RK Ostib Moderaatoreid!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Nov 14, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Moderaator peab oskama oma tööd ja seda tegema aktiivselt!

    Nimi:
    Kogemusi on?
    Miks just sina?

    Kes täidab need kolm lünka umbes nii, et nimi on mannu, kogemusi on küll, miks mina? aga miks mitte! siis arvestage, et teil pole lootustki saada moderaatoriks!

    Olgem põhjalikumad!
     
  2. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    hmm okey siis

    niivõinaa ei saa aga noh proovida võib:

    Nimi Silver

    Kogemusi on päris palju ja hetkel ka abi mode ühes teises foorumis aga jamh kui siia saan siis sealt ütlen lahti...

    Miks mina? Sest siin foorumis on alati üks probleem, liigne ot teemades kus seda vaja pole, ei maini kedagi isiklikult ning pean tõdema, et mul sama probleem küljes, ja pmst ma istun ka rk-s päris tihti :|
     
  3. Tauri

    Tauri New Member

    138
    0
    0
    Nimi: Tauri Villemson
    Kogemusi on? - Jah olen olnud varem foorumi moderaator, ja admin(ise tehtud foorumis).
    Miks just sina? - Käin foorumis väga tihti, et näen mis siis sünnib. Soovin ka aidata teisi, kellel on vaja abi, hoiaks foorumit puhtana ja kutsuks reeglite rikkujaid korrale.
     
  4. flymadman

    flymadman Bännitud Bännitud

    46
    0
    0
    Ranno Pilisner
    Olen pidevalt kui võimalik RK foorumis.
    Olen ennem olnud mode ning tean läbi ja lõhki töökohustusi,.
    Selle pärast et mulle meeldib rolleri teema ja Mode peaks ka see inimene olema kes teab rolleridest midagi ning aitaks neid kes on hädas mingisuguse asjaga.
     
  5. -red-eye-

    -red-eye- New Member

    519
    0
    0
    2. katse siis :)

    Nimi: Mattias Oja
    Kogemusi on? : Olen eelnevalt aidanud Tdr.pri Foorumit ning kahte pisemat veidikene. Käinud Pidevalt kokkutulekutel, Tutvunud rolleriklubiga ja paljud teavad mindgi nägupidi.
    Miks just mina? : On piisavalt vaba aega et aidata. ( Käin foorumis ~10-20 korda päevas) Hoiaksin Foorumi Puhtana (spämmist ja laimamisest). Suudaksin aidata abivajajaid rolleriteemaliste küsimustega.

    Oleksin valmis aitama.!
     
  6. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Nimi: Ragnar Tapver
    Kogemusi on? ei ole kogemusi kahjuks aga kui modeks saaks siis ju õpiks neid kogemusi.
    Miks just sina?Sest aitaksin teisi väga ja täidaks moderaatori kohustusi ja väga tahaksin olla moderaator! Ja ma käin nii tihti siin foorumis kui kohe arvutisse saan aga üks probleem on et kokkutulekutel ma ei käi. Palun!
     
  7. vanQuish

    vanQuish New Member

    91
    0
    0
    Nimi: Kaspar Puusild
    Vanus: 15
    Asukoht: Tallinn/Aegaajalt Tartu
    Kogemused: On täiesti olemas, sai kunagi oldud mode/abiadmin lehel imudel.pri.ee , kuna aga huvid ja seisukohad muutusid, polnud enam aega mudelitega tegelemiseks siis loovutasin oma koha. Kogemused suhteliselt pikaajalised. Olen olnud moderaator ka nii mõningas teises foorumis, kuid need on tänaseks päevast oma tegevuse lõpetanud.
    Muu: RK kokkutulekutele pole veel jõudnud, kuid järgmine hooaeg kavatsen kindlasti osa võtma hakata.
    Kui vaja saaksin aidata ka veebi tegemist, seda just nimelt disaini poole pealt.
    Miks just mina: Mina arvan ma sobin RolleriKlubi.pri.ee moderaatoriks just, kuna oman kogemusi, vaba aega ja ma külastan RK-d tihti.

    Olen valmis inimesi aitama ja hoidma foorumit puhtana!
     
  8. saariste

    saariste New Member

    52
    0
    0
    Nimi:Mihkel Saariste
    Kogemusi on : Olen ise pidanud mitut foorumit ja olen olnud moderaator
    Miks just sina: sest mul pole niikuinii midagi paremat teha
    ja enamus ajast istun siin foorumis
    Võiksin aidata ka saidi arendamisel mida ma natuke oskan
     
  9. --hussar--

    --hussar-- Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    :x eelmine ankeet oli ära kustutatud :x

    Nimi:Kristjan Lilles
    Kogemusi on : Olen olnud paljuges Kodukootud foorumites mode..
    Miks just sina: sest kodus pole huvitavamat teha ja miks mitte aidata rk-d??ja niikuinii olen koguaeg foorumis
     
  10. Paaul

    Paaul New Member

    26
    0
    0
    Nimi: Põdra Paul
    Kogemus:modena kogemused NULL aga on tore õppida
    Miks just sina:Aidata RK perekonda
     
  11. dxz

    dxz New Member

    61
    0
    0
    Moded

    Nimi:Ken Kramer

    Kogemust:Mode olnud oma foorumites ja sõprade foorumites...

    Miks mina :Väga tihedalt leidub siin foorumis tüüpe kes kasutavad roppe sõnu ,ülbitsevad ja räägivad mõtetut juttu,mina aitaks sellest probleemist lahti saada.
     
  12. Heikster

    Heikster Member

    34
    0
    6
    Nimi: Heikki Vokk
    Kogemust: Moderaator olen olen olnud ligi 3 korda,moderaatori abi-seda ei jõua kokku lugeda mitu korda
    Miks mina: Tean enda töökohustusi moderaatorina,olen palju kogenud
     
  13. Kaspi

    Kaspi New Member

    90
    0
    0
    Kaspar Raamat
    Kogemusi on taolises vallas, nimelt olin 2 aastat kooli ÕOV's. Kunagi ka õpingfoorumi admin.
    Milleks mina? Aidata klubi paremini areneda ja korda hoida.
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kaks uut moderaatorit on nüüd siis, Tauri Villemson ja Kaspar Puusild
    Palju õnne ja loodame heale koostööle!

    MEESKOND!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte