Rollerile HHO install

Discussion in 'Tuuning' started by Fourer, Aug 20, 2008.

  1. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Et kui ma installiks rollerile peale HHO gaasiseade(toodab veest gaasi mis plahvatab ja saab kasutada alternatiivse kütusena),laseks seda ühe otsaga kollektorisse ja teise otsaga õhufiltrisse,siis peale selle ,et säästab benssu annab juure hobujõudu?

    Ise sai ühe seadeldisega proovitud,panin aind vooliku otsa otse õhufiltri snorklisse,aga see ei tundu vväga hea idee,kuna ei tõmba nii vaakumisse.Aga jh,tahaks teada kas selline asi annab hobujõude siis juurde?
     
  2. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    veest eraldatav gaas on vesinik.ja mootor töötab küll vesiniku pealt, kuid et piisavat kogust vesinikku saada on sul on vaja tonni vett ja tohutult elektrienergiat, mida sul kuskilt võtta pole, seega olen 99,9999999 % kindel et sellest midagi välja ei tule. vb tõesti kunagi tulevikus, sest selline auto on juba leiutatud.
     
  3. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Ega ma ei soovigi 100% ilma benata sõitu.Ntks ehitan 6 cellise süsteemi istme alla,Toidab mingi 50% ära ja siis sellega säästab 50% bensiini.Ja see puhastab mootorit ja on loodussäästlikum!Aga ma tahangi teada kas see annaks mulle hobujõude juurde?
     
  4. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    kas energia jäävuse seadusega oled arvestanud?kust saad sa selle koguse energiat et vesiniku hüdrolüüsi läbi viia?
     
  5. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    duubel, aga vesinik teatud segus õhuga on väga plahvatusohtlik. kas sa tahaksid sellise pommi otsas istuda?
    [​IMG]

    ole hea ja teosta seda kuskil asulavälises kohas :D

    [​IMG]



    :eek:
     
  6. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Aga jh,naq ma ei räägi siin kakoi nitrost...Vesi koosneb 2 H ja ühes O....Kui see gaas saada sealt kätte siis on see üks puhtamaid ja paremaid põlevaid gaase maailmas!

    Aga jh,ma olen nii mõnegi valmis ehitanud!Aga produkt pole veel nii hea ,et paneks rollule peale!Pole veel rollu mootorit kah nii hästi tundnud!Lubasin kooli lõpus klassivendadele ,et uue aasta alguseks veeren kohale masinaga millel see peal.

    Las ma seletan for fun ära siis:

    Ntks kergem versioon:Võtaks 2 roostevaba terasest metalli riba,paned nad üksteise vast,eraldad mingi kummi või asjaga ära ,et nad üksteist ei puutuks!Ühe ühendad + vooluga teise - vooluga(voolu saad akult)!Paned seadeldise purki vette,lisad soodat(see annab sulle parema effeti-toodangu,mida rohkem paned seda rohkem toodab aga seda suuremad Amprid..)Juhtmed vead läbi kaane ja ühe vooliku läbi kaane,isoleerid õhukindlaks!Kui ühendad juhtmed aku külge hakkab voolikust kohe gaasi tulema(paned vooliku vette ja näed,paned vette natuke seepi siis gaas koguneb mullidesse ja siis paned põlema mulli ja boom nad plahvatavad.Vooliku paned kaitseseadeldisse(ehk purki teise veega,juhul kui peaks midagi mootoris juhtuma ja lõõb tule tagasi siis tuli ei lähe pea seadeldisse vaid ohuseadeldisse ja lõõb sealt kaane pealt!Ohuseadeldisest viid vooliku kas õhufiltrisse või siis kollektorisse(või siis mõlemasse,sest kiirendades või ühtlasel tempol on vaakumierinevused)!Ja bam - gaas lähebki sulle mootorisse!Säästad bena ja säästad loodust!Kui on rohkem huvi vaata youtuubis ringi lihtsalt mingi HHO otsingusse ja....Lihtsalt selline asi vajab rohkem kuulutamist...


    Loodan ,et tekib mingi arusaam nüüd....Sorry kui mingid kirjavead w/e ei ole just päevane aeg :lol:
     
  7. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Ausalt õeldes on olemas juba - vaja aind sutsata kollektorisse.
    Aga kui viimati kasutasin läks asi väga sitaseks seest - Ei kasuta just kõige paremat metalli ja stuffi.Oleks raha liiguks kohe kuskile ehituspoodi ja õiged ühendused värgid särgid!Ise soovin ikka küündida vähemalt 50% bena säästule!

    Aga vähemlat üks optimist =)!
     
  8. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    need mõned mullikesed annavad mõne protsendi rolleri küttevajadusest.
    küsin uuesti, kust võtad sa energia et saada vesinikku. tegemist on ju suletud ringiga. energia akult-aku saab genekalt, genekas mootoris põlevalt kütuselt mis muundub mehaaniliseks energiaks plahvatuste käigus.
    vesinik annab sulle põledes tagasi vähem energiat kui kulus selle valmistamiseks. ning arvesta ka sisepõlemismootori kasutegurit mis ulatub heal juhul 30% juurde.
    ning vesinikmootorid tahavad minu teada keraamilist silindrit, ümberehitatud sisselaset jms. (kuigi antud hetkel ei ole see nii väikse koguse vesiniku puhul oluline)
     
  9. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Kas ma olen kuskil midagi maininud vesinikust?

    Kui seadeldis võtab ntks 2 amprit ja toodab mingi pool liitrit minutis,siis sa ära karda ,et mu aku ei toida ära!Ahh pohh hiljem võib kunagi õige õpetuse teha piltidega ja puha....goosh
     
  10. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Päris huvitav aga kui veele elektrit anda siis tekib ainult vedel hapnik ja vesinik gaas. Ja vesiniku põlemisel tekib uuesti vesi. (Peaks olema nii :) )

    Sul need balloonid ja värgid olemas muidu? Väärt proovimist igaljuhul.
     
  11. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    kust tekib see järjepidev energia, et tekitada veest gaasi ja seda mootoris muudkui põletada. aku saab oma voolu ju genekalt mis omakorda saab voolu mootorist. kogu protsessis tekivad suured kaod. seleta mulle ära kuidas tekib vahepeal energiat juurde et see gaasi moodustumine kogu aeg toimuda saaks.(gaasi moodustumiseks kulub x ühikut energiat, gaasi põledes saad sa tagasi 0,...x ühikut energiat, läbi geneka ning aku on sellest järel 0,0...x energiat?!) kui suudad ära seletada, või töötava eksemplari mulle tuua siis olen nõus ka endale sellise asja peale panema:D
    siiamaani poile ühtegi korralikku argumenti sult kuulnud
     
  12. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Kui sa sõidad siis aku laeb onju,ja kui see vool mida hho võtab ,ei ole väga suur,siis ta saab koguaeg käia!


    Negativistidele http://www.youtube.com/watch?v=3TwFMOIyYnw

    Ehk seal on see Diole peale pandud....Naguteslgsohigs oges ojgiesjgiesgsojirgs ojigsf...lugege esimest postitust.....uut sumpat on halati hea vastu võtta!
     
  13. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Mina isiklikult usun, et selle kogu värgi saaks tööle korralikult. Olen isegi sellist asja plaaninud.
    Kuid jah, et vett elektrolüüsida, on energia kadu võrdlemisi suur. Mina saan aru, et ta plaanib nii, et sõidab ringi, samal ajal see süsteem elektrolüüsib vett ja lahutab vee molekuli (H20)2 (H2)2'eks ja O2'eks, kui vesinikku ja hapnikku on kogunenud piisavalt, siis suunab ta need karpasse ja saab nende arvelt mõnda aega sõita. Kui need otsa saavad, siis hakkab süsteem taas elektrolüüsima vett, et saada uus kogus vesinikku ja hapnikku. (Poiss sõidab samal ajal bensiini peal)

    Ehk siis süsteem peaks olema selline:
    [​IMG]
    ja lisaks bensiin.
     
  14. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Amm raskemaks ei taha asja teha?See ju nii lihtne....ma ei jagand essugi mis su joonisel oli...

    [​IMG]

    Punane,must juhe lähevad akusse(vahepeal on kaitse) voolik läheb karpasse(või kollektor,õhufilter)!....

    Asi võiks olla raskem aga näe imet,ei ole...
     
  15. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Aga kuidas on töötemperatuuriga? Ma olen kuulnud, et töötemp pidavat madalam olema, kui bensuga, kuid jõudu pidavat rohkem olema.
    Ja samas, sumps kipub väga kergelt rooste minema minu teada.
     
  16. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    räägi mis materjalist plekid oleks kõige ideaalsemad?
     
  17. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Mitte plekk vaid steinless steel 316 L või midagi sinna kanti(igastahes roostevaba teras peaks olema,siis ei hakka roostetama)


    Siis kui HHO seadeldis töötab,kasutab ta voolu ,et soojendada vett ja samad plaatide jaoks,kui kasutad 6 cellilist süsteemi siis kasutab ta enamus voolu hho gaasi tegemiseks.Aga jh see on kõik eksperimenteerimise asi.

    Siis kui sa kasutad HHO siis see pikendab su mootori eluiga ja tõõtamist!Sumpat roostetama? Ei tea,kui enamus gaas plahvatab ja mingid jäägid tulevad sumpasse siis lendavad välja või midagi!Aga jh olen näinud ,et autodel tuleb sumpsist nati vett aga see pidavatki hea olema =)!
     
  18. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Mis see 6 celliline süsteem on?
     
  19. Fourer

    Fourer New Member

    39
    0
    0
    Selle asemel ,et sul on 1 hho generaator,on sul 6 :D
     
  20. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    Kui asja valmis saad siis pane kindlasti joonised või midagi sellist üles ! :p
    Palju selline atribuutika raha nõuab siis ?
    Ootan huviga tulemusi !
     

Jaga seda lehte