Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. SV1

    SV1 New Member

    121
    0
    0
    jutt nati arusaamatu
    kas mõtled rulle,mille peale pannakse rollu ja siis mõõdetakse kiirust?
     
  2. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    imegu kella :D mu roller on kiirem kui nende buss :d , lasen kuskil tänavate vahel ja nad imevad kuskil oma kotte noh :d päris jõuavadki järgi :d , maal suvel on päris palju eest ära sõidetud :d
     
  3. Pizike85

    Pizike85 Bännitud Bännitud

    2
    0
    0
    politsei pidas kinni

    mul oli selline asi et sõidan siis linnas mingi 70km/h..kesklinnas see sild Magdaleena juures sela siis sõitsin mööda tumerohelisest passatist ja vaadates kõrvale nägin et mendi auto...siis oli juba hilja... sõitsin tema ette ja mõne aja pärast nägingi juba vilkureid peeglist.. pidas kinni siis, no ma mõtlesin et nüüd kiiruse pärast hakkab seletama, tema aga küsis hoopis et palju kuubikuid on ..ei uskunud et see roller on, küsis pabereid siis mida minul kaasas muidugi polnud (blond neiu- peaks olema piisav vabandus, kuigi paljudel ikka need paberid kaasas on alati..)..aga lasi ikka minema kui ütlesin et ma võin tuua kui nii väga vaja, siis ütles et ei pole vaja et lihtsalt las nad olla järgmine kord kaasas.. =)
     
  4. RoX*

    RoX* New Member

    38
    0
    0
    Juba olemas need rullid ? Huvitav, et nendest midagi räägitud pole. Või äkki on, lihtsalt ma pole asjaga kursis :roll:
     
  5. Toots

    Toots New Member

    42
    0
    0
    huvitav mis nad teevad kui masin võtab näiteks 55 sisse :lol:
     
  6. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    aga mul on sellesmõttes hea et mul käib süütelukk ringi kuna ma murtsin selle puruks kui võti ära kadus ja ühtepidi läheb käima ja teistipidi ei lähe aga kui msee mendi buss tuleb siis lülitan rolleri välja ja keeran süüte välja ja kui tahab tööle panna keeran teiselepoole võtit nii et süüde lõpuks sisse läheb aga siis käima ei saa :d suht segane jutt :d loodan et saite ikka aru :d
     
  7. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    peaks selle RPM controli muretsema endale vist :roll:
     
  8. Eero.

    Eero. New Member

    17
    0
    0
    Noh, ja siis võmmid küsivad, et kuidas sa selle käima said või pärast saad kui nad su vabaks peaksid laskma? :wink:
     
  9. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    teeskled et midagi perses, et ei lähegi käima enam :D
     
  10. costerz

    costerz New Member

    5
    0
    0
    Re: politsei pidas kinni

    Mitme kuubine roller sul oli siis? 50ccm pole ju dokke vaja.
     
  11. -Man-Of-War-

    -Man-Of-War- New Member

    57
    0
    0
    Re: politsei pidas kinni

    Mingi paber peab ikka olema, millega sa tõestad, et pole varastatud vms. Rolleri puhul peaks piisama aind ostu-müügi lepingust ka.
     
  12. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0

    irw, ja siis saad trahvi, et sõidad tehnilistele nõuetele mittevastava masinaga.
     
  13. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Siis on kyll sit@sti
     
  14. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18

    ei aga ma seletan neile et just präegu on läinud , kuumenes üle näiteks ja enam käima ei lähe :d mis see ment ikka aru saab :d
     
  15. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    kle tore et sa nii tark oled, ära alahinda politseinike
     
  16. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    mendid ei ole kaugelti mingid põmmpead
    mul tuttav on kah ment ja ta räägib et neid ikka koolitatakse kah pidevalt
    ka rolleri teemadel
     
  17. SpeeJ

    SpeeJ New Member

    18
    0
    0
    mm, ükskord olid sõbrad chillisid niisama, istusid rollerite peal. Ment tuli sinna ja tahtis lube, üks rääkis et suur vend poes ja tuleb varsti, teisel olid load. Ning just kolmandast ma tahtsingi rääkida:d. Ta rääkis mendile et ta veab rollerit käe kõrval ,et juba aasta aega järjest, ega ment ei teinudki midagi ning pärast see vend veel vedas rollerit käe kõrvcal ümber mendi auto jne. ;)
     
  18. JuSs

    JuSs New Member

    159
    0
    0
    kle päris hea :D
    Muide täna nägime et ment sõitis vilkuritega vastassuunas, õige suund oli autodest tyhi pmst :p

    muide, miks see teema tuuningu all on? :roll:
     
  19. SpeeJ

    SpeeJ New Member

    18
    0
    0
    Vist sellepärast, et tegelikult ei või rollerit tuunida ning seda üle 50cc'ks teha ning siin räägitakse siis politsei tegevusest, et kas nad jälgivad seda? Teevad trahve sellepärast? jne. Esimeses postis räägitakse sellest.[/b]
     
  20. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    no isegi kui see ment sul midagi saab aru vaevalt ta viitsib midagi erilist nussida ja teda eriti ei huvita , mul on ka tuttavad mente ,
     

Jaga seda lehte