Rolleriklubi koduleht ja foorum

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Juuli 8, 2007.

  1. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Aga vot meid ei nühi sinu maitse :-x . Ega see sinu foorum ei ole nahhui. Arvestagem ikka teistega ka ja ma arvan et kui enamus rahvale see kujundus ei meeldi siis tuleks ikkagi midagi ette õtta.
     
  2. Ergi

    Ergi New Member

    128
    0
    0
    TÄPPI!! Normaalne inimene teeb ikka nii , et rahval oleks siin parem mitte endal ja dannnu sa ei ole mingi hüpersuper vennike pigem mingi tühikargaja.
    Ma lootsin , et tuleb mingi hull kena kodukas , sittagi kuradi freewebsi pask.
    Jõudu sulle.
     
  3. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    TÄPPI :p
     
  4. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    OMFG, ei ole täppi.

    Te nõuate rolleriklubilt, et me teeks ise foorumi skinni? Oo, ma teeks hea meelega, aga Her. Massu ei austa mind niipaljugi, et ma saaks mõned turva sätted paikka panna, millega ta ise oli nõus, aga vot, mind ei tohi adminni ega FTP alla lasta.

    Olge normaalsed, rolleriklubi kasutab phpBB teami või mõne muu ägeda tegelase poolt tehtud avalikku kujundust. Kuna hetkel on foorum alles RC3 staadiumis, siis on minu jaoks üldse suur ime, et ta on nii stabiilne, rääkimata, et skinn on kannatatav :D.

    Need kes rohkem teavad veebindusest, disainist ning arendustest saavad aru: ülejäänud tõsi saadavad mu "#¤&!"¤!. Aga vot, mis teha.

    Esimesed 4 ametliku skinni on nüüd siis väljas, kuid kuna need vajavad hetkel RC3'e sobivuse jaoks modifitseerimist ning massu ei lase mind FTP'sse ega adminni, siis ma ei hakka kedagi anuma, vormis: Palun las ma aitan teid. Ma tõesti tahan RK rahvale vastu tulla, palun, palun, palun.
     
  5. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Väga segane jutt , mitte kannigi ei saa aru.
    Aga et see mingi phpbb uus versioon ja sellele ei olnud skinne? Ja nüüd paar tükki tulid ja massu ei lase sul neid peale panna?
    Sain mingile poindilegi pihta? :D
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Nagu ka eelpool mainitud on see foorum väga UUS ja valmistatud phpbb teami poolt, kes alles suhtkoht katsetab seda foorumit, kas üldse toimib jne...Keegi pole pannud rõhku välimusele (küll see ka tuleb kui kõik toimib). Saage aru, et see foorum on nii uus, et keegi pole veel kujundusi tegema hakanud...
    Ja kellele ei meeldi freeware foorum, aitäh anna mulle raha ma lasen teha kellegil foorumi mingi 8000-9000kr.'ga.
    + dannnu ma oskan ise ka kujundusi ülesse laadida, sa võid alati oma tehtud kujundused saata, selleks ei pea ma veel sul mingeid õigusi jagama.
     
  7. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    Miks kasutame siis mingit katsetusjärgus versiooni? Parem tsipake vanem ja ilusam :wink: .
     
  8. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Miks???
    Sest uuem versioon on kõvasti mugavam meeskonnale (näeb kes mille kustutas või lukku pani), ei teki enam bote (ehk arvuteid) kes teeks mõttetuid poste + kõik töötab siiani enamvähem häirimatult.
     
  9. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Vahepeal täna oli mingi hull disain, väga vigane kah.
    Ei saanud teemadele vastata, seda nuppu kuskilt ei leidnud.

    Sellega mõistsin et praegusel disainil väga viga pole
    Ainult lingid võiksid avaneda uuel lehel ja foorumi värvilahendus veidi teistsugune olla
    Kõik muu suht pörfi :D
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    kle praegused kõik kujundused (ametlikud) on vigased, hommiku poole üritasin jah midagi teha, aga neid ei kannata panna...
    Selle lingi asja peaks saama ära lahendada.
     
