REKLAAM

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Jan 28, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Eitea, arvatavasti ei narmendanud, noh se tegelt seisab ainult viitsimsie taga, see lippudetegemine :p Eitea kas ise viitsiks :D
     
  2. saariste

    saariste New Member

    52
    0
    0
    Ma oleksin täiesti nõus bännerivahetust tegema.Kui soovi on :oops:
     
  3. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    sa saad 1 korra kell 7 seda näidata seal, ma tean seda et moskva parima telekanali sekund maksab 10k (parimal eetriajal)
     
  4. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    kuskil tv3 või mingil eesti kanali lehel oli kunagi võibolla praegugi, mis on 10sekki hind ja mittu korda päevas ja mittu päeva näitatakse siis seda.
     
  5. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0

    samas võiks ju klubi tasuliseks teha, ntx 20 eeku kuus vne. See ole ju üldse palju, alla pooleteist lidra bena :wink:
     
  6. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Jaa..Raudselt maksakse!
     
  7. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Ma arvan et liikmete nimekiri väheneks siis kindlasti.
    Sest mille eest kõik selle 20 kr annaksid
    Mida nad vastu saavad?
    Mitte midagi mis oleks 20 eeku väärt
     
  8. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Kas sa oled dolbakas vms?

    FOORUM, ÜHTSUS!
     
  9. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Maeisaa aru mis liikmemaksust,reklaami tegemisest kanal kolmes jne...
    KUST ROLLERIKLUBI SELLE RAHA VÕTAB???VAEVALT HAKKAB KEEGI REKLAAMI JAOKS MAKSMA, KUI POLE INIMESI KES ISEGI SELLEPÄRAST MAKSAKS,ET FOORUM KINNI EI LÄHEKS!
     
  10. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Tegelikult kui te oleksite installeerinud Statistika mooduli Bagbungeri 3.02 add-onni, näiteksid adminnid, et seda teemat ei vaadanud isegi mitte 9% liikmetest ;)
     
  11. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Njh....kedagi ei huvita selline teema..Kõige mõttekam panna foorum kotti ja foorumi leht oleks valge kus oleks peal massu pangakonto nr ja nimi ning kiri,et umbes sellises: '' näädsa....rolleriklubil said rahad otsa ja foorum suleti...annetused teretulnud,et foorum uuesti avada'' stiilis :wink:
     
  12. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    100% õige jutt .
     
  13. _EQ_

    _EQ_ New Member

    70
    0
    0
    Kui sa oleksid kursis liikmete nimekirjaga siis sa teaksid, et vähemalt 70% kasutajatest on botid :-x
    Nii et, sellest ei sa järeldada mitu normaalset liiget on vaadanud mingit teemat :wink:
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    BOTE pole enam foorumis 3.0 kustutab botid ära.
     
  15. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Vot vot, sina ei ole asjaga kurssis :). Sest sa ei tunne ka minupoolt mainitud add-onni tööpõhimõtteid, ega ka mitte phpBB3'e süsteemi muudatusi :).
    Kõige kasulikum asi mis sa võiks teha, oleks lukustada ennast 7'ks päevaks enda tupp aj lugeda 12 tundi päevas 2.0 - 3.03 RC4 muudatusi :).

    Võtke CashMaker kasutusele: kui ei maksa, siis on sinujaoks ~25mbit link. Neile kes maksavad on hoopis 100mbit.
    Kui see ei aita enam, siis võtame raskemad meetmed kasutusele, st. pääseb ainult kokkutulekute teemasid lugema jne :).

    Ühesõnaga, mooduseid on palju, kuidas 25.- välja meelitada :).
     
  16. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Ma olen seljuhul 90% kindel, et rk liikmete arv on siis ~25 inimest.
    Minuarust on see liikmemaks loll idee.Miks biker.ee tasuline ei ole?
     
  17. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0

    Mm, kindlasti mitte ;).
    Biker.ee ei ole tasuline, sest nendel on finantsi ning võta teadmiseks, et neid on toimiv TASULINE reklaam ja partnerlus ;).
     
  18. -freak-

    -freak- New Member

    39
    0
    0
    Ma teen oma cs clan pagega reklaami klubile :wink: , siis vaatab , teen mingi algelise banneri kaa ja hakkan teistele sõpradele ja kodukatele bannerit andma :D . võib nii teha , adminid ? :roll:

    Clan Page : http://www.owsgaming.ucoz.com
     
  19. z0rr0

    z0rr0 Member

    87
    0
    6
  20. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    rolleriklubi uued kleepsud võiks tulla ;)
    Muidu ise oleme mõelnud suveks enda t-särgid teha ja kindlasti ka RK'd peal reklaamida ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte