RK viimased hingetõmbed! Appi arendajad!

Discussion in 'Klubist...' started by Ivan, Nov 6, 2013.

  1. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Hei!

    Esitan Teile meeskond ning ka foorumis kaasviibijad/külalised appihüüu.
    RK on viimastel aastatel otse õeldes üha rohkem perse läinud - puuduvad huvitavad projed, järgi on siia jäänud vaid ajugeeniustest aborigeenid, muidugi leiab ka nende vahel mõne normaalsema vennikese, kuid hall mass on just selline. Päris tõsiselt, klubi on isegi sitemas seisus, kui ta seda oli enne uusi modesi. Teadagi laastasid botid siis serverit ning mõistliku info leidmine oli pea võimatu. Botipeatamise kampaaniaga mindi aga vähe liiale. Nimelt, ilmselgelt takistab praegune süsteem uute kalade pealevoolu, kes võiksid meile pakkuda jällegi seda "naudingut", mis "vanadel-headel-aegadel olid". Võibolla olen mina seda veidi vale inimene rääkima, kuid fakt on see, et rkd ma olen ikkagi kõvasti kauem jälginud ning sirvinud vaikiva hingena, kui seda minu registreerimiskuupäev ütleb. Uute kasutajate piiramine on pehmeltõeldes idiootsus, kogu süsteemi peaks ilmtingimata ümber tegema, kuigi mina olen IT alal täielik võhik. Märksõna oleks kas siis mingisugune numbri-täherodu, mille inimene peab sisestama taustalt või siis registreerimisküsimus ala "Kas sa oled bot?" Näiteks võib tuua Bikeri foorumi, mille tasemele me ilmselgelt ei jõua, kuid selle võiks siiski eeskujuks võtta.
    Niisiis, süsteem vajab muutmist, rate or hate, ootan tagasisidet! Varsti on tõesti selline tunne, et lihtsalt ei suuda, paras omamoodi uhhuude kamraad siin koos, aeg ära minna.

    PS! Õeldes, et vanad-head-ajad on mõõdas, siis eksite. Antud olukord on võimalik taastada, okei päris kuldaega ei ole võimalik, kuid rollerid on endiselt samamoodi tänavapildis, lihtsalt inimesed ei jõua sellistesse idiootsetesse kohtadesse nagu see rk praegu on või siis lihtsalt loobuvad peale registreerimist, kuna ilmnevad igasugused puudused uuel liikmel. Kusjuures, kas meil pole lihtsalt pealehakkajaid inimesi või inimesed kardavad või milles küsimus, et ei proovita foorumit ning kokkutulekuid taaselustada? Minimägnus nagu üritab Tartukandis asja ajada, aga mujal suht vaikus. Vahepeal oli Lauri Tallinnas ning asjad hakkasid ülespoole liikuma, kuid siis oli jälle vaikus. Pärnus läks vägagi hästi, arvestades kui hoobilt üritus tehti. :p

    Siinjuures tänan tähelepanu eest!

    Päikest,
    Mart

    E: Siinjuures panen inimestele südamele, et vastake palun ülal-pool olevale küsimusele. Siis saab juba teha omad järeldused ning edasi analüüsida, kas midagi tegema hakata või lihtsalt lasta sel minna omateed ja leppida, et foorum on omadega metsa minemas.

    E2: Siinjuures ootan ka foorumi arendajate sõnavõttu, et koos tegeleda probleemiga, kuna meie ei saa suurt midagi teha, peale enda muutmise - kuid sellest ainult kindlasti ei piisa.
     
  2. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Ivan ajab tarka juttu. Nii mõndagi oleks siin muuta. Paljud potensiaalsed rk inimesed on kustutanud oma kasutajad just selle pärast, et siukest sitta vadratakse aint. Iga uustulija sõimatakse läbi kui reegliga eksib või lihtsalt ei meeldi. Sõimatakse just ülbikute ja kõrrikargajate poolt.
     
  3. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    Ivani jutus on iva :-/ Alljärnev tekst vägagi mõistlik tõesti tartukandis Magnus üritab kokkutulekute traditsiooni hoida. aga mujanl nagu Jõgevamaa ja siinkandi ümbruses kõik välja surnud. :|
     
  4. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Anna siis oma hääl kah.
     
  5. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Re: APPI APPI!

    Kui lõpetaks ülbitseminse, isade mängimise ja mingi iba ajamise, siis oleks rk täiesti korralik tagasi. Pigem see viibki rk maine maha ja keegi ei viitsi siin käia. Võiks kommentaardi nagu '' Tahaks su rolleri läbi nikkuda'' enda teada jätta, pole mõtet endast sitta muljet jätta. Olgem sõbralikud ja aidakem üksteist, siis kõik normis :D
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: APPI APPI!

    Kokkutulekutel kiivrid peast, mitte nagu mõned... :roll: Häbenevad ennast, siis küll midagi valesti...
     
  7. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    kui sa huvitavatest projektidest juttu tegid ss tõesti olen ise ka sirvind mõnda proje 2007-2013 võrdluses ja 2008 -10 aegadel paljud projektid vägagi silmapaistvad. Omale muljet avaldanud enim.. Keni booster , Matu rockstar , Kickassi street ja TUUR-i R Siukesed teemad võiks tagasi tulla. Hetkel olen pand tähele Marten12 Aeroxi teema suht normaalne aga mis seda rikub on "iba ajamine"
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    kas see oli vihje mulle? :D muidu mdean et osad eriti ei salli mind aga ma suht nagu ei viitsigi ennast ju parandada kui mõni hakkab muga paukuma sellepärast et ma topin smaile, no misasja? ja no vaadake kasutaja dannukas profale... on see normaalne? (kes saavad aru need saavad)
     
  9. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: APPI APPI!

