PAARI-KOLMEPÄEVANE REIS EESTIS!

Discussion in 'Matkad' started by iivopurgas, Märts 23, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iivopurgas

    iivopurgas New Member

    1
    0
    0
    TERE!Ei tea kas läheb see teema öigesse mulku aga kirjutan ikka! Mis te arvate rollerisöbrad kui teeks sellise teisi ,et algab tallinnast ja läheb mööda kindlat marsuuti läbi köikide linnade ja maakondade. paneks krafiku paika ja igelt poolt kus läbi söidame tuleb rahvast juurde kui oleme lõpus näiteks narvas -siis täpselt sama rada tagasi, et köik kes liitusid teel saaksid turvaliselt koju tagasi,teepeal kui peaks kellegi masin otsad andma ätta ei jätaks kedagi, ja telgid ja söök kaasa, vöib ju peatusi teha ja ka teelt toitu muretseda, kütust on ju niigutnii vaja tankida, nii et vötke vedu ja lööge eesti teede kaart lahti ,paneks marsuudi paika, küll siis juba ajakava koostaks, see peab olema täpne nagu bussi krafik ,sest kesse teeotsas oodata tahab!? OLEKS JU TORE. 8)
     
  2. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Poolte masinad jookseksid selle aja peale kotti vb ja see on ainult kättevõtmise asi, ma soovin edu korraldamisel aga ei usu et midagi väga head tuleb :)
     
  3. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ma joiniks tartus, võtaks igaks juhuks silku komplekti ka kaasa :D
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Teema tõstataja õigekiri paneb asja paika, kui "vägev" tripp tulemas on/oleks.
    Edu! 8)
     
  5. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    sellest vast midagi väga välja ei tuleks jah :D ja narvas küll enda rollerit kuskile jätta ei julge ): pigem võiks kunagi minna riiga rollerite kokkutulekule :D
     
  6. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    hui jõuab keegi oma võrriga kohale sinna :D
     
  7. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    Ma enda omaga jõuaks lebolt :D
     
  8. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Taavi, mõtle teistele ka, pooltlel jookseb kotti, poolte emad-isad ei luba jne jne
     
  9. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    Garlos, Ma pakkusin lihtsalt välja varjandi, arvad et Eesti linnade vaheline distants tuleks lühem kui näiteks tartu-riia-tartu ?
     
  10. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    egoist mõtle neile ka kes tallinnast ja narvast ja muudest kohtadest tulevad :lol:
     
  11. TaaviT

    TaaviT Member

    156
    0
    16
    ma ütlesin et NÄITEKS tartu-riia-tartu , see eesti trip sama ju , vahet pole kust ikka jooksevad masinad kotti.
     
  12. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    ühesõnaga see suht mõttetu
     
  13. k6uts1999

    k6uts1999 New Member

    17
    0
    0
    mul küll jõuab kas või itaaliasse kui viitsimist oleks sõita he.
     
  14. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    ma käisin üksi sõitmas reedel paidest tallinna läbi kuimetsa,tallinnas kihutasin niisama ringi ja tagasi tulin mööda pärnu maanteed.tallinna ringteelt keerasin rapla ja raplast järvakandi,lelle,käru.türi ja paide.ei lagunenud masin ära ja kolb ka väiksemaks ei kulunud.kiirust hoidsin 70 peal
     
  15. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    mis masin on et nii kaugele jõuab
     
  16. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    SR50 Street
     
  17. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Kas teil on tõesti nii peldikud rollerid, et kohe pikema tee peal kotti jooksevad? No nii on kui rk prahist neid üles ehitada.
     
  18. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    see on tõsi et vanadest romu juppidest head korralikku masinat kokku laduda ei ole võimalik.kui paljud rolleri parandajad on näinud ja oskavad kasutada mikromeetrit,lehtkaliibrit ja momentvõtit,hooldus manuaalis on olemas iga jupi õiged lõtkud ja mutrite kinni keeramiseks õiged jõu tugevused
     
  19. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    See on RK. Sellelt võib kõikke oodata.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte