Piaggio Typhoon 183cc, Tassinari klapisüsteemil

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by JussPB, Mai 28, 2011.

  1. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Typhoon 1996 23. dets UP

    Väike up..
    Kuna olen poolteist kuud baasis juba istunud, siis pole olulist arengut toimunud:D
    Eile sain 4h loale, käisin Kaido pool võtsin oma 5 silkupea tihendit ära, sest üksikuna neid ei saanud osta:D
    Ja tellisin ka selle koonuse.
    [​IMG]

    Koonus kohale jõuab, siis on kõik jupid mootoris olemas=)
     
  2. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Typhoon 1996 23. dets UP

    Hakkas igav:)
    [​IMG]
     
  3. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Typhoon 172

    Väike uuendus
    [​IMG]

    Veljed suvel pulbrisse ja tuleb suht kena värvilahendus=)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Nüüdseks mootor all ja töötab..
    Liigub väga ulmeliselt, kuid tööd selle kallal käivad siiani. Hetkel vaja istmeboxi lõikuda, et õhku piisavalt saaks. Hetkel mõttes S6 tähekesed lõikuda, kuid olen igasugustele ideedele avatud.
    Plastikute seisust niipalju, et vaja veel põhjakondlile kinnitused.
    Küljeplastikud orda tehtud. Sai esimest korda proovitud ka 2st katkisest plastikust ühe terviklikku tegemist, mis sai täitsa hea.
    Pildid natuke hiljem
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Mina ise üritaks mitte lõigata istmeboxi, pigem üritada kuumutada ning ümber vormida - ei kao hoiukoht ära.
     
  6. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Zone, kohe näed pilti. Mul jääb igatpidi õhust puudu.
    + kui ma teeksin paar tähte või ribi sinna sisse, siis ega ta oma funktsiooni täitsa ei kaotaks. Kuigi hetkel on see mõeldud ainult õhufiltrile ja hiljem vb ka boostbottle-ile

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Nüüdseks koonus ka natukene paremini pandud, kuid jah, lõikuda on kindlalt vaja.
    Võin öelda, et sellise kalde all olles käivitub natukene halvemini, kuid sellega olin juba arvestanud.
    Lisaks ei meeldi, et koonus täpselt taguratta kohal on.
     
  7. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Tuttav esituli , edu sullle juss !
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    käivitub halvemini sügavalt pohh, kuidas on hoopis segukoostise kvaliteediga eri reziimidel
     
  9. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Hetkel peale veerandit gaasi poobki kinni, sest 6hku pole. Kuid arvan, et see suurt rolli ei tohiks m2ngida, kui siis ainult uputab yle. Eks teen lisa avad kondlisse ja saan t2psemalt teada.
    Proovin veel ka stock 6huka 2ra yhendada. Ideaalis sooviks v6imalikult stocki sarnaseks j2tta.
    Stock filtriga ka k6vasti vaiksem. Hetkel suht vali..
     
  10. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Karta on ikka, et karpa sellise nurga all ei tööta lihtsalt. Tagarattal ka sõitmine muutuks ju võimatuks... :lol:
     
  11. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    See suht kahtlane karpa sjüstjema jeh.
     
  12. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Iseenesest, kui tagurattal s6itu ei praktiseeriks siis poleks hullu.. Sest tuttava 70rox liikus yllatavalt h2sti sellise kaldega. Kuigi jh tal see nii kergelt tagale ka ei l2inud.
    Eks mul v6imalik k6ike katsetada. Siiski 360 kraadi p66ratav kollektor;)
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    sellise nurga all kasutamiseks on teistsuguse ehitusega karpad, millel on ujukikanber nurga all. kahjuks see rohkem neljataktiliste maailm, kus sellised laias kasutuses - eelkõige erinevad mootorrattad, kus siis silindrite asetusest ja asukohast tingituna on vaja püstisemaid karpasid või kus parema voolavuse nimel on sisselaskekanal aetud sirgemaks ja seetõttu karpad püsti.
     
  14. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Sai siis ndv plastikud külge pandud ja plaanisin siis poodi minna...Aga tuleb välja, et ma polegi seda timmi saanud, pole ka reaalselt tuuritanud väga..
    Igatahes, peale 1/5 gaasi on kõik..
    Käima läheb ilusti ja kiirendab hetkeks normaalselt, peale seda jõudu pole ja kiirus maru väike..
    Hetkel sees 120 düüs ja karpa ka õigetpidi keeratud, proovinud ka 110 ja 88 düüsi, ikka suht sama jama. Kas tõesti siis olen liiga väikse düüsi pannud? Et vajab 140+?
    Variopoolne simmer läbi ei lasknud, geneka poolset pole jõudnud kontrollida, küünal must, kolvipind märg.
    rohkem gaasi andes, siis hakkab nagu vahelejätma.
    Endal on juhtme kokku visanud, sest väiksema düüsi panek ju ka miskit ei muutnud + ka toore peale tõmbamine..
    Mis arvate?
     
  15. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Tundub, nagu oleks süütega mingi jama, kui karpaga kõik ära proovitud..
     
  16. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Muuda nõela astet meeees
     
  17. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Hetkeks olen isegi mõelnud süüte peale, sven(elavpõrgu) pakkus välja ka süüteanduri kontrollimist..
    Küünal jms sai ka ära proovitud ja kõik oli OK.
    Küünla aste mõjutab 1/4-3/4 gaasi, kuid mul ei toimi see peale veerandit gaasi pmst üldse, seega nõelas ei saa nii suur roll olla, kuigi jah, kui välja saan baasist, siis ma uurin, tõesti, kui see nõel sulgeb düüsi täielikult, keskmises astmes olles, siis on muidugi vaja vähekene tõsta..
    Hetkel kõik võimalikud ideed vaja kokku koguda, siis hea 1 päevaga kõik läbi proovida..
    Hetkel aega selleks natukene üle 3 nädala. Siis on reserv ja saab nahui siit mereväebaasist!:)
     
  18. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    TNT karpa on peal?
     
  19. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    Ei, tegu Stage6 24mm black editioniga. 8)
     
  20. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: JussPB Piaggio Typhoon 172cc '96

    V2hekene nüüdseks asja uurinud.
    Hiljem muretsen 28mm pwk endale.
    Hetkel tuleb umbes 145 düüs muretseda ja kindlalt ikka nõela astet tõsta. Eelnevalt pean nõela ja düüsi sobivust kontrollima. Võimalik et vaja muretseda ka rikkama segu saamiseks peenem nõel.
    Segu korralikuks timmi panemiseks vaja ka vähemalt 3 tutikat küünalt osta ja õige kuumus astmega.. Hetkel liiga külm:/
    Külge läheb ka sportkiil, mis ma loodan, et peab vastu;)
     

Jaga seda lehte