Põlva Hooaja Avamine 2011

Discussion in 'Põlva kokkutulekud' started by B08, Märts 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    tehke mingi mai alguses või nii, siis kindlalt kohal kas auto või rolluga
     
  2. vorrimen

    vorrimen New Member

    302
    0
    0
    kes need sul tulevad?
     
  3. prizee

    prizee New Member

    324
    0
    0
    mina , adrealine, ja nii sain aru et tezz ja ints kah.
     
  4. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    aga aprilli lõpp sobiks jh,vb isegi kohale aga ei tea kumma masinaga.
    Oleneb kumb ennem valmis saab :p
     
  5. kimalane

    kimalane Member

    365
    0
    16
    võibolla ise ka kohal kui ilmad lubavad ja midagi teist vahele ei tule
     
  6. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    aga mis see on ainult migi selline asi et saame kuskil selveri parklas kokku ja siis vaatame masinad üle?Miskit veel toimub?
     
  7. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    Kallid foorumikaaslased ,
    Keegi ei ole nõus seda korraldamist enda peale võtma ju, te tahate kokkutulekut teha .
    "Põlva hooaja lõpetamise" kogunemise korraldus oli alla igasugust arvestust .
    Otsige ennem korraldaja(d) !

    R.
     
  8. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ise kahjuks lõpetamisele ei jõudnud, ja pole üldse põlva kokkutulekutel käinud, aga sõbrad, kes võrust olid seal, rääkisid, et nemad pmst olidki nagu korraldajad seal, et mingit tegevust polnud mõeldud, ega midagi organiseeritud
    b08, ole mees ja tee midagi, siis tuleb rahvas ka. ega ise ka ei viitsiks tulla ns parklasse passima ja juttu ajama
    motle mingi ring linnapeal ja mingid vigursõidud ja teatevõistlused ja sellised huvitavad asjad kuskile, mida igapäev ei tee
    korraldaks ise ka heameelega kokkutulekut, kui elaks ise põlvas, noh tegelt ma elan isegi põlvamaakonnas ja 100m võrupoole on juba võrumaakonna piir, aga see selleks, nkn ma käin max kuus korra põlvas ja ei oskakski seal midagi teha ega korraldada
    kui masina sõitma saan ja valmis, siis võiks isegi kedagi korraldamises aidata, kui keegi endapeale võtab selle värgi.
     
  9. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    No paned mingi punktid paika kust kuhu sõidad ja igaüks võiks ju midagi aidata mõelda.Siin mõtleb praegu ainult 2-3 venda kes tahaksid midagi teha mitte niisama passima minna.
    No mina pakun välja et võiks teha ju ka seelle postide vahel sõitmise, siiis pakun veel välja sellise asja et igaühele jagatakse paber,antakse pliiatsid ja pead joonistama kellegi teise rollerist pildi.See ka vähemalt natukene lõbu pakkuv tegevus kus näed kuidas teised sinu rollerit joonistavad.Ja ei tasu pahandada aga ma vähemalt proovin midagi mõelda.
     
  10. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    see joonistamise mõte on hea:p
    ja igaüks võiks võtta mingeid varuosi kaasa, et panakse kõik nodi kokku ja siis pärast on auhindadeks need
    nt sidurivedrud, survekad ja möllud.
     
  11. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    võib ka ju kasutatud silindri või midagi millest kahju poleks.
     
  12. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Põhimõtteliselt ma võiks korraladmise enda peale võtta aga ei julge, sest alati tuleb mingi jutt, et oh ta oli nii piiiks ja need võtsid juhtimise üle!
    Aga selveri parklas ei saaks ju, sest see nii väike ja seal on see täis alles siis saab kui selver suletud! Kokku võiks saada Edu parklas või bussijaama omas!
    See slaalomi ja joonistamise mõte on hea! Sööma kindlasti Pargibaari! Ja paar ringi Põlvas! Umbes sõbraga(Pärdik) mõeldud ring! Aga kindlasti kirjutage siia enda mõtteid!
     
  13. Delta

    Delta New Member

    245
    0
    0
    Ma arvan et kokkusaamine võiks olla kultra taga nagu eelnevad korrad on olnud.
     
  14. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Ma arvan ka, et kultuurimaja parklas oleks hea,,,kui kõik seal siis võiks rääkida juttu joonistamise võistluse ja slaalomi võistluse! Siis Pargibaari ja kui kõigil kõhud täis siis rolleritega sõitma ümber põlva kindlat ringi pole välja mõeldud aga tuleb hakata mõtlema!
     
  15. Walker

    Walker New Member

    9
    0
    0
    Aga ma mõtlesin et võix mingise suurema sõidu teha põlvast väljas et see põlva nii väike kh et käix kuskil kaguemal kh. 8) Et mis muidu arvate.
     
  16. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    HUIJIJI viitsibki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  17. -steff-

    -steff- New Member

    142
    0
    0
    Põlvast välja jah ei viitsi,aga muidu keegi võiks jah selle korraldamise enda peale võtta,muidu jälle mingi selline kokkutulek,et istume ainult kuskil parklas ja räägime juttu...
     
  18. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    võiks poole võru maapeale sõita, sest siis saadaksite mu koju:D
    krt ise ei oska ka soovitada, kuhu sõita:D sest ma olen rolluga aind mingi 5-6 korda põlvas käinud ja üks kord nendest sain politseiga kokku ja ment kinkis mulle protokolli, mille pärast pidin maksma 420 vana raha:D
    ja ega muidu ka põlvas käin aastas paar korda maksimum ja siiski sõidan sealt ainult läbi:D
    kuna põlvapäevad on?
     
  19. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Põlva Päevad on Mai lõpus.
     
  20. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Kui vaja siis ma võin võtta kaasa kokkutulekule mingi A4 ploki pabereid ja teha neid slaalomi punkte ehk siis mingitesse pudelitesse vett või midagit sisse! Palju see slaalomi puntki vahe peab olema? Võtan mingi mõõdulindi ka kaasa!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte