Rolleriklubi oma brauseripõhine mäng!

Discussion in 'Klubist...' started by mar10, Sept 27, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Hei.

    Olen püsivalt õppinud PHP-d ja MySQL-i ning teinud harjutamiseks 2 brauseripõhist mängu ja veel mõned teised väikesed projektid.

    Mõnda aega tagasi tuli pähe mõte, et kuna rolleriklubi foorumis käib pidevalt palju rahvast, oleks rolleritel põhinev mäng üpriski aktiivne ja populaarne. Olen mõelnud juba alustada ning esimesel päeval tahaksin valmis jõuda lehel lihtsa kujunduse (mida hiljem muudame), sisse- ja väljalogimise ning registreerumise.

    Mängu looks oleks siis järgnev: Alustad mängu näiteks rolleriga Freedo 1, mida saad raha eest tuunida võimsamaks, kiiremaks ja ilusamaks. Saab osta näiteks silindreid, väntvõlle, variaatoreid, sidureid, iludetaile jne. Remontimiseks/tuunimiseks pead käima koolis, et kolvi mitte tagurpidi peale jms. panna. Rolleri saad turul maha müüa ja selle raha eest uue rolleri osta ning jällegi seda tuunima hakata. Saab ka võistelda teiste rolleritega jne. Need on vaid osad ideedest.

    Esialgu oleks mõtekas teha mäng lihtne ja mitte suur ning avalikustada. Hiljem kui on palju kasutajaid, hakata uuendama jne.

    Mis arvate sellest ideest?
     
  2. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Mõte on tõesti hea ja kui teostus sama hea on siis mina olen kahekäega poolt :)
     
  3. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Tegelt on nii, et enamustel progejatel on projekti lõpetamisel raskusi, kuna motivatsioon kaob. Selleks tahangi teha nii, et alguses on lihtne ning kui on näha et kasutajaid lisandub, uuendada mängu.
     
  4. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    normall, tee ära. 8)
     
  5. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Eks vaatab. Täna alustan sellega.
    Plaanid tänaseks:
    1) Sisuhaldussüsteem
    2) Rollerite turg
    3) Pank

    Samuti otsin testijaid ja moderatoreid.
     
  6. nelvana

    nelvana New Member

    70
    0
    0
    Poolt! , täitsa hea mõte!
     
  7. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    selline asi küll normaalne.!!!
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Väga poolt, selline asi meeldiks endale ikka väga 8)

    Kui nüüd lisada näiteks boonuseid raha eest, oleks vast ikka motivatsiooni küll :D
     
  9. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    tee ära, aga mingi kiirendused ja värgid raha teenimiseks?, et midagi sarnast nfs-ile?
     
  10. MartinVä

    MartinVä New Member

    140
    0
    0
    See oleks ikka väga vinge ja AINULAADNE...Ma ei ole mitte ÜHTEGI rolleri mängu näinud ega mänginud. :roll: Pöidlad püsti! 8)
     
  11. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0

    pöhimõtteliselt hakkan kohe tegema. Ei ole nagu mingi maffia vms. mäng. On mäng rolleritest. Aga andke ideid vms.
     
  12. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    POOOLT ! :D
     
  13. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    POOLT küll, aga kuida seda teed. Kas naq päris rollerite pildi või rolleri pilti üldse ei näe?
     
  14. panic

    panic Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    338
    0
    16
    Poolt! kahe käega
     
  15. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    väga hea idee minuarust!Tee kindlasti ära.
     
  16. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Seda annab veel mõelda/korraldada.
     
  17. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Nii saab teha, et on näiteks igast rollerist küljelt pilt ja siis on PS-is kergem värvi vahetada või asju juurde lisada.
     
  18. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ise oleks samuti poolt, ntks mingi kiiruse / kiirenduse peale mingi teema jne ;)
     
  19. vurripoiss

    vurripoiss New Member

    95
    0
    0
    Väga poolt, see asi oleks ainulaadne ja huvitav. :p
    E:See võiks ka reaalne olla mitte et freedo läheb 100km/h välja jne. ja selline asi võiks ka olla et kui sol on ntx rox, ja ostad omale Ap stealth-i siis need jupid mis jäid sul üle roxist(garagesse vms) saad kasutada ap-i peal :p
     
  20. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Põhimõtteliselt nagu need pixel mängud? Cargame ja muud sellised? Kui jah, siis olen nõus!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte