Politsei tegevus.

Discussion in 'Tuuning' started by massu, Apr 3, 2006.

  1. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Et kui lakku täis peaga vahele jääd, siis nagu ei peaks keerama vä?. Ausalt, ma keeraks küll mõnuga sellistele. Isegi mitte silm ei pilguks. Ehk siis teinekord ikka suudavad oma peaga ikka mõelda ka.
     
  2. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Kes rääkis joobes olekuga vahele jäämisest?
     
  3. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Mina rääkisin, mis siis?
     
  4. VahurP

    VahurP New Member

    82
    0
    0
    +2
     
  5. kennu75

    kennu75 New Member

    151
    0
    0
    Mul pole lube. Andsin Aprilia Area 51'ga põllu peale, ja tõmbasin tatt lennus minema . :)
     
  6. technoQ

    technoQ New Member

    80
    0
    0
    Kõva mees nüüd, "tubli" !
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    oleks sa selle areaga vastu tatti tõmmanud neile, siis oleks millega kõvatada, aga sa pussy räägid sellest et jooksid eest ära.
     
  8. egerts

    egerts New Member

    230
    0
    0
    ega nüüd asjad suht karmid kui saad trahvi siis kohe liiklusest kõrvaldatud kui lube pole ja enam lube teha aasta jooksul ei saa .
     
  9. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    sõitsin tatt lennus mentidele vastu, nad tulid järgi ja järsku olid helikopterid ja swat ka tee peal ees. siis ma hüppasin helkast üle ja maandusin swatile jalgadega näkku ning panin päikese loojangu poole minema. 8)

    Ei tglt p**ka oskavad kõik ajada ( või siis mitte) :lol:

    aga ma ei usknunud, et mendid nii hullult rattaid kontrollivad :| sain türil proto, sest polnud tulesi peal.
     
  10. kennu75

    kennu75 New Member

    151
    0
    0
    Ei ma olen külavahel küll minema saanud krossika ja atv-ga (mis pole arvel olnud).
    Ennem oli minu kasutajas sõber ta veidi sokkis seal aga muidu tõesti lube pole aga arvel kõik värk on kindlustus ka olemas aga muidu kannataks ilma lubateta sõita?Kui palju saaks ennem mingeid jamasi pole olnud.Kui palju see lubade tegemine maksma läheks?Kui 16 saan kas siis ei pea kõiki asju läbi tegema lugesin kuskilt et vist ei pea et ainult mingi eksam on päris täpselt ei tea.
     
  11. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Mul ei põlend ükski tuli ja öeldi, et pane ikka põlema, muidu on natuke ohtlik sõita. :p
    Suht sõbralikud mendid olid ikka.
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mendid ei ole kunagi sõbralikud sest nad on mendid ja ainus mis nad on ongi mendid.
    äärmisel juhul võib asi viisakalt minna politseinikuga asja ajades, aga neid on meil eestis vähe.
     
  13. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Sel korral läks siis sinu jutu jätkuks vägagi viisakalt.
     
  14. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    mdea, ma jäin vahele ja sain 25 trahviühikut ehk 100€ ja aasta aega ei saa lube ka teha :oops:
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ma alles sain 400 mingi aeg. kuradid teevad praktiliselt ilma asjata trahvi.
     
  16. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Kusjuures ei saa kurta, ise olen mõistlike mentide otsa sattunud.
    Sõitsin jalgrattaga käed lahti, ment pidas kinni. Autos küsiti kui vana, vaadati andmed üle ja kuna eelnevaid rikkumisi polnud siis lasti isegi ilma hoiatuseta minema. Max on selle eest 40€.
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    sa põed mingi sitase 40 euro pärast, ma olen ikka kordades rohkem investeerinud unzipi suusamatkadesse.
     
  18. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Heade mentide otsa olen ma küll suht palju sattund. Nais mendid on tavaliselt kõige normimad. Aga leidub ka mehi kes ei hakka jamama nii hullult.
    Aga osad on küll täielikud debiilid, keerati ikka korralik jama kaela turvavööta sõidu eest.
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ma arvan et te olete teinud lihtsalt tühiseid asju mille eest tegelt polegi karistust mõeldud ja siis niisama teile sita püksi ehmatamiseks ähvardatakse trehviga ja loetakse moraali
     
  20. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16
    Kiire ülevaade ka minu lollustest.. Suuremosa trahvidest tuli siis kui rolleri selga sai hüpatud ja vägev välja näha suits ees. :oops: 1. Rolleriga lubadeta sõit- 12 eurot
    2. Suitsetamine- 15 vms eurot
    3. Suitsetamine 15 vms eurot ehk siis kaks korda raisk.
    4. Avarii põhjustamine , kuldkette täis vene ärimees lasi oma autoga piduri põhja et mitte kruusast kiiresti üle sõita ja mina tagant sisse. Nii , 2 kriimu ja kahjuväljanõue tuli 970.- eurot. Kasutaja temps Peugeot sp 2 . :roll: nüüdsest on pikivahe väga viisakas ja ei mängi lolli 8) .
     

Jaga seda lehte