Põlva Hooaja Avamine 2011

Discussion in 'Põlva kokkutulekud' started by B08, Märts 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    :lol: ega neid mingi millimeetri pealt ka panema ei pea. niipalju tuleb vahe panna, et saaks manööverdada, aga mitte selline vahe ka, et pohhuilt kiiresti saaks ära teha, sest mida raskem, seda huvitavam ja iga jala mahapaneku eest tuleb trahviks nt 5 sekundit vms
     
  2. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16

    Suht imelik ei ole? Üks vahe on pikem kui teine! Ega seda mõõdulinti pole küll nüüd raske kaasa võtta!
     
  3. -steff-

    -steff- New Member

    142
    0
    0
    Vihmapoiss kui viitsid siis ehk võtad selle korraldamise värgi enda peale?
    Sest Maidu "korraldatud" kokkutulekud on ikka väga igavad olnud. :roll:
     
  4. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Krdi omalajal olid ikka kõvad kokkutulekud põlvas.
    Oli võrukaid, tartukaid, räpinaomad. Sai igast pulli tehtud. Mõned vennad hüppasid vahepeal lausa rosmal hüppepeal kaugust võidu ja igast kino on tehtud.
    Tehke järgi! ;) :D
     
  5. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Ma eriti ei julge võtta seda enda peale, sest kui välja ei tule siis mark maani!
    Aga võimalik, et kunagi hakkan korraldama Põlva kokkutulekuid! Aga ennem seda pean paaril kokkutulekul käima, sest ma pole ühtegi korda kokkutulekul käinud ja ei tea mis seal ültse toimub!
     
  6. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
  7. Pärdik

    Pärdik New Member

    136
    0
    0
    JankaR võta kokkutulek seekord enda peale sa juba vana kala, nagu ma siit aru olen saanud, sa tead mis oleks huvitav ja kus olks huvitav käia!
     
  8. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    no ja mingi kindel kuupäev tuleks ka paika panna.
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    homme!
     
  10. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Sorry sõbrad, mul muud huvid ;) Roller seisab garaasis niisama hobiks ja õel sõitmiseks. Ostke ära parem ! ;)
     
  11. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Siin osad arvavad, et ma olen kokkutuleku korraldaja aga ei ole! Ma lihtsalt olen aktiivne ja ei jäta seda kokkutulekud unarusse, et umbes kõik tulevad kokku ja siis kõigil mokk maas(loe: mõtlevad mida võiks teha) Kui kõigile meeldib siis tõesti hakkan Põlva kokkutulekute korraldajaks!:p Igastahes pakkus mulle üks rollerihuviline Martin välja sellise idee, et me võiksime teha:
    Martin ütleb: ma mõtlesin et võiks anda kaart kätte mingi kolmesele vms grupile ja siis peita mingised asjad kaardile märgitud kohtatele ja kes esimesena vms saab siis see võitab ,
    Kui keegi on selle ideega päri siis öelge!
     
  12. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    no pm mina olen korraldaja
     
  13. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Mina olen ikka enda ideega päril.
     
  14. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16

    Mis mõttes muud huvid? Sul on roller ja sa oled rolleriklubist ja sa ei tule kokkutulekule? :roll:
     
  15. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    OLed?
     
  16. D3aDM4uS

    D3aDM4uS New Member

    20
    0
    0
    peremees teeb räpinas kokkutuleku ja. Aga ja vahetpole kuskil võiks keegi teha :D
     
  17. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    hui teebki räpinas:Dkõll peast.
     
  18. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    no krt, ega see kohustuslik ei ole ju:D
    aga ärge veel tehke, sest mul toller juppideks alles ja ootab rahalaeva(sünnipäeva, mis on 12ndal) siis peaks saama vajalikud asjad ära osta, et vähemalt liikumagi panna. muidu tulen vb autoga, kui enne valmis ei saa, aga see oleks suht pointless vist :roll:
     
  19. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Ega ta kohustuslik pole aga vähemalt võiks tulla kui midagit targemat teha pole! Aega veel on, sest teeme siis kui teed juba kuivemad! Ei taha enda võrri ära määrida:p
     
  20. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Kui sellised mõnusad ilmad edasi on, siis võib loota, et nädala pärast on juba kindel kuupäev kokkutuleku suhtes!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte