Ryntz'i - Yamaha aerox 70cc 2004

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by RyNtZ, Sept 27, 2009.

  1. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Street, mingi 100 läheb - Minu jaoks täiesti piisav kiirus, kiirendus täitsa ok. Stento rox hetkel mul amblas raami peal :D Ma usun, et kevadel toon siis rkv ära kui masin koos ja paar juppi vahetatud ;) Ja millised need rakvere rk kleepsud välja näevad ? Võib-olla oleksin isegi nendest huvitatud :D
     
  2. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
  3. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Nüüd malossi overrange rihm käes lõpuks.Nüüd peaks masin suht hästi liikuma selle rihmaga :D Plaane pole üldse rolleriga, kuna vanus hakkab tasapisi 18 täis saama :D Seega autole üle varsti.Selle suve sõidan veel rolleriga, siis on kõik ma usun :D Vaatan veel, kas müün või ei.Sest suvel vahel on ikka täiega mõnus rolleriga sõita ;) Loodan, et sinna rakvere rk hooaja avamisele tuleb enam-vähem normaalselt rahvast ikka :D Kuna kindel plaan sinna minna.Aa siis rolleril vaja veel tagapiduri klotse ainult veel, siis oleks ideaalne. :D Suht jama sõita suurel kiirusel hetkel, kuna pidurid kohe üldse ei taha võtta :D
     
  4. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Hommik rk rahvas ! ;) Kuna rox otsustas samal päeval perse minna, kui oli rkvs hooaja avamine, siis ma ei jõudnudki sinna kahjuks.Sitaks vihane olin, kuna ainult sellepärast sai toodud see rox rkv.Aga see selleks, hetkel on rox täiesti laiali.Nüüd on vaja mingi hetk korda teha see rox, kuigi ma väga ei viitsi, kuna tõsiselt kopa ette visanud see rolleri jama.Aga kuna suvel on vaja millegiga liikuda, siis peab korda tegema.Nüüd mingi nv lähen käin mulgimotoäris ära, ostan uued piduriklotsid, F1 style peegli ja kõrgenduse.Loodan, et lähitulevikus tehakse rkvs mingi uus kokkutulek, siis tahaks ikka sinna kohale jõuda, kui järjekordselt see roller ei kavatse perse minna samal päeval..:/
     
  5. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: RyNtZ'i - Yamaha aerox 70cc 2004, gondlid värvitud !! :)

    heh mul juhtus kh 1 rihmaga nimodi ei tea milles viga oli mingi ~500km sain ainult sõita ja jahutusplastik sulas kh täiesti ära :lol:
    [​IMG]
     
  6. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Mida fakki ?!?!? :D:D:D:D Mismoodi see jahutusplastik ära sulas ? :D:D:D::Dma
    Mul oli süüdi vales mõõdus rihm, et nii rihma tagurpidi peale tõmbas..Nüüd on overrange rihm peal ja pole mingit enam mingit probleemi, et jälle tõmbaks puruks rihma vms :D
     
  7. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    mai kujuta ette mis mul seal viga võis olla kuid venitas kh rihma teistpidi peale ja sis läks see elu seal sees kuumaks isegi väntvõlli ots oli ära kollaseks läinud kuumast :D
     
  8. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Rox perses konkreetselt ja ma ei tea mis viga on .....Saan sõita lühikesi otsi, aga kui mõni pikem sõit on, siis kohe kui lasen gaasi maha ja hakkan uuesti kiirendama, siis puterdab täiega, jõudu pole jne.....Veepump käib ilusti ringi....Süütepool on korras ( Proovisin teist korras süütepoolt ikka sama jama) Silinder on korras, kuna ka see sai maha võetud, et äkki on silku hõre või mis....Täitsa korralik tundus..Oskate pakkuda variante mis viga on ?? Selle jõu kaotamisega rolleril on nii, et kui see kaob jälle ja ei lähe pöörde vms, siis suretan mootori korra välja ja panen uuesti käima, siis läheb jälle ilusti pöörde kuna järgmise korrani kui jälle hakkab jamama ja ei lähe pöörde...Küünlas asi pole, kuna sai ka neid proovitud erinevaid... On kellegil ideid, milles võib üldse viga olla?!?
    Sest mina ei oska enam midagi teha sellele roxile...
     
  9. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Ryntz'i - Yamaha aerox 70cc 2004 ( Vajan ABI)

    Vaata kas säde korralik ja kas küünal pole liiga märg või kuiv. Võid ka karpa maha võtta ja läbi puhkuda.
     
  10. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Olgu, masin liigub jälle nii nagu enne.Peaks arvele võtma varsti, kuna kindel plaan panna müüki see masin.Keegi oskab öelda, kui palju see arvele võtmine maksab?
     
  11. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    15 eur
    aerox sul muidu väga norm :D
     
  12. sommu

    sommu New Member

    4
    0
    0
    Re: Ryntz'i - Yamaha aerox 70cc 2004, gondlid värvitud !! :)


    see oli mu venna oma
     
  13. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Jou rk rahvas ! :d Vahepeal nii palju toiminud, et eile kukkus sumpa peaaegu küljest ära.Suutsin ühest räigest august läbi sõita Rkvs:D:D Pärast seda hakkas räigelt plärisema.Kodus vaatasin, et sumpa täiega lahti :D:D Muidu midagi erilist polegi vahepeal toimunud.Aa ostsin vahepeal uue peegli.Niisama ei viitsi enam üldse sõita.Rkvs on näha seda roxi ainult siis, kui autokooli lähen.Muidu mitte väga.Vb hakkan koolis ka käima roxiga, aga eks ole näha.Rkv rahvas võiks mingi aeg öösõidu korraldada vms, oleks ka kohal, kui ilm norm.
     
  14. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    öösõidu peaks veel jah korraldama :D muidugi kooli aeg ei ole eriti aega öösõitu korraldada :( aga miks hooaja lõpetamisele ei tulnud ?
     
  15. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Ilm oli nii sitt ju :D Arvasin, et teil jääb nkn see ära.Oleks teadnud, et te teete öösõidu ka, siis oleksin kohe kindlasti kohal olnud.Aga nüüd, kui teete mingi päev öösõidu, siis andke kindlasti teada mulle. :)
     
  16. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Tere!
    Eile käisin Talllinnas, mõtlesin, et ostan siis rollerile juppe Mulgimotoärist.Aga mina ei leidnud küll sealt Mustamäe tee 43'st seda Mulgimotoäri üles.Kas nad on vahetanud aadressi ? Sest varem oli üldse Artelli tänaval.

    // Või firma üldse pankrotis ??? !!
     
  17. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    nad kolisid ära sealt
     
  18. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Tead kuhu ?
     
  19. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    Mustamäe tee 43 vist oli.
     
  20. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Camex is da best.
     

Jaga seda lehte