Rolleriklubi oma brauseripõhine mäng!

Discussion in 'Klubist...' started by mar10, Sept 27, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    selleks et drupalile kujundust teha tuleb osata css, htmli, kuna see jookseb ainult css i peal.
     
  2. Front

    Front New Member

    42
    0
    0
    Ma ise kujundust teha ei oska hästi, seega pole minu peale põtet lootma jääda. Võin teha pilte ja muid selliseid töid. Koodist saan aru küll, aga kirjutamist veel nii palju ei oska. Kas kirjutad kõik scriptid ise, või kopeerid?
     
  3. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    kõik ise
     
  4. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    kuidas mäng edeneb :eek:
     
  5. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    eriti pole midagi teinud, kuna olin veidi haige aga täna jätkan. Andke ideid
     
  6. vännu

    vännu New Member

    155
    0
    0
    rk kasutajaga võiks sisselogimine olla vms ? :D
     
  7. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Selleks tuleks mängu kasutajate andmebaas ühendada foorumi andmebaasiga, aga see ka suur töö jms. Pigem võiks teha midagi nii, et oleks soovitatav rk foorumi kasutajanimi sinna sisestada.
     
  8. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    räägi, mis üldse praegu valmis tehtud on ? :)
     
  9. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Sisuhaldussüsteem (sisselogimine, registreerumine, sisu lisamine), kasutajate andmete leht ja pank ning hetkel on poolik rolleri turg vms.
     
  10. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
  11. MyTsinsu

    MyTsinsu New Member

    265
    0
    0
    vähe rollereid:( kui tahad siis võin ka juurde öelda neid marke ja värke
     
  12. GustavE

    GustavE New Member

    988
    0
    0
    Home-Made Trike 109cc tippkiirus 150
    Võrr chopper 0cc tippkiirus 10
     
  13. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Ega praegu mäng valmis pole ju. Ma lisan andmebaasi pidevalt infot juurde (nt . väntvõll jne.) ja kui mul oleks mingi 100 rollerit seal, siis peaksin ühe muudatuse tegemiseks igal rolleril väntvõlli muutma juu:D kui mäng avalikuks läheb, siis on aega muuta küll:D

    edit: hetkel server streigib, aga tänaseks oleks plaanis valmis jõuda, et on võimalik osta uusi/kasutatud rollereid ning maha müüa oma roller.
     
  14. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Aga andke veel ideid. Mõelge sellele mida on vaja, et saaks lihtsalt mängida. Minu plaan on teha väga lihtne ning väheste funktsioonidega mäng valmis ning kui on näha, et kasutajad mängivad seda jms. siis tasapisi arendan seda. Tulevasel nädalal on mul palju aega mängu arendada ning arvatavasti saavad mingi 5 testijat sisse juba reedel-laupäeval-pühapäeval.
     
  15. MyTsinsu

    MyTsinsu New Member

    265
    0
    0
    need pole rollerid:D
    aa ja mängus hakkab bensu värk ka ikka olema sees et bensiin saab sõites otsa ja nt bensiini hind 1.2€/l
     
  16. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Mul korra pea nii valutas ja krt läksin nii närvi, et ei teadnud kuidas rollerite ostmist teha:D:D
     
  17. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Vääga kõva ettevõtmine (Y). Aga kuidas raha siis teenida saab peale võidusõitmise?
    Mingid tööd võiks ka olla, millega masinate tuunimiseks jne raha teenida.
    Võin ka testimisel aidata kui tahad :)
     
  18. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Üks rahateenimise võimalus on jah võidusõitmine ning ma arvan, et saad ka kusagil mujal töötada.

    Hetkel see server paneb räigelt näkku. LAGLAGLAG.
     
  19. ATMracing

    ATMracing Active Member

    1,126
    0
    36
    olen kah poolt, lisa link ka siia kui mäng juba enamvähem valmis ja reagada saab, hetkel see link ei töödanud mis enne oli välja toodud
     
  20. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Aadress on www.de-city.net ning kui z0ne viitsib jne. ss võib ta siia pilte ka lisada, kuna tal on ka seal kasutaja.

    Praegu jah leht ei taha hästi töötada, paneb näkku:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte