RK@Chat

Discussion in 'Jutud' started by Z0ne, Okt 25, 2012.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui ei plaani enam kasutada, jäta seisma lihtsalt. Kustutades jäävad foorumisse tühjad augud muuljuhul.
     
  2. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kas vanade teemade pilte kannatab kuidagi taastada ka? Hetkel nendes vanades õpetustes need imageshacki pasad ees ja ma ei saa neid pilte kuidagi kätte.
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
  4. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    kes siis talvega kõige asjalikuma masina ehitas ja kes kõige mõttetuma,et patras talv läbi foorumis kui kõva püss tuleb ja tänaseks on mingine poolik romu ainult
     
  5. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Tra sa mölised kogu aeg kõigiga. Mdea mine arene kusakil nurga taga . Idikas oled mu jaoks ja ma arvan teiste ka. Mida sa oma sitase rsiga teinud . Sittagi ei ole . Aind hoorand oled. Nii need "toptuunerid" tulevadki
     
  6. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    eksid lilleke.mu talvel kokku laotud masin lendas laiali enne kevadet.sellel oli yamaha dt125 mootor 2 takti.nüüd on kiigel laagrid,taga jälle kitsam ratas 130 rehviga,suurema mootori ajal oli teine kiige koos laiema rattaga millel 140 rehv,amordid on ka 125 masina küljest koos võimsama piduriga.mootor sai ka mingil määral uue sisu.normaalsem malossi väntvõll veel vaja juurde osta
     
  7. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    sa sportsummutajat ei taha osta loll? see annab palju juurde.
     
  8. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    originaal sumpa paunal lõigatakse väljuv toru maha ja keevitatakse asemele natuke jämedam
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    tegelikult on kuju teistsugune, iga väike asi mõjutab 2t puhul.
     
  10. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    mul pole huvi 2000eur võrri tuunimisele kulutada,et asi liiguks nii nagu vaja,jah saab ka odavamalt,aga mul pole vaja mingit säästu tuuningu värki
     
  11. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Summuti sektsioonid paiknevad erineva nurga nurga all ja iga nurk mõjutab, samamoodi kehtib nn. Headeri diameetri ja pikkuse suhe. Kui teha nii nagu sa ytlesid siis see teeb asja ainult sitemaks kuna tagasipeegelduv laine on nõrgem/aeglasem.
     
  12. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Ma mõtlesin eelkõige seda, et kui sa võtad stock summutaja ja siis näiteks mingi arrowi või giannelli oma, siis kuju on neil mingil määral teistsugune.

    Sa ostsid juba endale uue silindri, mis 2000€ ja jahud? Sa tahad nagunii osta malossi vänta, mis maksab 300€, aga mida sul vaja pole 50cc silindri puhul. Pigem osta 200€ eest mingi sportsummutaja, saad rohkem tõmmet ja tippkiirust.
     
  13. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    karpaga mingit püssi ei saa,direct injection süsteem on parem ja see maksab natuke raha kah
     
  14. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    ah ära aja nii lolli juttu.
     
  15. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    need dellorto mopi karbussid on samsugused käkid nagu vene dnepril ja jupiteril oli
     
  16. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    sa oled sündinud lolliks?
     
  17. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Saage juba aru, see 426f on pudikäpp kes ei saa karpaga masina timmimisega hakkama.
     
  18. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    mootori tuunimine ei seisne ainult mingiste variaatori rullide vahetuses,suurema kolvi paigaldamise ja karpas kruvi keeramisega.te siin ülikõvad tuuningu kunnid,näidake ette oma turbo rollerid.targutada oskab iga loll
     
  19. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
  20. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    pärnus 88cc sx ja 86cc bigbore ja liiguvad paremini kui su 125cc oleks liikunud :lol: ja suuremat kolvi sa ei saa ilma silindrita paigaldada muidu :lol:
     

Jaga seda lehte