RK viimased hingetõmbed! Appi arendajad!

Discussion in 'Klubist...' started by Ivan, Nov 6, 2013.

  1. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    ei tglt, tõsiseslt võiks mingi kokkutuleku teha kuskil eesti keskel
     
  2. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Paides :D
     
  3. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    See Paide teema on siin iga aasta talvel läbi käind ja keegi ei võta sellest vedu, vähemalt viimasel 3-4 aasta jooksul küll mitte.
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Geograafiliselt on jah kõik ilus-tore, tegelikuses mitte! :p
    Üleüldse, midagi sarnast on võimatu korraldada, kui siis lähimaakondade ümbruses.
     
  5. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Iseenesest Hiiumaalt Haapsalusse ja Saaremaale ronimine oleks minu piir. Kaugemale rolleriga ei roni. Kui 125cc siis veel, kuid praegu rolleriga kohe kindlasti mitte.
     
  6. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Eesti keskel päris hea idee :D "kuigi ei tea palju neid oleks kelle tsinsud pikal teelõigul ära koolevad :roll: "
     
  7. Matrix

    Matrix Member

    228
    0
    16
    Võiksin teha tasuta mingi sellise foorumi süsteemi: http://slrp.zxq.net/(Saaksin selle päevaga tehtud) See terve leht on minu tehtud kunagi SA:MP serveri jaoks. Kuid teemasid ühest foorumist teise ma üle kanda ei oskaks..
     
  8. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    uus foorum kui selline ei aita midagi, pigem läheb asi hullemaks. See oleks vaid mõeldav, kui oleks sama andmebaas
     
  9. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Mõtteid on palju ning kohati ka huvitavad.
    Ühesõnaga tehke mind modeks 8)
     
  10. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Miks sa neid mõtteid teistele ei jaga? See millega sina nõus oled ei pruugi teised nõus olla.
     
  11. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    1 mõte on see,et vahetaks mõned rohkem kõneainet pakkunud (negatiivset loomulikult) moderaatorid välja.
    Keegi võiks ivantšiku ka modeks teha,sest siis ning ainult siis oleks kellest eeskuju võtta. Nõustud/ei nõustu? :)
     
  12. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    foorum on täpselt selline milliseks te ise asja muutnud olete oma munni mängimisetega ja nüüd ulute et viimased hingetõmbed.moded kustutavad oma sõprade kaitseks osade inimeste postitusi ja oma sõpradel lasevad ilusti ülbitseda ka
    kuna kala hakkab mädanema peast.tuleb adminid ja moded üle vaadata kes kõlbab ja kes on alla käinud
     
  13. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    See ilmselge jap. +1 selle teksti peale.
     
  14. -kristo

    -kristo New Member

    42
    0
    0
    +2
     
  15. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Ütleksin niipalju, et "Mida külvad, seda lõikad!"
    Olen siin foorumis olnud lühiajaliselt ja näinud selle mittefunktsioneerimist ning botivastast süsteemi hetkel veel ikka töös olemas, hoolimata rünnakute lõppemisest! Üks absurdsusi on juba see, mida olen ka arutanud eelnevalt, et iga postituse peab üle vaatama mode.. Oma liitumistaotluse pidin esitama 4 korda, et see läbi vaadataks!? Ise olen olnud mitmete foorumite moderaator ja administraator ning tasapisi toimima kõik saanud. Kui siin väidetakse, et foorum hääbub, kuna pole projektide läbiviijaid, siis mina ütlen, et hääbub esiteks liikmeks saamise taotluste läbivaatamisest, postituste üle kontrollimisest.. ja muidugi, mis salata, palju on oma töö teinud ka seadus, mis nõuab nüüd juhilube ning ilmselgelt paljudel seda pole ning jäävadki rollud nurka seisma..
    Mitte, et ma siin niisama targutan ja kaagutan vaid minu esialgsed pakkumised on need eelmainitud piirangud kõigepealt maha saada, logimissüsteemi turvamiseks kasutusele võtta kontrollküsimuse süsteem ning ükski asi ei liigu iseenesest vaja on ka reklaami!
    Esialgu ikkagi samm-sammu haaval.. pole mõtet võtta korraga kõike ette, kuid unustada ei tohi nö. suure pildi vaatamist ja nägemist ;)

    Minupoolt igatahes jõudu!
    Kui vaja abi olen nõu ja jõuga olemas!
     
  16. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Kui ma mingi hetk veel arvasin, et on võimalik päästa, siis nüüd saan aru, et lootusetu! Olen mitmeid postitusi teinud ja kohale miski ei jõua! Küll vaadatakse neid ikka pikalt läbi!? Ausõna.. mina kaon siit, kui see asi nii edasi kestab! Teen uue ja toimiva ehk? :-x
     
  17. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Aeg oleks eemaldada moded, kes ei saa hakkama oma tööga, mõned juurde võtta ning võtta oma meeskonda inimene, kes viitsib foorumit arendada, st et tal oleks ka muud õigused siin, mis modedel puuduvad.
    E: Lisaks võiks lõpuni viia ka selle ürituste korraldajate määramine vms
     
  18. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Jutt jummala õige! Tuleb saada meeskonda teil keegi täisõigustega admin veel juurde ja moded välja vahetada, need, kes ootavad 3 päeva, et postitusi kinnitada.. eem.. einooh.. mis seal ikka :)
     
  19. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Samas ei tohi unustada, et mode on täiesti tavaline inimene, kellel on oma eraelu... Kõik toimub siiski vabast tahtest. Aga kui modede arv on optimaalne, siis ei pea end vast ka keegi lolliks rabelema.
     
  20. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Pretendeerin 8) ning ootan massu sõnavõttu.
     

Jaga seda lehte