Rk´s majandussurutis?

Discussion in 'Klubist...' started by helar1, Jan 30, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Nonii, olen tähelepannud(arvan, et paljud), et paljudes alafoorumites uued nõmedad reeglid! Nt lugejate rollerite alafoorumis ei või panna enam projekti nime ega panna pealkirja uuenduste kuupäevi. Varuosade alafoorumis ei või enam tootele panna juurde "Paku hinda!", okei, sellest proovin natuke aru saadagi, aga miks lugejate foorumis selline kitsendus? Jäi kellegile ette? Paljudele selline asi ei meeldi ning soovin, et tehakse HÄÄLETUS, kas on neid imelikke ja nõmedaid uusi reegleid niivõrd palju vaja? Meil on ju siiski Eestis demokraatia!
    Eks rahval olgu võim, niiet, pakkuge oma lahendused välja!

    Bännige ära ka nüüd, et teie ilusate reeglite peale kaebasin. :lol:
     
  2. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Mulle endale ka ei meeldi ültse need uued reeglid, aga püüan leppida.
    Minu arust polnud ju midagi viga, et pidi uued reeglid tegema.
     
  3. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    Ma pakun et see on lihtsalt pigem korra loomiseks.. kui näiteks hind pole pandud.. siis hakkavad paljud kohe teemasse kirjutama, et palju hind on ja palju hind on..
     
  4. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    ma avaldasin selle kohapealt eile rk@chatis juba oma arvamust ja minuarust võiks need targad arvutinohikud kellel paremat teha pole kui mingeid idiootsusi välja mõelda selleasemel hoopis millegi kasulikuga tegelda..otsigu omale hobi v töö v tehku midagi asjaliku aga mitte ärgu mängigu lolli
    no ja mis to sinu pe*set torkis kui nad kirjutasid? palju nad siis kirjutavad? kirjutavadki paar korda siis pole modedel ju raske seda ära kustutada või öelda
     
  5. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Aga lugejate rollerite alafoorum? Vanasti oli hea, said alafoorumis ringi vaadates teada kes miskit uuendanud jne, palju mugavam ja värki.
     
  6. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    Eks inimesed on alati muutuste vastu olnud..

    ( see lugejate rollerite alateemas.. see oli tõesti hea.. et sai kuupäeva jälgida.. aga siiski mõnedest reeglidest on palju kasu ka..)
     
  7. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Mõndadest vb jah, kuid kas peab siis üleliigselt kohe muutma reegleid? Igav hakkab siis ei pea kohe reegleid juurde lisama. :lol:
     
  8. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Mulle ka isiklikult ei meeldi need reegild , aga no elame üle. :roll:
     
  9. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    ise samuti 100 % vastu
     
  10. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    Jep.. kui foorumi kujundust muudeti, siis oli ka igasugust sõimu siin.. nüüd on kõik maha rahunenud..
     
  11. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    kujundus on visuaalne aga see siin pole ju kõigest visuaalne
     
  12. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Novot, paljudele ei meeldi, aga kui me ei ela üle? Ma arvan, et kui miskit siin foorumis ei meeldi, tuleb sellest teatada ja kui see paljudele ei meeldi, tuleks seda muuta!
     
  13. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Kohe kindlasti nad ei muuda reegleid ära.
     
  14. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    See ärifoorumi reegel on üsna vastuvõetav tegelikult. Kui inimene ei ole ostetavat asja näinud, siis ei ole ta teadlik kauba seisukorrast ja korras olekust.
    Kuid see lugejate rollerite reegel on ka minu arvates väga nõme. Vanasti oli pealkirjast hea vaadata, millal teemat uuendatud on, kuid nüüd ei ole see uue reegli pärast võimalik.
     
  15. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    Minu arust on just see lugejate rollerite uus regel hea. Ennem oli kõik mingi jubekirju, mingi tärne ja asju täis. Palju parem on otsida midagi kui pealkiri on lihtne. Nt see: Feiker-i MBK Nitro Project-Blue | White * Veel pilte lk 15* on minu arust küll liigagi ulme pealkiri oma rolleri teemale.
    Ja leidub veel hullemaidki.
     
  16. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    Mulle kah see Lugejate Rollerid see reegel.
    See äri foorumis on fifty fifty :D selles suhtes ,et rolleritel täitsa hea kui kohe hind olemas aga need varuosad ja need on mul suva :D
     
  17. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    no siis polegi vaja ilmselt otsida kui se nii üle jõu käib...antud projekt on muide veel üpris aktiivne koguaeg ja kui sul tolle otsimisega juba raskusi tekib siis, anna andeks , on see küll juba sinu viga
     
  18. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Aga kui ma tahan vaadata, millal teemat uuendatud on? Näen pelkirjast, et uued pildid on lk 15. Siis võtan 15 lk lahti, mitte ei pea kogu teemat läbi tuhnima, et kõige uuemaid pilte leida.
     
  19. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    sama siin...minuarust tuleks foorumi ühise parema tuleviku nimel teha foorumit kasutajaskonna sõbralikumaks mitte muuta nii nagu ise heaks arvad ise samamoodi vaatasin uuenduste ja piltide lk järgi
     
  20. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Nad oleks võinud meiega kooskõlastada, et sellised plaanid olid.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte