Protokollid

Discussion in 'Murenurk' started by Kiho, Veebr 23, 2008.

  1. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Tegelikult peaks see vist murede rubriiki minema, aga kuna sinna klikkides tuleb mul kiri, et mul pole selle koha lugemiseks õigusi vms postitan ma selle siia?
    Et omadest kogemustest võiks siis keegi rääkida.
    Muidu ma sain alaealisena alkooli joobes olles protokolli eks.
    Ja ma ei tea kui loll selleks peab olema vms, aga ma sain nädala pärast jälle ühe.
    Esimesel otsusel olen järgi käinud ning otsuse koopia tuli paari päeva pärast postiga koju.
    Teine kord aga ütlesin ma sõbra aadressi.Kas see tähendab seda, et see tuleb sinna, või ei tule see üldse väärteo protokolli andmete põhjal??
    Suht rõve oleks, kui vanemad teise korra ka avastaksid :roll:
     
  2. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    Oma tegude eest tuleb vastutada. Kui oled lollusega hakkama saanud, siis pole kedagi teist süüdistada, kui ainult ennast. :)
     
  3. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    nõustun 100 % :roll:
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    :eek:
    Kui saad väärteoprotokolli (ilma kiirmenetluseta), siis saad alles kuu ajapärast trahvi teada (ma ei mõista kuidas sulle see koju saadeti).
    Idee järgi saadetakse trahviotsus koju ikka protokolli alusel, aga selline koduaadressi valetamine võib kaasa tuua veel suurema trahvi.
     
  5. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Juua ei oska, et vahele jääd vä? :lol:
    teemasse ka veidi:keegi modedest võiks selle nüüd õigesse kohta tõsta.
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Sass sina oled küll viimane inimene kes tuleb ütlema teistele, et juua ei oska we!
    Peaks tabasalu video RK'sse panema we? :D :roll:
     
  7. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Teemas välja aga pane ikka :D Lase kuskile youtube üles vms.

    Aga jah protokolli kohapeal oleks olnud sul targem õige aadress öelda, nad saavad su eelmise rikkumise pealt või vanemate andmetest või kust iganes su õige aadressi üles leida ja siis jama suurem.
     
  8. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Aga ma ei jäänud mendile vahele :D.
    Aga unustame selle tabasalu teema ära nüüd.(seda mida ei mäleta pole olnud :D)
     
  9. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Koju tuleb nagu otsuse koopia.Käisin järgi, aadressiga mingit kammi polnud, kuid oli ikka õige aadress mitte sõbra oma.
    Aga jah, suht loll peab ikkagi olema, et nädalase vahega 2x vahele jääta:mad:
     
  10. naxi

    naxi New Member

    60
    0
    0
    koopia saadetakse vanematele koju..(seega võetakse vanemate aadress mitte see mille sina sinna kirjutad)
     
  11. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Politseile valetada ei tasu eriti, kuna nad saavad kas või sinu jala numbri teada kui nad tahavad nii, et seega räägi ennem vanematele kui nad kuskilt mujalt teada saavad![/quote]

    Valetasin mendijaoskonnas oma nime , kui vahele jäin , TRA NOOO MIDA MA MÕTLESIN sel ajal :D . Ment tuli tagasi ja ütles , et mis su nimi oligi , siis sain aru et vittus , ütsin , et aaa jaa oijummal meelest läks :D , ja ütsin õige nime :D . Tra sai naerda sõpradega selle üle vähemalt , õnneks ei pandud protokolli kh kirja seda :D .
     
  12. -Tarmo-

    -Tarmo- New Member

    54
    0
    0
    mnjah.... õde jäi vahele.. .mingi 10 päeva enne kui ta 18 sai.. olime maal.. mendi auto tuli ja undas ja oi kurat kus karjusid.. Muide see toimus kell 4 öösel. Õde viidi kainerisse :D. Nii siis töötavad pärnu mendid...
     
  13. -Man-Of-War-

    -Man-Of-War- New Member

    57
    0
    0
    Jäin suvel alkoholiga vahele ja kõige masendavam oli see, et olin aind ühe õlle joond, aga midagi ikka puhud ju :D.
    Ja sõbraga oli nii, et erariietes mendid tegin ta tuttavatele suitsu kontrolli kui ta poes käis õlle järgi. Välja tulles ei saand aru, et need seal mendid on ja läks julgel sammul nende juurde. Siis kontrolliti, algul ei saadud arugi (kotti ei vaadatud), aga siis teine ment oli öelnud:"Ou, vaata kotti ka ikka" :D.Ja siis oli olnud üllatus kui suur, et kotis õlled on. Ühesõnaga ei joppand. + siis ülejärgmine päev jäi jälle vahele. Ta ise on öelnud selle kohta: "Elu siteim nädal"
    Tõesti muud pole öelda kui: "Sitta juhtub".
     
  14. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Vastuta oma tegude eest!
    Varjatuks ei jää midagi, küll kõik tuleb välja, kui aeg käes.
    Pigem räägi vanematele kõik ära, ning asi korras. Pole vaja midagi valetada.

    Ise tuigerdasin Rakveres purjus päi, ning suits hambus ringi. (Politsei ajas samalajal taga).
    Jooksime, koperdasime, ningkätte meid saadi. (Kolm politseiautot ajasid taga, ning lõpuks piirati ümber)
    Kuid oli väga hea päev.. Mina rõõmus, ning Inspektorid rõõmsad. Viskasime natuke Inspektoritega nalja, ning jätsime hüvasti.
    Seadusesilmad rääkisid, et isegi alaealisena joonud, mis ma teist ikka trahvima hakkan, ning soovis meile ilusat päeva.
     
  15. Met

    Met Member

    76
    0
    6
    Protokolli koopia vms värk see on , see tuli mulle sinna adrele kuhu ütlesin. Teine kord ei küsitudki aadressi ja saadeti sinna, kus sissekirjutus.
     
  16. Hawkair

    Hawkair New Member

    46
    0
    0
    Sain hiljuti alkoholijoobe eest hoiatuse, vene konstaabel tahtis trahvi väänata aga eestlane oli normaalne ja ütles, et " Teeme ikka hoiatuse talle " sellessuhtes vedas : ]
     
  17. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Esimese Protokolli sain pühapev 88km/h radarisse sõiduga.
    2 päeva pärast seda mõtlesin riskida ja mõtlesin äkki ment ei näe ja käin linnas teen mõned jooned.. ehk kolmapäev Oleks mendi alla ajanud :lol: (ikka kahetsen et ei ajanud ) ühesõnaga jah Jõgeval ainult üks kukk kes ainult rolleritega tegeleb panime sõbraga joonele olime ära ajanud siis läksin hooguvõtma et tippu näitama hakata sõitsin nii 65km/h kui järsku see kukk enamvähem põõsast välja hüppas ja sebrale jooksis sain õnneks pidama (napilt) sain jälle kiiruse ületamise ja lubadeta sõidu eest trahvi. järgminepäev läksin menti ja hakkas rääkima et nägi mind laupäeval üle raudtee sõitmas ja vastasuunas ja suunda ei näitanud ja tegi laupäevase protokolli kaa, niiet jah ootan nüüd protokolle. Neljapäeval peab khm sõitu minema kui rajalt maha võetakse on perse kellad ://
     
  18. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Mu klassivend komberdas ka mingi kella kahe aeg öösel rakveres suits hambus ja ment hakkas taga ajama ja ta sai ptõss kumminui :D.Pärast jaaskonnas pakkus ment talle suitsu(sellest pakist mis ta konfiskeeris klassivennalt).Järgmine päev oli kutil mokk rullis nigu jänesel:D.
    Ise olen ka trahvi saanud.Loll olin, et õllesummeril laulukaare all suitsu tegime.2 ülbet eramenti tulid ja kirjutasid protokolli, mis aga paari nädalapärast registrist imekombel kadus(A).
     
  19. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Mida perset, selle jutu peale saada see vend peerse kõige pimedamasse otsa, on tal tõestust? Miks ta sind siis kinni ei pidanud. Samahea mingi ment tuleb su juurde ja üleb, te aa sa ükspäev kihutasid teeme sulle protokolli.
    Kiiruse ületus peab tal olema radaris, mitte silma järgi. Kui just jah mingi 200ga ei tule.

    Poisid teate teadma ka nats ikka asju, pooled mendid istuvad teile pähe.
     
  20. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    sa pole esimene kes seda mulle ütleb :D ma hakkasin alles õhtul peol mõtlema et kui sisse ma sain :D tükkaega naeri mind välja :roll:
     

Jaga seda lehte