  11. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Avastasin et foorum on ühe tunni võrra ajast maas :lol:
     
  12. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    Kasutaja kontrollpaneel -> foorumi seaded -> ajatsoon/ suveaeg
     
  13. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    thnx :D
     
  14. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0

    Massu, professionaalne foorum maksab sul mitte 8 000-9 000 vaid 10 000 -15 000 :D.
    Lisaks, ei oleks sellel nii korraliku tuge.

    Samas, ma ei hakka tegema skinni, ilma võimalusteta kopeerida ära muutujad jne. Ise ma ei oma instaleeritud pbpBB3'e - laske siis maha. Ma ei saa ilma selleta mitte kui midagi teha. Ning massu, kui ma teeks skinni, siis kindlasti CRONTAB kasutusega, ning ei ole 100% kindel, et sa suudaks seda õigesti seadistada.

    Ahoi: phpbb.com'il kasutatavat skinni võib tirida ja kasutada. Mitmeid erivärve jne. Ei ole ühtegi viga, testitud W3 poolt ;)
     
  15. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Eile proovisin ka neid kujundusi! Kes nägi sai aru kus mis vigane oli!
     
  16. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0
    Ja jällegi, olen veendunud, et asi on kinni selles, mis ja kuidas.
    Skinnidele tuleb kanda peale ka uued muutujad, kui saiti on konfigureeritud erinevalt RC3 väljalaske defaultile :).

    W3 ei valeta ;)
     
  17. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Kui kirjutada oma msn kuskile siis tuleb ise kiri juurde mailto:.......
    Ja see mailto muutub koos msni'ga siniseks :wink:
    Leidsin väikse silma häiriva asja
     
  18. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    Nuh ise mõikan suht palju php-st ja ja cs3 okskan kah kasutada ja minu arust ei pea sa sama ftp parooli ega sama adminiks anna lihtsalt massule skinn ja ütle kuidas setingud olema peavad ja všo!
    Nagu sa kuskil eelnevas teates ütlesid et tahad RK liikmetele head!

    Ja sinu streigi juttu annab vägal ihtsalt ära kustutata ja ni, et enam tagasi ei tule!!!
    Ega sa ainuke pole kes weebikuntsi oskab !!!
    Ni, et võta viksemalt!!!
     
  19. dannnu

    dannnu Bännitud Bännitud

    60
    0
    0

    Kui sa teaks vähegi, mis CRONTAB on, siis sa ei oleks nii kindel. Tekst kuvatakse PHP scriptiga GET[] abil andmebaasist, ning sisestatakse SSL ühenduse kaudu rolleriklubisse minu nime alt, vihjeks vigane post.php ;).
    Konfigureerimine oleks kõvasti lihtsam, kui seda teha vapšee läbi SSH, kuid tõsi, seda ei võimaldata :/.

    Skinn ei ole vaid tühipaljas kood ja imaged. Asi on testimises, ümber seadistamistes ning ka index.php muutujates.

    Ma tean, et veebikunsti oskavad paljud, kuid ma ei tea miks, aga mulle tundub, et suudan seda teha paremini kui keegi teine rolleriklubi kasutaja. Eilsest olen palgal 2'l projektil, ning ka suur portaal (ei saa võrreldagi RK'ga) oma FTP ning ka SQL Andmebaasi koopia, rääkimata adminni õigustest.

    Ning 1 asi veel. Kui tuleb keegi uus kasutaja, ning ütleb mulle, et sa oled nii ülbe: võta vaiksemalt siis ma ei võta vaiksemalt, vaid panen ta vait :).

    CS3 oskus on muidugi tore. Ka mina oskan pilte sellega resizeda, kontrasti lisada vms. Võin öelda, et sa suudad ära kasutada võibolla 7% PS CS3 võimalustest, rääkimata sellest, et kõik see koodi kirjutada on vaja enamat kui PHP oskust. HTML on tegelikult siinkohal abiline, kuid sellega ei saavuta sa pooltki vajaliku resultaati phpBB3 puhul. phpBB2 TPL süsteem on kandunud ka siia, phpBB3'e, kuid nagu oli juba näha Olympus väljalaske ajal, et süsteemi on väga paljus muudetud :).

    Ühesõnaga,
    jõudu :).
     
  20. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0

    massu, võta nüüd lubadusest kinni. loe eelmist postitust.
     

Jaga seda lehte