    Siinjuures panen südametele, et EI vastajad tõmmaku kiirelt siit foorumist na**ui, sest nkn te siis ainult sit*ate seda ja kasu teist ei ole. :-x :-x :-x :| :| :p :p :p 8) 8)
    Siinjuures pean mainima, et mina ei salli sama moodi vanaisat ja päiksekiirt, kuna viimasel ajal tuleb sealt vaid mõttetu iba, andke andeks, kuid nii on minuarust. Siinjuures ka konkreetsetele isikutele mõtteainet, et võiks veidi valivamalt kommenteerida ning käituda. Maailma parandamine algab teadagi iseendast :p Dannukas ajab jura, sest see foorum on praegu lihtsalt üks suur jura, muidu ta täitsa asjalik tüüp, uskuge mind. Ja kes ei taha end muuta, tõmmake *PIIKS*!! :p
     
  10. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Re: APPI APPI!

    nii minu kui magnuse vihje oli ka natukene sulle suunatud jh, aga võiks siis sellest mitte välja teha või üldse enam neid smile sinna niipalju toppida :D
     
  11. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    Siin ehitab nii mõnigi veel peale selle roxstari huinjaa, ja mis veel oli algupäraselt SiimK üles ehitatud. Panin jah EI küsitlusse kuna seda päris raske taastada kuna nõuab sisuliselt kõikide kasutajate ja olijate nõusolekut. Saan aru, et praegu ei ole ka majanduses just parimad ajad kõigil ja ei suudeta lihtsalt piisavalt panustada finantsiliselt projektidesse ning vaevalt siin veel kahekümnendates tulevad vennad tagasi siia midagi korraliku korda saatma. Noored poisid ei viitsi ka siin passida kui nõu asemel saadetakse persse või ajatakse mingit invaliitset juttu. Uusi kasutajaid on vähe ja ilmselt selle süsteemi pärast.
    Vaja on 1-2 ADMINI juurde, kes oleks siin veel oma 3-4 aastat kindlalt ning siis edasi anda uutele=vanadele, kes jätkaks.
     
  12. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    to magnus: ma ei häbene ennast :)
    mudu see smailide värk on pigem nagu loll harjumus :D
     
  13. Bilstein

    Bilstein Member

    55
    0
    6
    Re: APPI APPI!

    Kuigi ma olen suhteliselt uus siin, vajaks see foorum tõesti natuke muutust.
    Uutel kasutajadel on ikka väga tüütu see, et nt isegi mina ei saa saata privaatsõnumeid, vaid pean osavõtma rohkem foorumis veel selleks.
    Mis ma siis tegema pean? Rämpspostitusi panema niikaua, kuni saan privaatsõnumeid saata?
     
  14. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    admineid juurde.. hmm ei tea siin anti modede staatusi pm savilt. mõni vend lukustas siin hiljuti modedest teemasi pohhu*lt ja kustutas. ja neid mingi 7tükki. minumeelest 3-st modest piisaks nts nagu Z0ne keegi ikka midagi väga teada tahab siis kutt vastab ja kui vaja siis isegi selgitab ja aitab. Mida aga praegused moded enim oskavad? Teemasi lukku panna ja koos teistega üheskoos seosetut juttu suust välja ajada..
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: APPI APPI!

    Siinjuures ei tasuks kindlasti uskuda vaid vanadesse või jääda neid ootama. Noortes poistes on potensiaali ja tegutsemistahet küll ja veel, ilmselt rohkemgi kui nendes vanades. Aga eelkõige uue süsteemiga alguse tegemine nõuab veidike foorumi korrigeerimist ülemiselt tasandilt, mida meie ei saa teha. Kuid omaltpoolt saab alustada asja omapoolse käitumisega. Tulgem ometi tiineka east välja ning proovigem veidi täiskasvanulikum olla, PS ärge kaidot eeskujuks võtke :lol:
    Modesi ma ei süüdistaks, üleüldse tänamatu töö, pealegi inimesed teevad seda oma vabast tahtest ja ajast, keegi ei sunni neid. Pilt igaljuhul läks sellegipoolest paremaks ning varem või hiljem mõned kukuvad foorumist välja, selle üle ei maksa nuriseda, varsti on modede arv igati optimaalne, vbl et isegi väikse-võitu. Praegu parasjagu kõigil tööd, muidu hakkab seda liiga palju kuhjuma.
     
  16. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Ma arvan et enamus RKst paraneks kui Monstriboy kasutajale banni panna! (Ärge kohe näkku lööge)
     
  17. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    Minuarust see Monstriboy v kes iganes pole kellegi kallal nokkind. Mäletan kui tegi oma Sf2 teema mingid jorsid hakkavad lampi mölisema ,et vana ei oska midagi jne jne ja nii see kulges minumäletamist mööda aga ofc siin osad siukesed proffesionaalid ,et teisel inimesel pole õigust asja natukenegi tundma õppida vaid kohe peab mölisema hakkama ja mõnitama.
     
  18. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Re: APPI APPI!

    Pigem oleks vaja modesid juurde kes aitavad algajaid. Ma arvan, et siin on päris mitu sellist inimest kes need kohad endale saaks.
     
  19. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Sorri for duubel aga järgmine aasta kui saan hakata lubasi tegema siis aitan kahe käega Tallinna üritustele kaasa :p
    Aga muidu see et pead aktiivne olema enne kui sõnumeid saata saad on küll jabur, sõbral jäigi niimodi paar juppi ostmata sellepärast :-x
     
  20. -kristo

    -kristo New Member

    42
    0
    0
    Re: APPI APPI!

    Pigem oleks vaja välja vahetada mode Pille666 temaga ainult mingid jamad. :roll:
     

Jaga seda lehte