Raporteeri postitusest

Discussion in 'Klubist...' started by Kefka, Märts 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kefka

    Kefka Member

    327
    0
    16
    Tere RK juhtkond. Küsimus siis lihtne, kas see asi üldse töötab ? Olen ca 20-30 raportit saatnud ja märkinud, et tahan ka vastust, kui sellega on tegeldud, kuid siiamaani kuu jooksul pole ühtegi tuld/teemad siiamaani pole lukku pandud/kustutatud. Selle all mõtlen teemasid mis rikuvad reegleid/masinad mis on müüdud ja teemasse kirjutatud, et lukku.
    Loodan saada vastust, ns targutajatel paluks siia teemasse mitte postitada, aitähh tähelepanu eest.
    Kevin.
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    ah siin laibauurijad ainult, siis kui asi täiesti käest ära läheb... hakatakse tegelema
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Viskasin pilgu paneeli:
     
  4. Kefka

    Kefka Member

    327
    0
    16
    Sel juhul on keegi meelega kõik valeks raportiks pannud, sest kammoon ma ei mõtle seda välja eks. Üks öö oli nii igav lihtsalt terve RK lukku minemist vajavad teema raporteerisin ära.
     
  5. Mihkel R

    Mihkel R New Member

    44
    0
    0
    Moderaatorid ei tee mittemingit tööd, täielikud töllmokad, ausalt, MITTE MIDAGI pole tehtud, pole vist ühtegi teist nii käest ära foorumit
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Tra, hakka ise moderaatoriks ja pühenda terve oma elu mingile foorumile. Kui igaüks päevas paar klikki jõuab teha, siis kamba peale ikka mingi töö on tehtud.

    Mis puutub kuulutuste arhiividesse tõstmist siis raporteerige need kui müüdud, mitte ärge kirjutage teema lõppu "kustutada". Bljat mis mõni arvab et me loeme vabsee 101% kõik teie teemad läbi w???
    Mis puutub robotaffe siis ausalt ei viitsi kustutada neid igakord kui ühte jälle näen, adminnid on ka piisavalt laisad et regamis süsteemi mitte ümber teha. Asi ei ole teadmistes et "ei oska teha", kõik on õpitav ja vajadusel saab leida kellegi ässa kes asjad jonksu ajab.
     
  7. Mihkel R

    Mihkel R New Member

    44
    0
    0
    Mis te teinud olete, mitte sittagi, foorum ei ole siis paigast tahate väita ? tervelt 5 lehte on müügiteemasi, mis ei ole enam kehtivad, ja te räägite, mis tegematta on ? :lol:
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    sebi õigused ja hakka kustutama.
     
  9. Mihkel R

    Mihkel R New Member

    44
    0
    0
    Tegelt on asi niiiet, moderaatori valimistel said moderaatoriteks inimesed, kes vabsjee pole aktiivsed, ja mõtetuid alla 13a jubinaid on modedeks ka mõtetu panna ju, võiks modedeks olla veitsa asjalikumad tegelased, 2a tagasi oli foorum 3 korda parema väljanägemisega
     
  10. Kefka

    Kefka Member

    327
    0
    16
    Ma ei saa aru miks te mu teemat läbustate ? Oli ju öeldud ainult modedel vastata, prillid võiks mõned osta. Siiski oma küsimusele vastust ei saanud miks ma raporteid pole saanud, et läbi vaadatud ja miks pole arhiivi nt ära tõstetud neid ?
     
  11. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Räägi miks sul see nii tähtis on? Rahune maha. Foorum on selline nagu ta on. Ära ürita nii kohusetundlik foorumitegelane olla.
     
  12. Mihkel R

    Mihkel R New Member

    44
    0
    0
    jjust sellise suhtumisega foorum põhja läheb ! Jõudu aastaks 2010 !
     
  13. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    aus olla siis see kohusetundlikkus on vajaka nendel kes oma vananenud kuulutustest ise lahti ei ütle.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte