Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. Hawkair

    Hawkair New Member

    46
    0
    0
    Tartus on ikka mendid kitsed. Kohe tehti trahv , ei mingit hoiatust . :(
     
  2. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0

    Mille eest üldse?!
     
  3. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    Einoh, mina olen korralik, ma ei riku reegleid, ma lihtsalt teen neid ise. :wink:
     
  4. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Mind on Tartus viimase kuu jooksul mingi viis-kuus korda peatatud. Küsitakse ka lube, kui ütled, et 16, siis tahavad isikuttõendavat dokumenti näha. Peale seda on alati puhkuma pandud.
    Korra öeldi ka kiiruse kohta, et 55km/h aga ei tehtud midagi rohkemat.

    Vahele võetud siis Salvesti juures, Anne ringil, "Kuldvasika" juures (puiestee ja jaama tn nurk) ja ka Turu tänaval suunaga selveri poole.


    Iseenesest on see hea, et on hakatud kontrollima, kuna tõesti üsnagi palju on juhte, kes sõidavad rolleriga olles joobes jne.
     
  5. Hawkair

    Hawkair New Member

    46
    0
    0
    Olen 15 ja ei ole lube :)
     
  6. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    palju väänati?
     
  7. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    ma kha 15, kohe väänavad trahvi essat korda, lube polnud.

    400.- :|

    Samas klassivend saab 3 korda hoiatuse. :?
     
  8. coolDJ

    coolDJ New Member

    175
    0
    0
    hamnjaa täna sai siis 13000km sõidetud ja politsei pole veel kinni pidanud :D 2500 km sõitsin ilma lubadetta ja ülejäänud lubadega
    vblla olen õnnesärgis sündinud :)
     
  9. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    sõitsin 2000km enne, kui vahele jäin. Hetkel teooria tehtud, ootan esmaspäev sõitud.

    Et kui sõidu ära teen, kas annavad kohe load kätte, või annavad mingi paberi vms ajutiselt.
    Või ei võigi sõita ennem kui lube kätte ei anta ?
     
  10. SpeeJ

    SpeeJ New Member

    18
    0
    0
    Teed sõidueksami ära, siis see tüüp kes sulle eksamit andis läheb lube tegema, siis peab natuke ootama seal mingi tund või nii, kui pilt viidud jne siis on kõik korras ja saad kohe load kätte. Mul endal oli vales mõõdus pilt ning ei olnud kleebisega ning pidime tükk aega linnas ringi sõitma, et leida õiget kohta kus pilti teha :D
     
  11. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    no mina tegin eksami pühapäeval, kätte sain teisipäeval, kuna esmaspäeval ark suletud.
     
  12. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    Ma sain load 20 minutit pärast sõidueksami lõppu kätte.
     
  13. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    nojah, sõber sõitis pea 11 000km ning siis jäi vahele .. (lubadeta) ..
    Trahvi ei saanud, sai hoiatuse .
     
  14. bluebird

    bluebird New Member

    38
    0
    0
    ise sõitnud 3800km aga lube pole kordagi küsitud. pole kordagi isegi ment peatand kuigi olen sõitnud nii ilma tuledeta (ment vilguitas tulesid, siis panin põlema :D), suunda ple mendi nähes näidand, jalakäijaid ple yle lasnud mendi nähes ja olen ka miski 60-ga radari poole sõitnud, ja parklas seisis ment siis harjutasin mina seal kõrval tagaratast ka niiet tartus eriti just kyll rollereid minu arust ei peeta kinni :D .
     
  15. sensdes

    sensdes New Member

    21
    0
    0
    sõitsin sõbraga mendil ees 70km/h sõbral polnud kiivritki :lol:
    pöörasime ära ja ment sõitis edasi =/
    nii, et raplas eriti ei tehta midagi
     
  16. stage6

    stage6 New Member

    4
    0
    0
    Re:

    Ju siis ainult SP-sid saadaksegi kätte! Üks aerox ja runner oli ka....

    Seda pole mõtet üldse arvata,et mendid ei saa aru kas sul on midagi tehtud või mitte. Tartus on ikka päris mitu menti kes sõidavad vabal ajal tsikliga ja ehitavad seda. Tean isiklikult paari mundrimeest kes on MC39 klubis ja päris käpad rollerite ja muu tehnika peale,üks on aidanud mul isegi rollerit teha...niiet mõelge enne kui ütlete! Ment on ka inimene :lol:
     
  17. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0

    Alles eile läksid ju kaks poiss haiglasse (raplas) kuna mingi autojuht keeras ette ja taga istujal polnud kiivrit (see ei puutu küll teemasse)Aga ju siis ment lihtsalt ei märganud mudju saab kiivrita sõidu eest 360.- trahvi esimesel korral.
     
  18. pallur

    pallur New Member

    53
    0
    0
    Tahad nüüd medalit?

    Hea, et vähemalt põltsus ikka aega ajalt jälle kuuleb, et ment on rollerijuhte kinni pidanud.

    pallur
     
  19. Geijo.

    Geijo. New Member

    9
    0
    0
    varsti peaksin ka trahvi saama kätte :(
    15 ja lube pole, peab minema ära tegema ikka, siis võib vähe vabamalt sõita.
     
  20. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    Edit: load homme käes, :)
     

Jaga seda lehte