Politsei rollerid !!

Discussion in 'Jutud' started by kohilapoy, Veebr 27, 2008.

  1. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    Viljandis tean ühte aeroxit, stock summutiga, taga on kiivriboks millepeal on sinine vilkur. Veel on Malaguti Firefox vms, ka stock ja vilkurit ei näinud. Masinad seisid paarpäeva tagasi ARK-i ees numbrimärkideta.
    Võibolla neid politsei rollereid veel siin.
     
  2. 7hp

    7hp Member

    290
    0
    16
    Ma Viljandis ainult seda aeroxit näinud, vana sõidab rattakiivriga ja istumisasend pole ka üldse lahe :lol:
     
  3. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    enam ei tohi ju rattakiivriga sõita, minge mölisema kui rattakiivriga menti näete :D
     
  4. apex

    apex New Member

    89
    0
    0
    Tegelt nad on üldse lambid vennad, kui trahvi tulevad tegema, siis tehke neile ise trahvi. Türil siin neid troppe pole ja ongi hea, ei riku rollerijuhtide mainet ära..
     
  5. chelsea

    chelsea New Member

    249
    0
    0
    ma tallinas ka 2- neost näinud , haapsalus olid cpi oliverid :D:D , aga nh nad ei oska sõita nendega :D
     
  6. matuke

    matuke New Member

    202
    0
    0
    enam pole haapsalus mendi rollereid? :D
     
  7. chelsea

    chelsea New Member

    249
    0
    0
    on , tuttav ment rääkis , et politseil pole raha et osta motokiivreid , nh pole ostetud nagu , et ei või ju sõita muidu :D
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mis tähendab et ei ole raha, jätaks mõnele patrullile paar paaki bena ostmata ja oleks papp olemas.
     
  9. matuke

    matuke New Member

    202
    0
    0
    +1
     
  10. china4T

    china4T New Member

    141
    0
    0
    Ega nad sõita kah ei oska kui taga aeti siis üks ment käis tallinnas neosega ikka niimodi käbla et isegi püksid läksid tal katki.
     
  11. matuke

    matuke New Member

    202
    0
    0
    haha hästi+++
     
  12. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36

    On keegi neid Pärnus liikumas ka näinud ?
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Pekki, olen ka rolleriga käna käinud... ja ei kommenteeri sellekohta... Kuid häirib see et nhh.j kõikidel selle BMW-ga on... Sama hästi võiks öelda, et mingi ford pepus kinni, miks just BMW peaks olema, ?? Jäääb arusaamatuks, :roll:
     
  14. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    MA võtan tagatule küljest :lol:
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei viitsi üles otsida kus algne postitus tuli, seega kirjutan otse siia.
    Politsei tohib teatud liiklusreegleid eirata kui on tagaajamine või tähtis väljakutse, ega kui sa autoga eest ära paned nad punase tule taha seisma jää ning pärast 50ga järgi tule.
    Lisaks ma tahan näha kuidas sa ikka 500selt bikelt eest ära paned oma punnvõrriga, sirge tee on siis enam eest ikka ei lähe sa kuhugi.
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    zone, otseselt ei tahtnudgi öelda et eest lase 500 bikelt:D Lihtsalt naljatasin selle tagatulekohta:D
     
  17. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Ja mentidel pole 500-sed need bike-d . .
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ega ma tegelikult postitanudki seda ainult sulle, ma ei viitsinud välja otsida kus kasutaja "kristokx" oli selle algselt postitanud, seega ma panin selle sinna :D
     
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    okei:)
     
  20. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Pole kordagi selle suve jooksul näinud neid võrre, kuigi kärutan linnas üsna tihti.
     

Jaga seda lehte