RK viimased hingetõmbed! Appi arendajad!

Discussion in 'Klubist...' started by Ivan, Nov 6, 2013.

  1. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ma ei vaidle vastu. Kuid suuresti jääb see praegu ka ebamugavuste taha, tänu mille uusi kasutajaid ei tule kindlasti nii palju juurde, kui parema süsteemiga tuleks. Rohkem ei saagi arendajad midagi teha ning kõik ülejäänud on juba meite teha, kuid selle puuduse peaks vast klaarima! Ehk siis, kasutajasõbralikum registreerimine, mis siiski tõkestaks bottide tegutsemist.
     
  2. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    No siiani pole näinud seda probleemi ,et teemades botid lekitavad mingit huinja teksti. Tundub ,et selle probleemiga on titi-miti. :p
     
  3. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    vahepeal siiski ainult kogu tekst ainult bottidelt oligi. sellepärast see süsteem muutuse sai, aeg oleks asi tagasi muuta, kuid küsimuse vms asjaga bote piirata.
     
  4. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Noh, tõesti, võibolla on kasutusel natukene... ebastandartne lahendus...
    Ise pole proovinud uut kasutajat teha. Küll aga leian, et postituste "lubamine" normaalne, see, aga et PrivaatSõnumid alguses keelatud on pole tõesti eriti reaalne.
    Ei usu samas, et see kõik kedagi takistab foorumiga liitumast ja siin suhtlust.

    No järgmise nurga alt lähenedes ei olegi RK midagi nii pekkis.
    Või pigem, et alati on väga sürreaalne koht olnud, pole muret, seni, kuni keegi adminnidest elab ja natukenegi tegutseb, server üleval püsib ja ka kõik andmed selle kõvakettail.
    Langus ei saa olla lõpmatu.
     
  5. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Kui juba sõna võtma hakati...

    Mine ükskõik mis teemasse ja ikka mingid hirmsad projevennad toodavad, sõna otseses mõttes, paska. Ei taha kellelegi sitasti õelda, kuid enim silma on jäänud vanaisa, Marko. ja SunShine (ärge arvake, et te ainsad olete, neid on veel). Kui teil reaalselt midagi tarka ja asjakohast õelda pole, kas te tõesti ei suuda seda postitust siis tegemata jätta? Milleks väljendada igat esimest emotsiooni kellegi teemat läbustades?
    Varem käisid lugejate rollerite all, vaatad huvitavates teemades uued postitused. Teemat avades nägid reaalseid uuendusi, kuid praegusel ajal koguaeg mingid tüübid oma lambinalju tegemas või siis korraldavad mingit neti battlet, a'la kes kellele paremini ära paneb. See on ilmselgelt ka üks põhjustest miks see koht põhja läheb.

    Räägite pidevalt, et tasuks võtta õppust teistest foorumitest. Kui vaatate mujal ringi, näiteks Streetrace.org, EBK, Eesti VW klubi või mõnes muus samalaadses foorumis, siis seal võid näha postitusi mis on asja ette läinud, pole koguaeg mingeid omavahelisi suhtlemisi, võidu sõimamist jms... Alustuseks võiks igaüks mõelda enne postituse tegemist, kas sel on mõtet? Võibolla oleks targem PS saata või postitus tegemata jätta.

    Abi saamise kohapealt võib õelda seda, et kui üks tarkpea läheb aitama ja ebaõnnestub, siis tuleb teine, omaarust targem vend sinna ja sõimab tal kohe pea täis, selle asemel, et teda lihtsalt parandada. Me kõik õpime oma vigadest. Samuti, kui sa pole oma teadmistes eriti kindel, siis ei pea sa kohe ju mingit "naised saunas rääkisid" õpetusi jagama hakkama. Võiks ära unustada ka need minim2gnuse vanad feilid ja vead ning tema sõimamise ära jätta, kui ta kuskil sõna võtab. Nagu aru olen saanud, siis tüübil on igal juhul rohkem teadmisi, kui pooltel teistel siin foorumis. Samas on jäänud mulje, et siin foorumis puudub selline asi nagu kokkuhoidvus tunne.

    Moderaatorite ja Administraatorite kohapealt sobiks Administraatori kandidaadiks enim TUUR ning kasvõi mingisugune suvaline IT vend, kes vajadusel võiks sisse logida ja tegelda tehnilise poolega siin. See uus moderaatorite valik läks ka suht perse, ainus asjalik valik tundus Maun0 näol. Võibolla tõesti oli kedagi veel, kes praegu ei meenunud.

    Projektide kohapealt olge ka julgemad. Ärge kartke katsedada uusi lahendusi nii värvi kui ka gondlite disaini näol. Terve RK on neid mustavärvi stock välimusega rollereid täis, on ju tuhandeid muid ilusaid toone. Milleks teha see projekt omal nii süngetes toonides? Olge julgemad ja laske fantaasial mõllata. Kui arvate, et ei oska ja ei saa hakkama ning seetõttu jätate parem proovimata, siis teadke, et sellise suhtumisega te ei hakkagi kunagi midagi oskama. Googlest leiate kõigeks vajalikud õpetused, natuke loogilist mõtlemist ka rakendada ja võitegi alustada.

    Te ei pea nüüd kuidagi ennast puudutatuna tundma ja kägisema hakkama. Lihtsalt avaldasin arvamust. Peace!
     
  6. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    jah tean et pean ennast kokku võtma ja kavatsen seda teha ka, ja seda kokkuhoidmist siin jah kahjuks pole
     
  7. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Olen täiesti sinuga nõus et seda kokkuhoidmist nagu väga pole. Ja arvan et moderaator Z0ne on ka igati mõistlik. Sellesuhtes et ei hakka kohe midagi ütlema, et oled loll kui ei oska või nii. Niipalju kui minul on temaga kokkupuuteid olnud siis olen aru saanud et tegu on mõistliku inimesega ja üleval korrusel on tal kõik korras erinevalt mõnest teisest siin foorumi - ei hakka kedagi täpselt nimetama. Et jah inimesed kui vähegi mõistust on siis mõelge enne postituse tegemist mida te sellega öelda tahate ja sõdimised lahendage kasvõi facebooki või PS-i kaudu.
     
  8. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Olgu hr Nestea. Lõpetan teiste teemades oma arvamuse avaldamise ja oma roxi proje teemas Uuenduste tegemise.! olen nüüd sedasi viisakas Rk liige.
     
  9. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Järgmisel suvel võiks proovida korraldada midagi ühist, kuhu oleks kaasatud terve rk pere. Teha mingi ühine tripp, kus kõik läbivad koos mõned kilomeetrid ning õhtul mingi laagri moodi asi, telkimine, grill ja kel vanus lubab mõni õlle ja värki :) Siis tahaks näha kas keegi ka üksteist mõnitab kui nad koos lõkketaga juttu puhuvad... Võibolla on see just see mida meil oleks hetkel vaja, mida oleks klubil vaja! Et tekitada ühisemat tunnet!
     
  10. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    siis peaks kokku ka leppima et kaklema ei lähe muidu lööks üsna paljud üksteist maha vist :D
     
  11. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Hiiumaa trip korraldatud ju üks aasta :p Kõik nii pussyd, elu sees ei saa normi rahvast kokku
     
  12. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    kui oleks kokkulepe et keegi kellegiga ei mölise ja kaklema keegi ei lähe siis mina oleks tulija koos ühe tüübiga kellel rk's kasutajat pole
     
  13. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Sulle lennatakse sõidupealt sisse ma arvan juba :lol: Ei tglt näost näkku ei julge keegi midagi öelda, see juba tõestatud asi. Võid rahumeeli tiksuda kus tahad.
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Nii on! Aga sulle vanaisa ma paneks juba sõidupealt vastu hambaid, lõkkeplatsile sa ei jõuaks. :|
    Muidu ma ei usu, et rk ajaloos mõni kokkutulek peksuga oleks lõppenud, noh, mul ükskord peaaegu oleks :p
     
  15. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    nojah istu siis üksi oma lõkkeplatsil...
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Siinkohal kommenteeriks niipalju, et kedagi pole mõtet nn ''pussy'ks'' nimetada, sest toome näiteks hetkel sinu. Sa elad minuteada Hiiumaal, sul pole ju mingi probleem vedada ennast kohale sellisele üritusele või seda ise sealkandis korraldada. Samuti ümberkaudsetest kohatadest nagu Saaremaa ja mandril mõni maakond / linn, mis asub Hiiumaale pisut lähemal, poleks probleem sellise üritusega kaasa lüüa. Küll aga võtame siin mõne teise linna nüüd (Hetkel toon näiteid enda kodule lähemal asuvatest). Näiteks Tartu või Võru, Tartust on ikka päris mitu-mitu kilomeetrit Hiiumaale + arvesse võttes, et enamik RK rahvast on alaealised, siis võib ka eeldada, et enamiku vanemad ei luba sellist üritust, et lahkutakse mitmeks päevaks kodust vms. Seega võiks samuti teha niiöelda tripi Tartusse. Olen üpriski kindel, et samuti liigub siia väga vähe rahvast kaugemalt, kui 100-120km (See lihtsalt näide).

    Jutu point on see, et arvan et paljude vanemad ei lubaks lihtsalt ette võtta sellist trippi, eriti veel nii kaugele ja ROLLERIGA, mis pole just kõige kindlam sõiduvahend. Seega Ivan, pole mõtet rääkida, et kõik ''pussy'd'' jms, ole hea ja vea end ükskord näiteks Tartu kokkutulekule kohale ning tõesta, et sa pole samasugune ''pussy'' nagu kõik teised sinu arvates, kes kohale ei ole tulnud antud üritusele.

    Peace!
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tallinn 2013 lõpetamine.

    Elu on juba näidanud, netis on enamus kõvad vennad, näost näkku ei juhtu midagi.



    Keegi võiks aga mulle selgitada, kui Sa ei teagi teist inimest, ta teeb vea, hüppad Sa talle kõrri, sõimad debiilikuks ja mida veel.. Mida see Sulle annab? Kõik teevad vigu, eksimine on inimlik. Tahad et järgmine kord, kui teed Sina vea, hüpatakse Sulle kõrri?
    Kui tahate et Teid austataks, austage teisi.

    Ela ja laske elada!
     
  18. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kes, kellega, mismoodi? Palju verd oli? :lol:

    Muidu Magnus, ma tahangi lihtsalt sinna jõuda, et sellist asja ei ole võimalik korraldada. Pm mingil määral on paljudel vanemad takistajateks, aga kui ikka väga tahta, siis mitte. Ma juba sellepärast ei viitsiks väga kusagile mandrile üritusele tulla, kuna üldjuhul on need viimasel ajal kõik parajad läbikukkumised. Peace, aga vanaisa, ära ole nii vedel!
     
  19. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mis mõttes vedel? :D ma lslt ei viitsi siin paukuma hakata, lihtsam käega lüüa ja oma toimetusi edasi teha :D
     
  20. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    Näe, kõik löövad lõpuks käega, nii ei saagi olema soovitud suuri üritusi, mida kõik ootavad.
     

Jaga seda lehte