Protokollid

Discussion in 'Murenurk' started by Kiho, Veebr 23, 2008.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kuramus sain nädal tagasi 1800.- kiiruse ületamise eest.
    31km/h üle.
     
  2. Veldz

    Veldz New Member

    397
    0
    0
    Saan koolis suitsu eest trahvi.
    Aga selline küsimus, kas see trahvi asi saadetakse koju ka?
    Joogi oma küll saadeti.
    Mai taha, et mu vanemad teada saavad.Ema küsis eile, kas ma suitsetan ikka ma ütlesin, et ei suitseta:DJa täna jäin vahele.
    Panen venna numbri sinna las helistavad vennale suht savi:D
    Ma olen 16 ma peaks enda eest ise vastutama ju?!
     
  3. aquacould

    aquacould New Member

    240
    0
    0
    oot alaealine võib ka ju alkohooli omada kui pudelid on suletud,aga tarbida ei või?Või midagi sellist...
     
  4. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Just täna sain portokollli öörahu rikkumise eest ja alaelaisena alkoholi tarvitmaise eest.TEGELT! terve minu klass sai protokollid.
     
  5. milvi

    milvi New Member

    27
    0
    0
    se on täiesti vale jutt.Ise olen saanud protokollid 3 Joomist 3 suitsetamist 2 piletita sõitu 1 liiga hilja avalikus kohas 1 lubadeta sõit ja 1 selle eest et jooksin ees ära(tulid hommikul koju järgi)
     
  6. Gianfranco

    Gianfranco New Member

    0
    0
    0
    tüüp sai 1140.-, tervitusi sulllle :D
     
  7. confuse

    confuse New Member

    16
    0
    0
    ma olen kh kuulnud,et 14a+ võib kinnist alkot omada, aga siis kui ment näeb, siis võib vanematele helistada ja järgi uurida vms. :/
     
  8. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Ma sain ühe nädala jooksulo 2x joomise eest ja järgmine nädal avaliku korra rikkumise eest+alaealine alkoholijoobes:D
     
  9. -NoFear-

    -NoFear- New Member

    8
    0
    0
    Mul klassivend littis üksi 0,5-st punamütsikest siis jäi väheks liitus teiste punamütsikese joojatega. Järsku sinine vilkur selja taga. Sörkis minema küll ühe eidega ja siis klassivend mõtles "ah mina enam joosta ei viitsi viskan pikali, ega mendid mind muru seest ei leia" umbes viie minuti pärast kui klemm oli silma kinni lasknud olid tal käerauad ümber käte :D

    Kõige parem oli see, et eelmine päev ta ütles: "Huvitav kuna ma mentidele vahele jään ja kui peaks jääma siis küsiks kas käerauad ka ümber käte saaks. "
    Trahv tuli kenake 1,3 promilli+sinine kent kotis= 420.-
     
  10. -NoFear-

    -NoFear- New Member

    8
    0
    0
    Mul klassivend littis üksi 0,5-st punamütsikest siis jäi väheks liitus teiste punamütsikese joojatega. Järsku sinine vilkur selja taga. Sörkis minema küll ühe eidega ja siis klassivend mõtles "ah mina enam joosta ei viitsi viskan pikali, ega mendid mind muru seest ei leia" umbes viie minuti pärast kui klemm oli silma kinni lasknud olid tal käerauad ümber käte :D

    Kõige parem oli see, et eelmine päev ta ütles: "Huvitav kuna ma mentidele vahele jään ja kui peaks jääma siis küsiks kas käerauad ka ümber käte saaks. "
    Trahv tuli kenake 1,3 promilli+sinine kent kotis= 420.-
     
  11. Kalev

    Kalev New Member

    147
    0
    0
    Sain kah Viljandi folgil alkoholi tarbimise eest trafi.
    Aga noh Folk ikkagi, tore oli vähemalt ja vanematele koju tulles ütlesin esimeseasjana ,et sain trafi.
     
  12. pecimo

    pecimo New Member

    86
    0
    0
    hehe ma olen pääsenud nelja hoiatusega :D kolm korda rolleriga ilma lubadeta sõtmise eest ja kahel korral ilma kiivrita , politseinik ütles et vea enda masin käekõrval koju :D ühekorra jäin kesklinnas pudeliga vahele . viidi mendijaaskonda , aga kuna pronksimäss oli siis polnud mente eriti aint mingid piirivalvurid need lasid koju .
    aga kuradi loll sõber et viskas kesklinnas selle pudeli minu kätte
     
  13. eku07

    eku07 Member

    71
    0
    6
    Hea, et ise pole kudagi vahele jäänud - alati napilt läinud. Sõitsime sõbraga rolleriga ilma kiivrita staadionile jalkat mängima ja kohe kui kohale jõudsime sõitis ment mööda. Võrriga samamoodi olnud - väga palju napikaid, aga joomisega on alati õnneks läinud!
     
  14. hiinakas

    hiinakas New Member

    85
    0
    0
    Ma jäin ka võrriga mendile vahele..Alaealine juuatäis+alkoholijoobes mootorsõiduki juhtimine...Ega keegi ei tea palju selle eest võib tulla??Maksimumi ma küsisin öeldi 6000.
     
  15. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Nädalaga kolm vahele jäämist. Esimene kord ootorrattaga, sain hoiatuse. Kolm päeva hiljem mootorrattaga sõidu eest 3000EEKi trahvi ning veel kaks päeva hiljem joomise eest 270EEKi. Kõik korrad Ühele samale mendile. Niiet jah s*tta juhtub !
     
  16. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Heh sain siin jälle trahvi politseilt. Seekord siis autoga vanalinnas sõitmise eest 180.- :D
     
  17. _EQ_

    _EQ_ New Member

    70
    0
    0
    Sõber sai just joobes peaga + vales kohas üle tee 4800.-

    Riigil on raha vaja:D

    Nüüd just sai 18 kah :D
     
  18. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    selle vales kohas üle tee minemiesga on ka omad asjad. Kui sa tead asju siis sa saad politseile ära seletada ja ei saagi trahvi. Kui nüüd õigest jäi autokoolist jutt meelde, siis võib üle tee minna sealt, kus 100m läheduses pole ühtegi ülekäigu rada ja kus on hea nähtavus e. 300m
     
  19. rain1994

    rain1994 New Member

    30
    0
    0
    Jäiin kuskil poe ees mendile vahele... Ment ei viitsind see päev jamada ja pani homseks ajakirja...Hommikul kell üheksa pidi kohale minema...Aga ment tuli ise 11.30 umbes... Kirjutasin oma asjad ja värgid ära ja üeldi et protokoll saadetakse koju... Siiamaani pole midagi toimund... See oli suvelpus....Siis see päev kui olin mendis ära käind olime ühe sõbra ja sõbrannaga kuskil kultuurimajaees... vaatasin et mingi mendi auto pani suuuna sisse et tuleb siia vist siis ma jooksin sõbtraga ära ja tüdruk jäi sinna ja võeti peale...Sõber jooksis kuhugi vanassse majja peaitu...Ma jooksin lolli peaga edasi...Siis ükshekt vaatasin mendiauto otse ninaall ja hakkasin tagasi jooksma aga aas oli mingi sopp hja siis ma kukkusin...Ning siis pani puhuma...Puhusin 1,8 promilli...Ja ta lasi mu minema ja ütles et mine otse koju ja magama... Ta ei viitsind jamada enam vist:D
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Heh, alles sain jälle 180.- autoga vanalinnas sõitmise eest :D
     

Jaga seda lehte