Rolleriklubi oma brauseripõhine mäng!

Discussion in 'Klubist...' started by mar10, Sept 27, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Minu mõtted oleks praegu umbes sellised -
    Alguses alustad rahaga, umbes 500 eurot. Samuti pead enne ka "load" ära tegema, mingit 3 kerget küsimust(mis tulega tohib ristmikku ületada, mida tuleb teha rida vahetades jne)
    Saad osta omale hiinaka.

    Siis saad käia mehhaanika koolis(maksab raha, kuid õpid kiiremini) või laenutada mehhaanika raamatuid raamatukogust(tasuta, kuid aeglasem)
    Saad juppe osta ning masinat hooldada, alguses võib ka nö "töökojas" lasta peale panna asju väikse raha eest. Kui algajana ise üritada midagi teha kaotab asi vastupidavust ning on oht midagi ära lõhkuda.

    Siis on näiteks võimalik tööle minna kullerina, või siis mustad tööd näiteks sõpradele alkoholi viimine(ainult mõte, ärge kõrri kohe hüpake). Mustade töödega on oht politseile vahele jääda ning trahvi saada, kuid sõbrad maksavad hästi.
    Väikese sõiduoskusega on oht et libedaga kaotab roller juhitavuse, käib külili ning saab väikseid kahjustusi.

    Võiks olla ka nö "stunt" koht, kus saab igast trikke teha, kuid alguses on suur oht kukkuda kui mõnda rasket trikki proovida, siin peaksid lugema ka rolleri kiirendus ning pidurid.
     
  2. panic

    panic Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    338
    0
    16
    Päris hea +1
     
  3. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    suht poolt, aga tglt on seda suht raske teha.. kas päris rollerite piltidega? siis peaks keegi koguaeg ps-is nolifema ja värvi muutma ja välimisi juppe juurde lisama, ehk peaks olema veel siuke koht naq töökoda(seda juba kirjutasid) kus teised panevad sinu eest juppid külge.. ps-is või kuidagi...
    või siis mingit pilti pole, et liht nimi ja all juppide list ja kõik need statsid jne..
    Võimalusi palju, kuida teed? :roll:
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Pole tegelikult eriti raske, alguses hoiad erinevate rollerite arvu madalal, ning näiteks ainult tehase värvilahenduses pildid valge taustaga vms.
    Töökoda võiks siiski olla eraldi nö "moneysink" ehk siis rahaauk. Sina maksad remondimeestele raha et nad ära teeksid, raha kaob ära.
     
  5. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    z0nel on väga head ideed, osad neist lähevad ka teostamisele.

    Nii kaugele olen jõudnud, et pank on valmis:)

    Pilt ka:D

    [​IMG]
     
  6. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Jätka kindlasti tegemist !
    Edu !
     
  7. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    kuna umbes konto sinna teha saab 8)
     
  8. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    mingisugusele täiesti poolikule mängule pole ju mõtet kontot teha, oodake kuni valmis saab, ma usun, et saaks juba praegu kuidagi teha:p
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Saaks, lihtsalt tuleb registreerimisleht üles leida :D
    Edit: Sa käid 8c? :D Su klassileht on seal üleval.
     
  10. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
  11. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0

    haha, edu proovimisel. hetkel annan z0nele ligipääsu mängu. Vasta PS kui on soov.
     
  12. vurripoiss

    vurripoiss New Member

    95
    0
    0
    khm, ma olin ka see kes pidi testima mängu. :roll:

    Anna mulle ka ligipääs .
     
  13. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    varsti saavad testijad jah siseneda, aga seal pole mitte midagi valmis veel:S kuna z0net tean enamvähem päriselus ss andsin talle vaatamiseks, aga ega sinagi ilma ei jää!
     
  14. Front

    Front New Member

    42
    0
    0
    Ütleme nii siis, et sellest pole nagu palju kasu, kui kirjutate siia teemasse: ,,Poolt!". Kuna hetkel nagu üks arendaja, siis mäng ei arenegi väga kiiresti. Mängule oleks vaja hetkel mõnda programmeerijat juurde ja palju ideede arendajaid. Testijaid pole nii palju vaja. Arendajad märkavad ise ka vigu. Küsimus kujunduse kohta. Kas kujundust teed mingi programmiga? Koodeerid? Võin aitada teha kujundust. Võin joonistada pilte ja muud graafikat. Ideid võin ka arendama hakata. Kas mängu administreerimisel on mingi paneel ka, kust saab kõike muuta, või ainult failid, mida muudad FTP kaudu?

    Mina näen rollerite tuunimise osas kahte moodust.
    1. võimalus... On 1 algeline pilt(stock roller). On firmad, kus saab tuunida rollerit(töölised joonistavad ise ümber pildi). Ja garaaž(Rolleri omanik joonistab rolleri ise ümber). See on mõnes mõttes raske, sest joonistajaid pole vist väga palju siin.

    2. võimalus.. On scriptid, mis lisavad stock rolleri pildile mingi osa peale, aga siis vaja eelnevalt kõik erinevad pildid joonistada, hiljem pole vaja joonistada nii palju.

    Kui on tarvis abi, võin aidata kõigega, nõu ja jõuga! :)
     
  15. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Mängu sisuhaldussüsteemina kasutan Drupali, ise ei hakka selle tegemisega ja turvalisusega vaeva nägema. Kas sa kujundad css/html?
     
  16. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    kunagi käisin, nüüd 10e :D aa ja kus mu mingisugune klassi leht üleval on? :D
     
  17. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    ta leidis mingil imekombel minu vana klassilehe yles:D
     
  18. Front

    Front New Member

    42
    0
    0
    Mõtled, et teeksin sulle terve kujunduse? Kirjutan kokku kõik? Või teen sul midagi ümber? Joonistan?
     
  19. MyTsinsu

    MyTsinsu New Member

    265
    0
    0
    aga mängu tuleb nii et garaazis võimalik aint üks roller?
     
  20. Front

    Front New Member

    42
    0
    0
    Mõtled, et teeksin sulle terve kujunduse? Kirjutan kokku kõik? Või teen sul midagi ümber? Joonistan?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte