Ringraja sari 2010

Discussion in 'Üritused' started by vunka, Nov 6, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    No mis see 50cc baas siis nõnna halba on =(
    Lükkad MHR'i peale ja ongi püss valmis.

    Muidu oleks kohe mõni vend Itaaliast endale 500cc - 600cc mootori ostnud ja püssitama hakanud =)
     
  2. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    50cc mhr kaob mul sinna ära.piaggio mul vedeleb üks aga tollega ei viitsi jännata ja pritsungiga sr poleks ka just eriti konkurentsis teistega:D
     
  3. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Kui ma oma pritsungi viitsiks korda teha, siis ühe sõidu võibla üritaks tollega kah =) Aga jah. Olgugi ta 70cc mul, siiski ilmselt karbussiga masinatele jääks veits alla. See-eest saaks kindlalt teada kas on kehvem =P
     
  4. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    ma usun et oskaja vend kellel kogemusi on, tõmbab ka stockiga teistele koti pähe.
     
  5. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    khmkhm,usu edasi
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Natukene midagi vist liigub...

     
  7. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    oleneb rajast , kui mingi väga tehniline ja sirgeid üldse ple siis jah
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    miks peaks üldse mingid pikad sirged olema, minge siis juba kiirendama - seal ainult sirge ongi. :roll:
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    a miks peaks üldse kurvid olema?mine siis ovaali peale.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    vastus täitsa olemas - ovaalne rada ei pane proovile ratta ja juhi koostööd kaldesse minekul, pideval pidurdamisel-kiirendamisel, oskust kurvijoont valida jpm.
     
  11. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mõtle nüüd sirge kohta sarnane jutuke
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Sirge rada ei pane midagi proovile, kui ei sõideta alla jalakäija kiiruse või tugevalt üle selle kiiruse, milleks suvaline tänavalt üles korjatud roller suuteline on.
     
  13. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    jätke see lasteaia vingumine juba mulle meeldib see ja teine . aga on siis need kindlalt paigas? kust saab litsensi soetada ? palju hakkab osavõtu maks olema ? täpsemaid tehnilisi tingimusi ? varustuse tingimused ?
     
  14. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
  15. milky

    milky Member

    301
    0
    16
    ma tuleks ka oma keewayga kohale aga ma pole ikka aru saanud mida selleks teha tuleb et nendel võistlustel osa võtta? :oops:
     
  16. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    jap , põrguvärk võiks meile puust ja punaseks ette teha :lol: , mina saan praegu aru et veeretan ennast sinna kohale , ei mingit osalustasu ainult lähen sõidan ja kõik , mingeid stardimakse ega täpset korda , no eks võistlusjuhend ilmub ka mingi paar-nädalat enne , aga mina olen kindlasti osaleja kui roller aint osaleda tahab :p
     
  17. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Päris osalustasuta sõita ikka ei saa,sest ürituse korraldamiseks tehakse kulutusi ja seda tuleb meil kõigil kanda. Osalustasu sai esialgu kokku lepitud 200 eek. ja iga osaleja saab peale võistlust meene.
    Tehnilised tingimused peaksid lähitulevikus valmis saama ja siis saavad kõik nendega tutvuda. Nagu ka varem olen öelnud,et esimesel aastal kaks võistlusklassi nii 2T kui 4T masinatele. Mootorid on vabad, ainuke tingimus on,et mootor peab olema ehitatud 50 mootori baasil. Roller peab olema komplektne ja margi järgi eristatav. Üksikuid plast detaile on lubatud eemaldada,kui selle tagajärjel ei teki teravaid servi mis võivad tekitada ohtu. Lubatud on paigaldada raamitugevdusi. Ees peab olema numbrilaud 20x20cm (võistlusnumber võib olla ka särgil).
    Aga ootame tehnilised tingimused ja võistluskalendri ära,siis saab juba konkreetseid plaane teha.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte