Ringraja sari 2010

Discussion in 'Üritused' started by vunka, Nov 6, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. etzu7

    etzu7 Member

    339
    0
    16
    Miks asi nii keeruliseks vaja ajada ? :p
    50cc ja kuni86cc klass, tee mis tahad sellega, peaasi et oled ühes neist ! ;) minu arvamus.. nii kõigil parem ju ?
     
  2. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    oojaa, kui sii käima lükata ringrada ja rolleritele kross ka v kumbgi neist oleks ikka osalejaid kpüll ma arvan.
     
  3. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mno.. Ise arvan ka et 3 klassi oleks mõistlik. 50cc stock, 50cc tuunitud ja siis ülejäänud kõik üle selle(65cc,70cc,80cc midaiganes veel) Peasi et 50cc baasil ehitatud on. Kui ma osalen, siis pean kellegi käest varugondlid laenama :lol:
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Miks kukkumispunnidele (tuntud ka slideritena) ei mõtle?
    Üks väga lahe roller millel need standardvarustuses on Yamaha Slider. :D
     
  5. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mno, ma üritan enda Gilera teha täielikuks show-rolleriks. Ehk siis kõik peab olema veatu ja superkena 8) Nendega võisteldes pean rahulikult võtma :)
     
  6. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36

    Võistlusklasse saab moodustada ainult siis,kui on olemas võistlejad koos vastava klassi masinaga. Esialgu on eanamasti rollerid kas 50cc stock või tuunitud 70cc.

    Kes kindlasti tahaksid rollerite võidusõiduga edaspidi tegeleda võiksid samuti endast märku anada.
     
  7. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0

    mina ei saa ikkagi aru, palju neid täiesti stock pille on meil tänatel. vähesed. enamustel ikkagi kas multivar või sportsumpa all.
    olekski ju 2 klassi ainult 50 ja 70 open
     
  8. stcb08

    stcb08 New Member

    758
    0
    0
    võik nii olla et 50cc klass olgu peal mis asi aga on 50cc ja sa ma moodi 70cc sa ei sa kuidagi 50cc-ga 70cc vastu :roll:
     
  9. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Just saabus selline info,et motofederatsioon oleks huvitatud supermoto võistluste raames korraladama rolleritele vaheklassi. Kui huvilisi oleks piisavalt,siis lülitataks ka rollerrid järgmise aasta võistluskalendrisse.

    Mis arvate?
     
  10. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Vot see on hea uudis, sellega kaasneb ka täpne kalender hooaja alguses ja inimesed saavad asju planeerida.
    See küll väga hea uudis, ise ei oska öelda kas võtab osa või ei, aga kui roller olemas järgmine aasta siis miks mitte :wink:
     
  11. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Vägaväga huvitav.. See oleks tõesti ülikõva, siis oleks pealtvaatajaid ka normaalselt ikka.. Oleks sõitude vahel ka lõbus.. Laseks seal mõne supermoto mehega tagal :lol:
     
  12. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Ise enesest oleks supermoto rada rolleritele ka suht sobiv,2/3 on asfalt ja 1/3 oleks pinnaserada ja pole nii hulle hüppeid nagu viljandi krossirajal.
     
  13. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Aa, smi rada sõidavad rollerid?
    Ma mõtlesin, et rollerid lasevad rinkat.
    See suht veel põnevam kui supermoto rada sõitma hakatakse :p
     
  14. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mno.. Kui minek kruusale ja hüpetele, siis langen mina kindlasti välja.. Sest no.. enda rollerit hüpete peal jms, küll retsima ei hakkaks.. :roll:
     
  15. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    Mingitele küngastele ja kruusateele masinat lõhkuma ei lähe, võiks olla ikka kuskil kardirajal, kus terve raja vältel on 100% asfalt . Kohti on Raplas ja mujalgi..

    1.50cc klass eraldi , stockid ja ümbertehtud erladi
    2.70cc klass
    3.4t stock
    4.4t ümbertehtud..

    Oleks kõige lihtsam skeem.
     
  16. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Võiks miskit toimuda ja värki ja teaks ega ka siis saab roxi valmis :p
     
  17. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mno supermoto rajad on ju kindlasti tehtud õigetel radadel, lihtsalt mingihetk on väljasõidud kruusale. Ideaalne oleks, kui rolleritele avatakse asfaldirada ;)
     
  18. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Supermotos oleks võimalik osaleda 5 etapil mis toimuvad Eestimaa erinevates kohtades ja tulla isegi rolleriklassis Eesti meistriks.
    Kogu punktiarvestus käiks supermoto reeglite järgi.
    Ise olen arvamusel,et see on ikka väga reaalne pakkumine ja pole siin midagi pirtsutada,et selle jupikese kruusalõigupärast mitte osaleda.
    Nagu on ka varem kõlanud lause,et rada on ju kõigile ühesugune! Hetkel oleks lihtsalt tarvis teada palju oleks üldse neid kes viitsiks sellise ajaga tegeleda. Kes on nagu kindlalt otsustanud ja tahaksid asjaga tegeleda ,siis võib julgesti siin endast märku anda.



    http://www.youtube.com/watch?v=OLxCW5nanno


    Video lõpus ka rollereid näha rajal
     
  19. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Keegi võiks kindlad klassid vms paika panna.
    Siis teab mis pilli järgmiseks hooajaks vaja on :p
    Ja reeglid, palju pille muuta tohib.
    Siis tean, kas Dioga ka võimalik seal osaleda, siis saaks seda natuke järele aidata jne.
     
  20. raitsz

    raitsz New Member

    77
    0
    0
    Palju siin räägivad et peaks tegema nii palju erinevaid klasse, see läheb teil lõpuks nii keeruliseks, et te ise ka ei saa lõpuks aru, aga kui sa läheb vähe vähem tuunitud pilliga kõvasti tuunitud pilli vastu, siis se ei tähenda, et sa kaotad kohe. Kui sa oled ikka oma vähem tehtud pilliga kõva sõidu mees, siis ei pruugi see tein tehtud pilliga vend su vastu saada, seda on võrrivõidu sõitus küll ette tulnud. :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte