulla kõik korraga sinna et saaks masinate paigutuse välja mõelda või on see juba kindlalt paika pandud?
     
  13. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    näituseruumi vist mõtlete ise ...
    Sass jms klubiboksis ja mõtleb seda paigutst minuteada... eksin vb
     
  14. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    täna hommikul käisin rotermannist mööda ja juba tassitakse krossikaid jm pille platsi.
    KÕIK MOMALE ! 8)
     
  15. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    jahm, sassiga viime masinad migni 20 aeg arvatavasti alles :D:D

    Aga tulge momale jaa ! Sitaks masinaid mis varem näitusel pole käind jne, on mida vaadata 8)
     
  16. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Te peate vist ise seal seda paigutust mõtlema jap, aga soovitan teha nii et laup tulla mingi tunnike enne avamist siis saate koos arutada kuidas panna jne :)
     
  17. rraxx

    rraxx New Member

    193
    0
    0
    Kui päike paistaks ja norm ilm oleks ja rolleriga tuleks siis kuhugi parkida oleks nii, et 2ra ei varastata?:D
     
  18. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    seal parkimine aint osalejatele pmst ja seda ka 1 auto boksi kohta :S
     
  19. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Et siis minu masin esimesena kohal:) korraldaja või keegi korraldajatest kartis juba etrollereid ei tulegi kohale. Igaljuhul tulge kohale ja küsimus ka et kas need mootori ja. Välimuse kirjeldused pannakse ka välja voi tuleb ise panna?
     
  20. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Noh kas täna mõni roller veel peale minu kohale ilmus?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte