Põlva Hooaja Avamine 2012

Discussion in 'Põlva kokkutulekud' started by sector, Apr 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    Re: Põlva Hooaja - Avamine 2012

    Noo..Selveri parkla nüüd küll nii tühi pole, et seal stuntida "ohutult". Peab ikka mingi muu koha leidma stuntimiseks ma arvan( äkki on tõesti sel ajal parkla tühi, ei oska öelda), söögipeatusi saab ka paljudes muudes kohtades teha, kui pargibaaris.
     
  2. raitsman

    raitsman New Member

    167
    0
    0
    Re: Põlva Hooaja - Avamine 2012

    Kiivri kandmine on eesti seaduste järgi kohustuslik mitte viisakas! ( juhul kui sul pole pisimopeed )
     
  3. Gapu

    Gapu New Member

    55
    0
    0
    Re: Põlva Hooaja - Avamine 2012

    sõitke jah kõik asjapulgad siit põlvast võimalikult kaugele pliis, et mul mark ei hakkaks, mul endal ka rollu, aga ma ei taha teiesugune rollupede olla
     
  4. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Re: Põlva Hooaja - Avamine 2012

    Eih sul ei ole õigus ja nagu näha sa võtad korraldaja rolli ehk sinu korraldus on see Selver, sõit tagasi selveri ja siis on mingi lambikas mis edasi teha tuleb niiet pead oma peakest vaevama kuna sellise korraldusega ei tule sul 5 inimest kah
     
  5. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Re: Põlva Hooaja - Avamine 2012

    Mis sa arvad, et nad tulevad kaugemalt kohale kui mingi 5min rääkimine väike sõit ja siis kojuminek kui sa korraldama hakkas siis korralda korralikult või ära korralda ültse. Selle saab õhkpüstoliga lahti
     
  6. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Noo mis sa ,siis targutad tuleb öelda muidu ei õpi. Ma aitaks, aga kuna mul endal mashiin valmis pole ja kohale ei tule siis pole nagu asja ka korraldada. ´´Ilmselt´´ sellest pole vähe kasu sa pead rohkem mõtlema kui tahad rahvast sinna ei hakka keegi tulema räpinast või kuskilt, et teha sõit ja vaatada stuntimist ja ma arvan paljud on sellega nõus niiet mõtle.
     
  7. H3nriP

    H3nriP New Member

    141
    0
    0
    Maiviitsi küll mingi 9km ringipärast ennast Räpinast kohale vedada. :) usun, et keegi teine räpsukatest ka mitte. Võiksid midagi normaalsemat teha, kui et lihtsalt mingi tiir ja tagasi selveri parklasse ja ongi kõik.
     
  8. Arbmatatt

    Arbmatatt New Member

    313
    0
    0
    Sama hea kui räpina peal tiirutada :D
     
  9. Gapu

    Gapu New Member

    55
    0
    0
    see kokkutulek on hukule määratud, kui mingi 13 aastane ilma juhiloata korraldab
     
  10. Rivvooo

    Rivvooo New Member

    148
    0
    0
    Türa Gapu, viga ei karda saada? Putsi tehke see kokkutulek nüüd, midagi öelda on siis ütle kohapeal... Mitte ära hüppa foorumist, sinusugused ongi siin netihiirod...
     
  11. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Ma ei saa aru, mida te vingute siin? Ega see kokkutulek ei peagi midagit suurt olema. :eek: Saamegi kokku, vaatame masinad üle, vahetame muljeid ja ongi kõik. Vahet sel on kas sa kärutad niisama bena maha või siis tuled kokkutulekule. Ma arvan, et suure kambaga ikka lõbusam.
     
  12. Rivvooo

    Rivvooo New Member

    148
    0
    0
    +1 :)
    Täpselt, kohtume siis Laupäeval ;)
     
  13. tilu21

    tilu21 New Member

    176
    0
    0
    Vaat asi ongi selles sellise korraldusega ei tule 10-20 inimest kokku hea, et 5 saab. Ma ka ei saa roller pole koos.
     
  14. maiksss

    maiksss New Member

    134
    0
    0
    ma arvaks ka et võiks edasi lükata sest mul ka vaja veel rollerit timmida.
     
  15. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Enam ei lükka midagit edasi, kui just väga halb ilm pole. Talv otsa oli aega masinat teha.
    Põlva oma on soojendus, kes natukenegi võimsamat kokkutulekut tahab, siis 19.mai tartu, ise ka arvatavasti sinna kohale.
     
  16. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    ma ei usu,et see teid kotib,aga ma saan ka tulla!!! 8)
     
  17. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Hmmm miks ta ei koti, ikka natuke.
     
  18. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    CPI, mida sa selle jahutuse pärast nii palju põed, mul ka õhkjahutus( WWW ikkagi ... ) ning ei lähe ta midagi nii kuumaks, muidugi pole ta nii hea, kui vesijahutus, kuid selline ka pole, et iga 5km tagant peab jahutama...
    Ise kohal vast, kui halb ilm pole. 8)
     
  19. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Ring on normaalselt pikk, sina CPI ära ültse põe enda jahutuse pärast. Mul oli 70cc ja ma sõitsin suvel kuuma ilmaga Tartu ja vahepeal tegin pausi, sest perse väsis ära aga muidu õhk jahutus ei ole pask nagu sa arvad. Ega seda 25km ei peagi korraga vurama, kuskil võikski peatuse teha, nt Mammastes on hea üksik parkla kus saab stuntida.
     
  20. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    võin su mootori üle vaadata kui soovid :roll:

    (või mind usaldada,hetkel teen niigi kolme sõbra rollereid) 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte