Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ja kuidas sinuarvates siis see kindlakstegemine käib? Tuuakse Oksmaa kohale ja lastakse sulle komisjoni ees rosinasse keerata või?
    Olete ikka koomikud küll :lol:
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Jube vaimukas oled , ma ei hakka / ei oska siin üldse seletadagi seda .
     
  3. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    :D

    türr, haiged vennad, mida kõike välja ei mõelda, et ajateenistusest pääseda :D
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mida sul seletada. See, et keegi homo on ei päästa teda kaitseväeteenistusest. See ei ole haigus ega puue.
     
  5. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    no aga kuidas see käib siis?
    E: sessuhtes et peded küll pääseda ei tohiks ega nad invaliidid pole
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    KRIMINAALKOODEKS:
    § 253. Kõrvalehoidumine kaitseteenistusest enesevigastamise abil või muul viisil
    (1) Kõrvalehoidumise eest kaitseteenistusalaste kohustuste kandmisest endale vigastuse tekitamise või tekitada laskmise, haiguse simuleerimise, dokumendi võltsimise või muu pettuse abil - karistatakse vabadusekaotusega kahest kuni nelja aastani.
    (2) Sama tegevuse eest erakorralise või sõjaseisukorra ajal - karistatakse vabadusekaotusega kümnest kuni viieteistkümne aastani.
     
  7. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Üks tuttava tuttav sai niimoodi ära ,et ütles ,et pede .

    Öeldi ,et hakatakse muidu narrima jne .
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Need kes sõjaväest kõikvõimalike vahenditega üritavad kõrvale hoida on ise ühed puudega ja iskut tõendavasse dokumenti võiks neile eluksajaks ka vastava märke teha.
     
  9. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    wtf :lol: :lol:
    kas ta nii väga kartis sõjaväge??
    Hmm ei väsi kordamast niikui võimalus minna sõjaväkke olen platsis kohe!
     
  10. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    mitte ei kartnud , vaid tüüp sai just nii hea töökoha ( 30k ) palk , ja tõenäoliselt peale sõjaväge seda tööd tal seal enam ei oleks
     
  11. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    WORD
     
  12. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    siiskis paljud psüholoogid ja teaduse mehed arvavad et see on haigus. kuigi jah ametlikult ta ei ole ja ei tohigi õelda et see haigus/puue on (hiljuti oli mingi jama mingi arstiga kes seda puudeks nimetas)aga minu arvates on siiski tegu ju puudega

    aga endale tuli mingi kaks nädalat tagasi kiri et olen arvel ja pean arstlikus komisjonis juures käima jne jne ... ise ausalt ei viitsiks minna parema meelega läheks kohe peale kooli tõõle võib olla edasi õppima ... aga samas KINDLASTI ma ei hakka sellest kõrvale kalduma ... päris kindlalt käin oma õige aja ära kui just arstid midagi ei leia (minu teada ei tohiks mul midagi viga olla :D)
     
  13. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Edasi õppima saad ju minna. Aega lähed lihtsalt siis hiljem teenima. Ja tööle saad ka peale sõjaväge minna.
     
  14. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    Mina isiklikult arvan et sõjavägi peaks olema kohustuslik ja tuleks läbida. Ise ei ole veel nii vana, et minna( kuigu kiri on juba tulnud). Kuid arvan ,et sõjavägi teeb tatikast mehe .
     
  15. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ongi ju kohustuslik.
     
  16. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    seda jah aga mõni vingub et ei peaks olema jne :lol:
     
  17. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Sõjaväkke lähen kindlalt, hetkel tegin kaitseliitu paberid ära :p
     
  18. qevin7

    qevin7 New Member

    230
    0
    0
    Tegelikult on nii,et kui kuskil töötad ja siis käid sõjaväes ära, siis saad endale sama töö tagasi. Firma ei tohi sind sellepärast lahti lasta ega vähem palka maksta, et peab sõjaväkke minema! Aga võibolla tal ei olnud veel firmaga lepingut. Siis kyll jh
     
  19. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    See on mingi loll jutt , see reegel on tõesti olemas , aga väga paljud ( pigem enamus ) ei saa vana tööd tagasi ja siis mingi kohtujamad ja värgid millest lõpptulemuseks ei tule sittagi
     
  20. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Ma olen seda int kuulnud :roll: Ega endal pole midagi selle vastu et minna, aga ma kardan et mind ei võeta.
     

Jaga seda lehte