Reeglite uuendused ja parandused!

Discussion in 'Klubist...' started by fxz, Mai 31, 2014.

 1. fxz

  fxz New Member

  75
  0
  0
  Vaatasin üle foorumi reeglid ja leidsin, et neid peaks pisut parandama. Esiteks on kirjavigu, siis on stiilivigu ning mõni asi tuleks uuendada/lisada või muuta!

  1/1. Foorumis ei kirjuta roppus..., ei laima teisi kasutajaid, ei levita illegaalseid/pornograafilisi kodulehti. (sõna lõpust i puudu!)
  2/1. Moderaatoril/administaatoril on õigus teha suuline hoiatus. (Mismoodi? helistab?)
  2/2. Juhul kui kasutaja peale suulist hoiatust ei ole reageerinud (muutunud), siis administraatoril on õigus teha kasutajale kirjalik hoiatus. ("Reageerinud? Reageerimine on ka see, kui ta on hoiatust lugenud! Muutub milleks või kelleks? Sõnastusse sobiks- "pole oma käitumist muutnud" . Üldiselt on ikkagi see koht kahtlane, sest kuidas tehakse esialgu suuline hoiatus? Kuidas see registreeritakse või kuidas jääb märk maha?)
  2/4. Moderaatoril/administraatoril on õigus kustutada postitus/teema ette hoiatamata, kui see ei vasta reeglitele/sisaldab liigset spämmi või propageerib illegaalsust. (Algul kui ees koma. / asemel -. Ja see "propageerib illegaalsust" on küll grammatiliselt korrektne, kuid eestlasele keeleliselt pisut laialivalguv, selle alusel on pool foorumit illegaalsust propageeriv ehk kõik piirajate mahavõtmised, suuremate silindrite paigaldamised jms. Seega sõnastaks selle kuidagi paremini, näiteks "seadustega vastuolus olevaid tegevusi". Kuigi tähendus on sama, siis on see vast mõnele rohkem arusaadavam!

  Olen valmis ka edaspidi abistama reeglite ja seadustega!
   

Jaga seda lehte