Rolleri, arvele võtmisest natukene\registreerimine.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Apr 16, 2010.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    GM6969, pole põhjust 1500-se harleyga võrrelda, intruder 1400 teeb vajadusel r1 ära küll...
     
  2. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    selle selline pmist tüng. arvele aega ja võtta kuni 2012... kuid sul peab olema kindlustus.
    ning kindlustuse jaoks vaja võtta arvele ja ülevaatus (seda ülevaatuse värki maimäleat kas oli vaja ma arvan ikka) ;). sellist juttu rääkis üks tuttav politsei mulle,kui ma ükspäev klubis olin.
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    pollarisitt ise ei tee mingeid seadusi ja sul on õigus talle vastu haukuda.
     
  4. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    tema ei teinudgi:D:D. talle öeldi seda lihtsalt.
    ausaltöeldes jumalapohhui sellest arvele võtmisest. lihtsalt et oleks masin korras ja sa saad nkn sealt läbi. pange kasvõi ülevaatuseks stock summ alla ja gaasirutska(gaasitrossi) timmite nii ära,et üle 50 ei lähe.
     
  5. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.


    Kas sa oled mõelnud tuunimisele kui hobile?
    Paljud siin ehitavad ka hobi korras, et kulutada raha.. Ja samas ongi hea.. et ei joo ja ei suitseta maha seda..
    See kuidas nad raha paigutavad ja siis selle masinaga sõidavad on selle inimese oma asi.. Kui juletakse riskida, siis peavad ka vastutama..
    Pole mõtet oma ideoloogiat hakata pähe määrima, see ei too mingeid tulemusi..
     
  6. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    minuarust peaks ikka saama. ntx kui suvel lube pole.vaja sul volitus teha,kui keegi teine puldis.
     
  7. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Nõnda on informeeritud, et arvele on aega 1 aasta alates seaduse jõustumisest võtta, kuid seaduse jõustumisega peab vastavalt seadusele ka registeeritud olema sõitmiseks.
    Alates 01.07.2011 peab mopeed olema arvele võetud kui sellega soovitakse liikluses osaleda. Kõik mopeedid mis ostetakse peale seaduse jõustumist võetakse kohe arvele. Mopeedid mis on ostetud enne seaduse jõustumist saab arvele võtta 1 aasta jooksul.
     
  8. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    aga ma ei mõista seda ikka, kas ülevaatus tuleb ss`? igal pool keegi räägib erinevat juttu
     
  9. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Kohustuslikku ülevaatust ei tule. Mopeedi omanik või vastutav kasutaja peab ise jälgima, et sõiduk oleks vastavalt seadusele korras.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    siiski on soovitatav regama minna korras rattaga, sest enne paberite pihku andmist visatakse tõenäoliselt ikka pilk peale.
     
  11. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  12. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Kas 14aastaselt saab rolleri lube teha praegu olen 12 . 9KUUD 1NADAL PÄRAST SAAN 13
     
  13. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Siin eespool on link seadusele, loe, uuri.
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    14 aastaselt tehaksegi lube, enne kui sa 14 pole lube tegema minna ei saa.
     
  15. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    ja ega see pole ainult et saad 14 ja load pmst olemas... sa pead ikka hästi liiklust tundma ja oskama rolleriga sõita et eksamid ära teha
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Seda küll, aga küsimus käis hetkel ainult vanuse kohta. Muidu on sul täiesti õigus küll.
     
  17. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    ma ütlen seda sellepärast et ma tean mitut inimest kes arvavad et load saab siis kui vanus kukub, ise ei mõista sõita ja ei tunne anna teed märkigi ära
     
  18. martvl

    martvl New Member

    15
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Nii kuna roller on mul nii öelda pühapäeva sõiduks ja täiesti stock,ning B cat load käes,siis siit ka küsimus,et mis värk selle arvele võtmisega siis on,kohustuslik sellest aastast ja peab olema kindlustus ja ülevaatus ?


    keegi targem võiks ps ära seletada ja selle postituse siit kustutada !
     
  19. Maix5

    Maix5 New Member

    128
    0
    0
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    Selle aasta juunist vist peab arvele võtma, üv ka vist. :D
    Aga kui selle aasta masin on, siis pidi vist juba võtma, pole kursis ise ka väga )
     
  20. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    Re: Rolleri, arvele võtmisest natukene.

    ülevaatust ei tule rolleritel, aind arvele võtt ja kindlustus
     

Jaga seda lehte