Piaggio Nrg Power probleem.

Discussion in 'Help!' started by mzion, Aug 19, 2018.

 1. mzion

  mzion New Member

  3
  0
  1
  Tere kõigile!

  Juba mitu kuud jaman ühe 09a. NRG DD LC poweriga. Nimelt lõppkiirrusel kaob jõud ära(umbes 85km/h), täiesti välja ei sure aga kui gaasi lihtsalt peal hoian siis poob kinni, kukub umbes 8800rpm ja siis hakkab aeglaselt jälle koguma. Vana sumpaga kuulsin nagu mingit põrinat ka igakord kui kinni poos.
  Vahepeal installisin ka Doppler RR7 sumpsi ,sest arvasin et orig. summuti juba liiga vana(doppleriga tulid kaasa 4.5 grammised rullid ,hetkel aga sees 5.7g), vahe on juba mägatav...keskel nagu nüüd korraks on jõudu aga uue sumpaga poob juba ka kohalt minnes (kogub väga aeglaselt ja siis 6000rpm pealt tulistab kohalt minema), lõpus ikka sama jama et jõud kaob ära...mäest alla minnes täis gaasiga selline tunne nagu pidurdaks autot käikudega.
  dellorto phva 17.5 sees 70 mainjet ja 32 pilot 5.7g rullid dopple rr7 exhaust muu kõik stock
  Kohapeal käib puhtalt, üldiselt käivitub ilusti...imelik on see ,et käib ka siis kui õhu/segu kruvi on täiesti kinni keeratud
  karpa puhas, masina enda olen paagikorgist klappideni üle käinud ja lihtsalt ei leia viga
  Vana summuti oli seest põhimõtteliselt tühjaks põlenud, kat lahti kärssanud ja oli seal täiesti risti sees.Kas piaggio mootor tahab sport summuti jaoks väga kergeid rulle? Kas asi võib olla CDI-s? V on pilot jet liiga väike ?
   
  Last edited: Aug 20, 2018

Jaga seda lehte