Rummu kärjäär.

Discussion in 'Matkad' started by getosmurf, Mai 26, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Terv.

    Nii mina,shout-out kui ka Z0ne plaanisime teha kerge tripi rummu kärjääri.
    Alustaks tallinnast(muiugi võite ka kohapeal või teepealt ühineda),vahepeatuse(jahutus/tankimine) võiks teha keilas,statoilis.
    Kogu distants kerkib 80 kilomeetrini.Mopikarjaga pole midagi sõita ning motivaator kui selline on ju vägev? 8)
    Ära võiks teostada kas tuleval nädalavahetusel(31mai) või ülejärgmisel(07 juuni) vastavalt ilmale :p
    Kindlasti võiks rahvahulka kasvatada kas siis kaasa võetavate sõprade või tuttavate näol.
    Kas sina tuleksid? Mida võiks muuta või lisada?
    Teepeale keegi ei jää.Olen nõus kasvõi ise mingi lahenduse välja leiutama kui kellegil peaks kotti jooksma jms :roll:
    Riiukukkesid vaja pole.Rolleriklubi peaks olema n-ö klubi kus kõik aitavad üksteist,jagavad mõtteid,ideid jne.Prooviks Ivan-i üleskutsele vastata ning elustada&parandada RK mainet :p
     
  2. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Plaan meil hea :D vaatab mis ilma laupäeval lubab :)
     
  3. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    Lükake edasi, 7mndal drift ja 31ks ei saa rahvast kokku
     
  4. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    14-15 kõlaks paremini? :p
     
  5. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Olen vast tulija, kuna ise ammu juba tahan sinna sattuma :p Proovin sõpru ka kaasa võtma. 8)
     
  6. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Kõik rahva haarame vägisi kaasa!
     
  7. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Ära ära vägista teisi...
     
  8. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Vägistada küll polnud plaanis.
     
  9. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Saaremalt tulla pisut kauge ja keeruline, seega jään mina välja, kuid mõte on hea! Saaks sinna kanti tulles palju geopeituse aardeid üles korjata ;)
     
  10. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Suurema karjaga vast ei tundu niivõrd pikk maa. Kui ise esimest korda külastasin,sattusin vaimustusse ning järgmised nv-d olid planeeritud 8)
     
  11. marekk

    marekk Active Member

    1,767
    0
    36
    tulge muidugi rummu karjääri, siis ei pea sellekandi rahvas linna ronima. A nüüd aind halvad ilmad, see päris negatiivne, tehke millalgi suvepoole (ei lugenud teksti läbi, vabandan)

    Keila statoil tõesti hea punkt, jääb teepeale, sealt edasi on pm 3 valikut kuidas rummule saada, eelmine aasta tehti uus asfalt kui minna haapsalu mnt kaudu, usun et seal kõige targem minna.
     
  12. fxz

    fxz New Member

    75
    0
    0
    Tänaseks on selge, et 31 on mul esinemine Saaremaal ja 7-l on esinemine Pärnus.. minule kuupäevad ei sobi.. seega ärge hetkel minuga üldse enam arvestage.. mõni teinekord jälle ;)
     
  13. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
    Kuna ilmad ei ole just paljulubavad,siis ehk teeks hoopis 14? Suvisem ning loodetavasti ka soojem ;)
     
  14. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    kuna ise käin enamus korrad suvel just seal ujumas siis ütleks et,väga norm koht,soovitan. vasalemmas ja peale vasalemma silda passivad tihti mendid kiirust siis hoitataks ette,kellel trahve ikka vaja on :) ilusa ilma korral vb ka ühineks
     
  15. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    paistab ,et norm tripp tulemas ,võimalik et liitun ka isegi 8)
    aga kui lähete siis vana-haapsalu maanteed parem vast,seal vähe liiklust ja rahulikum :p
     
  16. getosmurf

    getosmurf Member

    810
    0
    16
  17. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Jup sai öösel käidud ujumas rummus. Ülimõnus oli :)
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mina oleks kindel tulija kahel rattal.
    Kes kardab et masin annab otsad tee peal ning transporti tagasi pole, mul on kärukonksuga auto, mille saaks vajadusel koos käruga järgi kutsuda.
     
  19. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Nu rummu on väike maa suht 37km sinna ja tagasi ei tohiks nüüd alla 100km kellegil asi ära koolada :D
     
  20. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    sai eile käidud ülisoe oli!!!
    niiet mingiaeg võiks tripi teha :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte