Protokollid

Discussion in 'Murenurk' started by Kiho, Veebr 23, 2008.

  1. china4T

    china4T New Member

    141
    0
    0
    Mind ment 2 korda kinni pidanud 1 korra siis kui just hakkasin rollut aeda ajama tegi hoiatuse ja teisel korral kui just aiast välja ajasin ja peale istusin ja siis ütlesin, et pean harjutama sõidueksami jaoks ja mitte midagi ei tehtud.
     
  2. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Üks tuttav sai 12. veebruar vangist välja, nüüd (ca kuu tagasi) läks jälle istuma, neljas suvi juba järjest kui kinni istub, 2 suve erikoolides ja värkides ja nüüd teist suve vangis, nii loll ei saa kohe olla lihtsalt :p
     
  3. sander1191

    sander1191 New Member

    148
    0
    0
    ma sain siis oma pitbike-ga sõitmise eest hoiatuse! ise see ei lähe 40 km/h väljagi aga sellel ple tulesi mind 3 korda ajas g4s 4korda ment õnneks need korrad põgenesin sõbra hoovi!!!! sõber oli nii särvis ajas mind toikaga taga et tra miks ma tema juurde läksin vend oli nii krdi hirmul et hakkasin välja ajama pitti ning ment kohe maja ees!!! sealt tuligi esimene hoiatus!!!!!!
     
  4. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Mul see aasta õnnestunud juba kaks korda radarisse paugutada.
    1. kord eelmise silkuga 81km/h 50 alas +-3 radarisse 540.- Järvel hawai expressi ees. Makstud. Oleks veel kiirust kerinud kui ei oleks politseionu märkanud.
    2. kord nüüd uue silkuga sõitsin koos tüdrukuga Suursõjamäel enne jeti jäähalli jälle 81km/h 50 alas +-3 radarisse 600.- Möödasõitu tehes.. See veel maksmata.
     
  5. alvarviin

    alvarviin New Member

    30
    0
    0
    ma ei tea kuidas teil seal on aga meil on hiiumaal nii ,et kui vahele jääd juua täis peaga , viiakse koju ajatakse su vanematele mingi korralik pask veel otsa ja ss kutsutakse mingi aeg menti ja kuu aja pärast lähed üldmenetlusele järgi ,protokolli koopia antakse kohapeal kätte ,
     
  6. saareorion

    saareorion New Member

    70
    0
    0
    Ma siis aint hoiatuse saand maanteel ilma lubateta sõidu eest.Olin siis 12.
    Sõitsime sõpradega ringi siis ühe tüübi vend helistas et ment pani nende maja juurest mööda et tiirutavad ringi.Meil oli pohh ja sõitsime edasi.Siis läksime bussi jaama mul sai bena otsa ja üks sõber andis nats juurde ma siis et ma koju panen punni põhja ja minema sain siis 50m sõita ja siis sõidu ajal sõitis ment kõrvale ja lasi signa ma jään siis seisma ja tegi hoiatuse kuna esimine kord ka.Ja ühekorra rattaga ka et sõidame mmanteel mul üks tüüp lenksul ja ment tuleb küsib kui vana olen ja mul jäi 3 päeva enne kui jalgratta load tegin(suht ammu oli see)
     
  7. Trollface

    Trollface New Member

    0
    0
    0
    Jaa, ise olen täispeaga ka vahele jäänud. Jõime kambaga, ja siis läksid kõik lahku ning ma läksin oma tydrukut ära saatma, kahjuks poole tee peal tuli ment vastu ja pidas kinni ning pani puhkuma. See oli mul esimene kord ka, ilge närv oli sees et saan trahvi ja vanemad vanglasse :D 13 olin siis. Talvel jäin vahele nii, et olime sõbraga paar õlli enne välja minekut (läksime läbule) sisse joonud + veel kotis oli pudel viina ja cola rum! Ment siis tuli ja pidas kinnni, aga nii kui nad välja astusid jooksime minema. Läksime ühe teise sõbra poole peitu. 3h prst läksime välja ja PLAKSTI nata aja pärast ment keerab meile ette ja tlevad autost välja, kahjuks olid olnud need, need samad mendid kes ka esimene kord tahtsid meid kinni pidada ning enam plnd mõtet joosta. Autos pandi puhkuma (olime sõbra juures 3kesti rummi ära ka joonud) tuli 1,2 promilli. Aga meil oli viin ka kotis ja kotti meil ei vaadatud, viin on siiamaani alles :D !! Mul polnud õnneks vanemaid kodus, trahvi ma ei saanud ka, ment ütles et järgmine kord on kindel trahv. Vanemad ei tea siiamaani midagi, ja ma ei kavatse rääkida ka.
     
  8. SIRKA

    SIRKA New Member

    87
    0
    0
    kiri tuleb ka siis kodu kui järele ei lähe :) ega sellest midagi ei tule , pole kordagi käinud järel alati kodu tulnud . ( --busy- )
     

Jaga seda lehte