RK viimased hingetõmbed! Appi arendajad!

Discussion in 'Klubist...' started by Ivan, Nov 6, 2013.

  1. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    RKga on täiestei korras, kuid valitsus keeras kogu rolleriga liiklemise peapeale. Nüüd ei ole enam mopeed nn abimootoriga jalgratas vaid mootorratta alamliik.
    Nüüd ei saa enam rollerilube teha 500 krooni eest, vaid pead minema autokooli, mis võtab juba suure aja/raha ära. Uued tulijad lihtsalt ei viitsi teha ning paljudel puudub ka majanduslik ressurss.
    Pealegi on Tallinna siseselt ühistrantsport ju tasuta.
    Ja isegi kui ma järgmine aasta saan 18, siis ma ei tohi ikka veel rolleriga sõita.

    Vot nii on asjalood. Vanad lähevad ja noored jäävad ning nad ei oska korda hoida.
     
  2. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    +1 ja teised uued moded võiks ikka veidi erapooletumad olla
     
  3. WilliamW

    WilliamW Member

    153
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Jamh :oops: Aga ta ise ajab ka vahel ikka nii lolli iba suust välja et ma ei tea noh! (wat?)
     
  4. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    Päris õige. see oleks savi olnd ,et oke võtan rolleri arvele ja oma v vanemate nimele okei ladna. Aga LOAD==??? see nu*sis selle elu ära jap. :|
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: APPI APPI!

    Minuarust on see seisukoht mõnesmõttes jabur. Tõepoolest, uus liiklusseadus kindlasti kärpis liiklejaid rolleritel, kuid tänavapildist ei ole need kusagile kadunud. Neid on enam-vähem sama palju siiani, lihtsalt ei käida kokkutulekutel/üritustel, kuna need on tihtipeale liialt sisutud ning foorumiga on täpselt sama teema. Üldiselt, see kes tahab rolleriga sõita, sellel pidi ka enne mingil-määral finantsi olema. Firmakate protsent on üsnagi sama siiani, pigem hiinakaid on vähemaks jäänud. Läheb veidi jahumiseks ära. Ühesõnaga, minu seisukoht on see, et kindlasti mitte EI OLE PRAEGUNE OLUKORD TINGITUD VAID UUEST LIIKLUSSEADUSEST. Kes tahab leiab võimaluse sõita, ääretult palju on noori poisikesi kes sõidavad võrridega, kuid ei tea rkst midagi või siis põlgavad seda ääretult.

    Olgem ausad, lubadel ja regamisel on ka omad plussid. Vargused, huligaansused ning õnnetuste arv on kindlasti vähenenud. Lisaks ei ole iga teine tainapea pea otsas laiali liikluses, kes on ohuks endale ja teistele.
     
  6. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    kasutaja kaido-,vanaisa . võiksid siit nahhui tõmmata .nad on nii ülbed. Siis ei ülbaks mitte keegi. muidu on rk norm koht aga ülbarid võiksid nihhi tõmmata.
     
  7. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: APPI APPI!

    :roll: :|
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    ei tõmba ma kuhugi, kui sa lõpetad selle jutu kui "rikas" jne sa oled siis tõmban ma ka veits koomale
     
  9. kivi666

    kivi666 Member

    558
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Sellepärast mölised siin et Monstriboy ütles et ta rikkam kui sina ? Enamus rk kasutajaid nagu väiksed tited kes iga pisi vea peale mida keegi teeb mölisema ja mõnitama hakkavad kuid ilmselgelt kellel raha rohkem sellel kõvem pill ja kõvemad jupid, kellel ei ole võimalust firmakat osta sellel pole ja ma nagu ei näe mõtet ka milleks möliseda nendega kellel hiinakas või mis iganes muu sõiduriist, ega nad siis teistest halvemad pole kui need kes oma firmakatega nö "Rk bossid" kui võib nii öelda. Võiks nagu fking Rolleriklubi mainet hoida sellisena nagu ta oli mõned aastad tagasi ja omavahel normaalselt läbi saada ja õpetada / aidata teisi kui midagi on. Olen ennemgi tähele pannud kui keegi küsib abi ja kohe hakatakse vastu paukuma ja normaalset juttu ei osata rääkida. Muidugi võiks modesi ka vahetada või siis mõnelt moderaatori staatus eemaldada nagu vahepeal näha oli siis lampi pannakse teemasid lukku ja muudetakse teema juttu või mida iganes.
     
  10. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    ta pole väitnud kordagi et ta rikkam kui mina muideks... kuid jah eriti närvi ajab see mida ma paar korda näinud olen kui minichatis küsitakse abi ja siis sellepeale kästakse googlet kastuada, no milleks see foorum siis üldse on?
     
  11. diego5

    diego5 Member

    95
    3
    8
    Re: APPI APPI!

    Tere, ka mina olen suht uus külastaja ja hakkasin rolleri omanikuks 'käisin ka pärnus lõpetamisel ,mis mulle väga meeldis. Kuigi Olin seal kõige vanem ei häirinud mind see ültse,hea oli vaadata erinevaid rollereid ja inimesi ning ring sõita.Praegu lihvin rollerit paremaks uueks hooaja avamiseks'panin ka oma hääle.:)
     
  12. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: APPI APPI!

    Tegelased siin foorumis võiksid võtta tuure maha. Kui keegi abi palub või küsib kuidas midagi teha siis ei pea kohe sõimama hakkama, et tra noob oled, et ei oska. Kõik meist on siiski alustanud kunagi nullist ning ise ennast üles töödanud. Isegi olin veel aasta tagasi korralik võhik. Suvega sai korralikult töid tehtud ka võõraste masinatega ning nüüdseks pole tööd, mida poleks teinud. Abistamise poole pealt kiidaksin kindlasti minimagnust, Z0net, TUURi. Kindlasti on veel inimesi kes aitamisega silma jäänud kuid nii mõnigi neist on ka ülbelt vastanud. Ei ole vaja tulla rk-sse oma sitta tuju välja elama.
     
  13. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: APPI APPI!

    +1, mind ka Z0ne ja mini räigelt aidanud, xaicy vms ka
     
  14. WiKKiD

    WiKKiD New Member

    6
    0
    0
    Re: APPI APPI!

    Päästame üheskoos Rk maine sõimerühma tasemele langemisest!
     
  15. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Ei jutt jumala õige poisil! Peab ikka uusi tulijaid hoidma tõesti, mis sest, et vahest kipub mõni asi valesti minema või midagi... Ma julgen küll tunnistada, et ma olin ka kunagi selline kes põhimõtteliselt midagi ei jaganud asjast, aga minu ajal julgustati mind ikka pigem tagant kui saadeti kuu peale. Ega see ole vastik tunne küll kui keegi su mõne valesti lausutud lause peale putsi saadab mitte ei aita! Siis foorumis näeb sellist asja praktiliselt igast teemas! Hoidkem kokku ja korraldage ikka kokkutulekuid ka!
     
  16. Kaspu222

    Kaspu222 New Member

    34
    0
    0
    Kutsugem inimesi rohkem üles tegema projekte jne.. Kokkutulekutel on ka viimasel ajal vähe inimesi võrreldes kunagise ajaga :S
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    sitad ajad, kellegil pole eriti raha enam et rolleri alla taguda
     
  18. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kordan uuesti oma mõtet. Kindlasti ei ole rollerid tänavapildist kadunud, on vaid kadunud inimesed, kes käivad rks. Kuna rk on sisuliselt ka ainuke infokanal, mida mõõda kokkutulekute info liigub, ei saa see ka muude inimesteni jõuda. Pealegi tundub pooltele niisama tiirutamine lauslollus, seda võib üksi ka teha. Märksõnadeks võiks siiski olla vanad näod, jutu puhumine, muljetamine, teiste masinate nägemine, koostegevused jms.
     
  19. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Hallo.
    Lõpuks märkasin kaa sellist toredat teemat.

    Igasugune masina omamine ning selle töös hoidmine pole sugugi odav lõbu.
    Samal ajal sellest liikurist veel maksimumi välja pigistamine...
    Tagant järgi vaadates, tundub, et ega ilma pideva raha teenimiseta ei oleks mitte mingil juhul rolleri omamine isegi pähe tulnud.

    Lähiajal lisandusid ka lubade saamise keerukus ja hind, rolleri arvele-võtt ja kindlustamine.
    Varuosade hinnad samas näivad kukkuvat. Mis eelnevat fakti natuke leevendab.

    Nii palju, kui ma meie tänaseid rolleriste näinud olen tundub, et raha pole lõppude lõpuks nii väga suureks mureks. :|
    (Kui on raha mureks, siis leiab võimaluse säästmiseks ja teenimiseks. Või odava alternatiivi.)
    Selgelt jääb asi tahtmise, viitsimise, julgemise taha.

    Ise olin küll suhteliselt liiga vana rolleritega alustades. 17a vana... :p
    Varajasemad kokkupuuted mootorite ja sellega kaasnevaga puudusid!
    Kuid siiski sai juba esimese rolleri (omasin vast 2 - 3 kuud) kallal väheke töödatud. NT: Spidotrossi, surve-vedru, kere-detailide vahetus.
    Järgmine aasta sain juba totaalse pritse kaose omanikuks. Ei raisanud nädalatki, hakkasin tõsisemaid teadmisi koguma.
    Internet omas kõike vajaliku ja pea-aegu miski ei jäänud mõistmatuks.
    Kõik oli (on) ette näidatud!!!

    Ehk siis tõesti, hetke-seisuga on ikkagi lõppenud ÜRITAMINE, mitte raha.

    Seda postitust kirjutasin kokku umbes pool tundi, kustutades ja uuesti kirjutades. Teema on liiga lai, et üldse kokku võtta.

    Jätkake üritamist! VÕI ALUSTAGE ÜRITAMIST!
    See pole ainult RK päästmiseks, vaid ka iga individuaali enda huvides.
     
  20. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    (y) 8)
     

Jaga seda lehte